3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (3)
  • medya (1)

7. karmadan yağlıya dönük ciltli birisi olarak biz pek anlaşamadık kendisiyle. yüzümü tahriş etti.. üzülerek belirtiyorum ki, siyah noktalarımda herhangi bir azalma gözlemleyemedim. temizlik hissini zaten suyla yıkayınca yüzünüzü yine alabiliyorsunuz, pek bir işime yaramadı açıkçası.

12 haziran 19:57

3

6. Ben duştan çıkıp gözeneklerim açılmışken peeling olarak uyguluyorum,maskesini yaparsam cildimin yağlanması artıyor ve sivilcem bana merhaba diyor

8 haziran 05:52

5. Tüpü bitirmek üzereyim, uzun uzun deneyimledim. Karma ciltliyim, burnum yağ konusunda sınırları zorluyor hatta bazen ve yine burnumda siyah noktalarım var. Siyah noktalarım için almıştım, ilk kullanımda bile siyah noktalarımın çoğu yok oldu ancak uzun süre kalmadı bu güzelliğim. Haftada iki defa falan yapmam gerekti en az. Banyodan çıkmadan hemen önce yapıyorum, sürüyorum ve yıkıyorum hemen, temizleme işlevi güzel gayet. Tek sıkıntım yağlanmayı daha da arttırması oldu

7 haziran 19:43


3

4. (bkz: garnier saf & temiz 3'ü 1 arada) 'nın yeni (gizlinot: yeni dediğim sanırım bu yılın başında çıktı) çıkan kömürlü versiyonudur. Gerek maske, gerek peeling, gerek temizleme 3 etkisini de 4-5 aydır deneyimliyorum. Ancak öyle haftada bir değil de cildimin istediğini hissettiğim zamanlarda bu da 2 haftada bir falan oluyor öyle kullanıyorum ben bu tarz ürünleri. Çünkü fazlasının gerçekten de sebum dengesini bozduğunu gözlemliyorum kendi cildimde. Karmadan kuruya dönük bir cildim var ve kistik akne sorunuyla yaşıyorum yıllardır. (bkz: garnier saf & temiz 3'ü 1 arada) 'yı uzun süre memnuniyetle kutularca kullanmıştım. Bundan da aynı şekilde memnun kaldım. Ancak dediğim gibi öyle her hafta uygulamıyorum. O yüzden sivilce vb sorunuyla karşılaşmadım.

7 haziran 13:25

3. Bugün gratiste peeling ararken gözüme çarptı. Niyetim peeling olarak kullanmaktı ama maske şeklinde kullanmayı tercih ettim, 5 dakika beklettim. Cildimi güzel arındırdı özellikle t bölgemi. Karma ciltli olduğumdan ötürü yanaklarımı biraz pul pul yaptı ama o da nemlendirici ile halledilebilir gibi. Yaz için ideal geldi bana şimdilik düşüncelerim olumlu. 

6 haziran 00:14

2. Maske olarak kullanmıştım, daha önce kolumda denemiştim, alerjik bir cildim var. Buna rağmen yanma hissettim.

Yüzüm yıkadım hemen ama kaşındım durdum bütün akşam.

29 nisan 19:32

1. cildimi çöle çevirdi, anlaşamadık.

29 mart 18:04