garnier saf & temiz 3'ü 1 arada

2.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (172)
  • oylar (12)
  • medya (7)

172. ilk çıktığında kullanmıştım, o dönemde bende sivilce yapmıştı. ayrıca yüz temizleme jeli olarak kullanıldığında arıtması da zor. yüzümü yıkadıktan sonra batma ve kuruluk hissi yapıyor. kuru ve hassas cildim var.

13 şubat 13:12

171. ilk çıktığı zamanlardan beri kullanırım bu ürünü belki on seneden fazladır o derece. hiç elimde olmadığı bir süreç olmadı.  tabii başka şeyler de kullandım ama bu maske başka. ferahlatır, temizlik hissi verir, canımdır. 

12 şubat 23:35 13 şubat 08:37

170. Seveninin bayıldığı, sevmeyeninin ise nefret ettiği bir ürün. Ben sevenlerin tarafındayım, senelerdir kullanıyorum ve kullanmaya da devam edeceğim sanırım. Yağlıya dönük bir cildim var fakat tek tük sivilce çıkar cildimde, o arada çıkan sivilcelerin de normale nazaran daha hızlı sönmesini sağlıyor. Artı olarak fiyatı çok uygun ve kolayca bulunabilen bir ürün. Ben şahsen öneriyorum ama gördüğüm kadarıyla herkeste farklı bir sonuca yol açıyor, o yüzden de sorumluluk kabul etmiyorum swh.

12 şubat 23:15


169. Sakııın 'kuru ciltliyim' diye bu ürüne sırt çevirip görmezden gelmeyin derim. :) Ultra kuru ciltli olmama rağmen hani kaşınızın derisi pulpul dökülür öyle bi cilde sahipken bile 5-6 yıldır kullandığım, başka bir şeye makyajımı ve cildimi temizlemeye beni yönlendirmeyen devasa şeydir kendisi. ne uzun cümle oldu :) peeling, maske, temizleme vaadini sağlıyor bence. Yalnız 3 uygulamanın her hangi birinde bile nemlendirici adımını es geçmemek lazım. Yani bu ürünü sevmek istiyorsanız yöntemi çok kolay. Seviyoruz seni 3-1

12 şubat 22:27

168. hem anlık hem de uzun vadeli etkisini çok beğendiğim maske. indirimde 5 küsur liraya aldım ama 100 liralıklara taş çıkarır. en azından bende etkisi öyle oldu. yağlı ve problemli ciltliyim.

12 şubat 22:13

167. Yüzümde makyajın çok kaldığı günlerde micellar su,yıkama jeli kullansam bile arınmış hissetmediğimden, derinlemesine arınmak için banyoda kullandığım ürün. Biraz zor temizleniyor yüzümden o yüzden en iyi ılık duşun altında arınıyor. Cildim nefes alıyor bu üründen sonra resmen soluk alıp verişlerini duyuyorum;) üzerine bir de güzel nemlendirdiğimde cildim sanki hep böyle bir arınma-nemlenme rutini arıyormus gibi rahatlayıp sakinleşiyor. Ancak ben her gün uygulayamıyorum. Çünkü bu kez hafif bir tahriş oluyor. Haftada bir veya iki kez duşta kullanmak bana en iyi geleni.

Tanecikleri sert. Yumuşak yumuşak uygulamak lazım. Maske gibi 3-4 dk bekletince yetiyor bana. İyice kurumasını beklersem dediğim gibi tahriş edip kızartıyor. Kararında kullanırsam da ferahlatıp kızarıklıklarımı yatıştırıyor:) kısaca azı karar çoğu zarar bir ürün. Anlaşmayı bilirseniz fiyatına göre pek bi marifetli.

12 şubat 22:05

166. Hayatımda cildimi bu kadar kurutup geren baska bir ürün kullanmadım. Fazlasıyla rahatsız ediyor hic sevmiyorum. Evet gercekten ferahlatıyor temizlenmis hissi veriyor fakat yüzümü kuruttuktan sonraki o his beni öldürüyor. Bu yüzden kullanmadıgım ama kullanmaya mecbur kaldıgımda da (gizlinot: O an icin halihazirda baska bir ürün yoksa veya bitmisse) sonrasında fazlasıyla nemlendirerek üstesinden geliyorum kurulugun.

12 şubat 21:49 12 şubat 23:38


5

165. Çok beğendiğim bayıla bayıla kullandığım maskedir bu. Fiyatı çok uygun ve pahalı maskeleri almaya bütçem yetmediği için maske olarak bunu kullanıyorum. Cildim sivilceye meyilli karma  inanın başka maskeler de denedim (en son lorealin cam kavanozdaki  detoks maskesi) hiçbiri bunun kadar temizlenmiş hissiyatı vermiyor cildime. Cildimi çok güzel yatıştırıyor, temizliyor. İçeriğini bilmiyorum ama içeriği iyi olan markalara uçuk fiyatları veremediğim için en ideal maske bu bana göre

12 şubat 21:38

1

164. Lanet ettiğim ürün. Cildim normal ve genelde sivilce çıkmaz. 

Duş aldıktan sonra cildimi yeterince temiz hissetmedim. iyice temizlensin gözenekler de tam açılmışken dedim kii maskeyi yıkayıp, yüzümden arındırdıktan sonra yer yer kızarıklıkların olduğu aynı zamanda 2-3 tane yeni sivilcenin ben geliyorummm diyerek kendini gösterdiği bir ciltle karşılaştım. 

Cildi hassas ve normal olanlar asla kullanmasın.Çöp üründür. Almayın. 

12 şubat 21:28

163. Sadece taneciklerinin belirgin olması nedeniyle cildimi ölü hücrelerden arındırdığı hissini uyandıran fakat siyah noktalarıma etkisi olmayan ürün. Elimde bu üründen var ama bittikten sonra yenisini almayı düşünmüyorum çünkü hayvanlar üzerinde deney yapıyorlar.

24 ocak 01:38