2.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (221)
  • oylar (27)
  • medya (7)

221. bence harika bir ürün.cildim sivilceye inanılmaz müsait bir yapıda,her ürünü kolay kolay kullanamıyorum yani.bu ürün kullandığım tek kil maskesi.asla sivilce yapmıyor bir kere.haftada 1 kere maske olarak kullanıp 20 dakika falan bekletiyorum,cilt lekelerime çok iyi geliyor,resmen cildim daha duru ve aydınlık oluyor bu maskeden sonra.haftada 1 de duşta peeling yapıyorum kendisiyle,yüzüm daha yumuşak oluyor ve o mentollü his gözeneklerimi temizliyor gibi geliyor swh.açıkçası siyah nokta açısından çok bir fark yaratmadı ama bu peelingin üstüne bim in siyah nokta bandını uygularsanız tüm siyah noktalar temizleniyor.ben siyah nokta bandı kullanmadığım için bu yöntemi sadece bir kez denedim.sonuç olarak bence hala denemeyeniniz varsa bir şans versin,rossmann ve gratislerde minik boyu da var diye biliyorum hem.

12 mayıs 02:39

220. İlk cilt bakım ürünlerimden biriydi kendisiyle hiç anlaşamadık saçma bir ürün 3'ü 1 arada olacağına tek bir ürün olsun ama vaadettiği şeyi gerçekleştirsin arkadaş reyonda görünce koşarak uzaklaşıyorum.

Katiyen önermiyorum.

26 nisan 13:37

219. Eskiden sürekli bu ürünü kullanırdım (cf ye geçmeden önce) 2 sene önce sivilcelerime daha fazla katlanamadım ve dermatoloğa gittim. Doktorun bana ilk dediği şey bu ürünü ve dove sabunu mu kullanıyorsun yüzüne oldu. Ve cilt temizliği için gerçekten sadece ikisini kullanıyordum.

Velhasıl kelam bana kuru ve sivilceli ciltten başka bir şey vermedi. O zamanlar sebeplerini bu ürünlere bağlamıyordum doktorum sayesinde anlamış bulundum.

Maalesef kimseye tavsiye edemiyorum

25 nisan 17:36


218. İlk temizleyicimdi, bunu alıp kullandığım günden beri sivilcem var. Sırf bu ürün yüzünden garnier almıyorum nefret ediyorum görünce bile ıyy moduna giriyorum lanet olsun seni aldığım güne (gizlinot: Şimdi sivilce tedavisi görüyorum cildim düzeldi sadece izler kaldı yinede bu ürüne düşmanımmış gibi davranmaya devam edicem)

25 nisan 17:15

217. Aynı üründe temizleyici, peeling ve maskeyi biraraya getirdiğini iddia eden garnier ürünü.

Kısa süreli bir gezide kullanmak üzere seyahat boyunu rossmann indiriminden 2,5 liraya almıştım, gezide kullanıp dönerken geri getirmeyeyim, temizleyici olsun, ucuz olsun diye aldım. Hiçbir beklentim yoktu nitekim.

Kullanmaya başladıktan sonraki 4-5 günde t bölgesi yağlı  yanaklar kuru cildim hayatımdaki en yumuşak seviyesine ulaştı, hiç beyaz kil maskesi kullanmamıştım, ben ürünü maske olarak da kullanmadım ama gerçekten cildim bebek teni gibi oldu. sırf bu yumuşaklık için tam boyunu alacağım gibi duruyor. Keşke sadece temizleyici olsaydı, o sert peeling taneleri yüzümü uzun süre kullanımda çizecek diye korkuyorum. Bu yumuşaklığa ulaştıran başka temizleyici, maske vs. bilen süslüler mesaj atarsa çok sevinirim.

25 nisan 17:05

2

216. Gozeneklerimi baya bi genişletip sonucunda cildimde de hiç bir değişme hissetmediğim berbat ötesi bir ürün

13 nisan 11:38

4

215. İçerisinde minik minik tanecikler bulunduran ve vaadi cildi düzenlemek, arındırmak, siyah nokta oluşumunu önlemek olan bu maske ile ben 3-4 yıl önce tanıştım 3 tüp kadar kullandım-kullandırdım. Benim cildimde ferahlık hissi veriyor temiz olduğunu hissediyorum. Uzun süre ara vermiştim tekrar kullanmaya devam edeceğim.

26 mart 17:00


214. Yüzümde ki sivilcelerin ilk sebebi olarak gördüğüm ürün. Yıllar önce kullanmıştım ve o zamandan beri sivilcelerimle uğraşıyorum diyebilirim. Kesinlikle nefret ettim. Bunun en başlıca sebebi cildimin hassas olmasıda olabilir tabi...

26 mart 10:08

213. Kullandığım ilk peeling&temizleme jeli. Üniversiteye başladığım zaman sivilcelerim yüzünden hergün fondöten sürüyordum. Sivilcelerim artmış gözeneklerim dolmuş üstüne siyah noktalarım belirgileşmeye başlamıştı. Arkadaşımın tavsiyesiyle bim’de görünce alıverdim. Uzun bi süre kullandım beklentimi karşıladı ama bence anlık temizliyor.Bu arada sivilcelerim iltihaplı değildi yoksa kesin daha çok yayılırdı.

26 mart 00:05

212. Bunu üniversitedeyken stoklamışım resmen. 3 tane çıktı çekmeceden. Bim’de ucuza görünce almışım. artık yüzümde hassasiyete ve sivilceye neden olduğu için vücut peelingi olarak kullanıyorum. Gratis’teki yüz kesesine dökerek tüm vücudumu keseliyorum, o mentollü his çok güzel ferahlatıyor vücudumu. Sonrasında da nivea cream soft nemlendirici duş jeliyle yumuşuyorum. Oh mis. 

25 mart 23:43