2.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (256)
  • oylar (41)
  • medya (7)

256. geçen sene hem peeling hem de temizleme amacıyla aldığım ve sonrasında atopik egzama şikayetleri ile dermatologun yolunu tuttuğum ürün.

çok memnun kalanlar da olmuş fakat doktorum bana hangi ürünleri kullanıyorsun diye sorduğunda bu ürünü söylemem sonucu "bu cildi çok kurutuyor,bundan şikayetçi olan çok hasta var" dedi.

çok muazzam bir ürün olduğunu da düşünmüyorum,temizliyor evet fakat aynı fiyata çok daha hassas içeriğe sahip olan ürünler bulmak mümkün.

ben ki peeling şeklinde çok kullanmadım daha çok temizleme amacıyla,temizlemeye yönelik adımlar izlesem de sonuç böyle oldu.Hassas ciltli süslüler bence alırken dikkat etsin :)

13 ağustos 21:35

255. İlk kullandığımda bayıldığım cildime gerçekten canlılık veren fakat zamanla sivilce yapan bir ürün

13 ağustos 16:53

254. karmadan yağlıya dönük cildime iyi geldi bu benim. ama ben sadece maske olarak kullandım ve sadece t bölgeme sürerek yaptım bunu. ciddi ciddi siyah noktalarıma iyi geldi, indirimde 10 tlye aldığım ürünün bu kadar iyi gelmesi beni çok mutlu etmişti. ayrıca normal ciltti olan erkek bir arkadaşım da kullandı, o da çok beğenip aldı sonrasında ama o da sadece maske olarak kullandı. maske olarak karma + yağlı ciltlilere önerebileceğim bir üründür kendileri

13 ağustos 12:48


253. Sürdükten sonra çıkarması çok zor yüzümü tahriş etmiş gibi hissettiriyor cilde canlılık verse de tekrar kullanmayacağını düşünüyorum

28 temmuz 16:14

252. En az 2-3 paket bitirdim. Aklıma estikçe alıyorum. Düzenli ve uzun süreli kullanmama rağmen gözle görülür bir fark yok. Neden kullandığımı bilmiyorum ama sanırım kullanmaya devam edeceğim.

27 temmuz 12:37

3

251. Ürünü bir zamanlar kullandım ama biraz mantık dışı buluyorum. Yüzünü temizleme ve peeling arasında bir fark yok. Arındırmak için çok şaldır şuldur yıkamak gerekiyor. Maske olarak iyi ama mesela cildim sivilceliyken kil maskesine ihtiyaç duyduğumda, içindeki taneciklerin sivilceleri patlatma ve çoğaltma ihtimalinden dolayı kullanışsız oluyor. Bir ürünün her amaca hizmet etmesi mümkün değil ne yazık ki. 

27 temmuz 03:11

250. Uygun fiyatlı kurtarıcı bir ürün. Uzun sürede çok nemsiz bıraksa da el altında bulunması avantajlı. 

27 temmuz 00:21


249. peeling yapan taneleri çok büyük olduğu için yeterince temizlemiyor bence. taneleri daha küçük olan ürünleri kullanmayı daha çok seviyorum. taneler büyük oldukça tahriş de yapıyor. fiyatı uygun bir ürün fakat cildi tahriş ediyor, kaşındırıyor. önermiyorum.

26 temmuz 19:38

248. Cildime pek iyi gelmeyen üründür. Bir çok kişi cildim kuru ve çok iyi geldi yazmış. Anlamıyorum ki benim cildim ultra mı kuru? Açıkçası ilk 2-3 kullanımda gayet hoşuma gitti. Dediğim gibi cildim kuru,dünyada benim cildime özel bir şey üretilse yine de nemlendirici kullanırım yani. 2-3 kullanmadan sonra özellikle burnum kup kuru oldu. Ama Ceasar'ı öldür hakkını ver demişler , siyah noktaları güzel yok ediyor. Ya bi de sürünce surata verdiği serinleme hissine bi' ben mi aşık oldum?

26 temmuz 15:28

247. kendisi hep elimin altında bulunur. cildim kuru her mevsimde vücuduma ve sadece yazın yüzüme kullanıyorum çok memnunum

26 temmuz 13:00