4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar ()
  • medya (1)

18. Karmadan kuruya dönük bir cilde sahibim. Ürünü alalı bir ay oldu. Ürün gözeneklerimi güzel temizledi. Ürünü düzenli kullanmak lazım . Benim cildimi biraz kuruttu. Ürünü kullandıktan sonra nemlendirici uygulanması lazım.

17 eylül 09:54

17. kendisinden çok güzel sir ağda olur.yüzümde ayva ,armut tüyü felan bırakmadı maaşallah

17 eylül 01:14

2

16. öncelikle cilt durumum: yanak ve alın bölgem kuru, t bölgem aşırı yağlı ve özellikle burun bölgemde siyah nokta nüfusu hayli fazla. ürünü birkaç aydır kullanıyorum ve siyah noktalarımda herhangi bir azalma olmadı. ürün siyah nokta karşıtı olarak pazarlandığından benim için vasıfsız ürünler kategorisine giriyor. temizlik hissiyatı veriyor, ama akabinde kurutuyor. para verdiğim için kullanmaya devam ediyorum, bitince huzura erişip diğer ürünlerime geçeceğim.

16 eylül 00:27 16 eylül 00:27


15. Garnier gayet ucuz ve kullanışlı bir marka birçok insan ürünlerini çok severek kullanıyor. Bende birçok insanın övgüsüne dayanamayıp birçok ürününü kullandım ama hiç memnun kalmadım direk yüzümde isilik gibi belli bi yerde minik sivilceler yapıyor, neredeyse kullandığım tüm ürünleri. Saf ve temiz kömürlü 3 ü 1 arada maskesini ve jelini aldık arkadaş grubu olarak denemek amaçlı. Fiyatı da gayet uygundu. Maskesinden olumlu bişey göremedim, zararı da olmadı ama o jeli ilk başta bir arkadaşım yüzüm kaşınıyor demeye başladı, birinin yüzünde birsürü sivilceler ve bende de yüzüm yanmış gibi gergin izler kaşıntı da cabası tabi. Nemlendiriciler, gül suyu birsürü şey sürdük sonraki güne geçti tabi ama herkes tarafından beğenilmeyip çöpe gitti.

15 eylül 17:49

14. Yağlıya dönük karma bi cilde sahibim, iddia edilen gibi ne yüzümde kızarıklık, ne sivilce ne de kurutma yaptı. Öyle ahım şahım bi etkisi olduğunu söyleyemem, siyah nokta olayında da pek bi marifetini göremedim açıkçası ama temizleme amaçlı kullanırken yüzümdeki o pütür pütür hissi hemen aldığını farkettim, bu konuda başarılı buluyorum kendisini. Bir daha alır mıyım? Şuanlık net bir şey diyemem ama bir şans verilmeli yağlı/karma ciltler tarafından.

15 ağustos 17:30

13. Fazla hassas ve karma cilde sahibim. Hassas ciltler için oldukça agresif bir ürün. Cildimi kuruttu ve kızarıklık yaptı. Kısacası pek sevemedim.

28 temmuz 18:28

12. Yağlı cildimde sivilceye neden olan ürün. Hem bu hem de kömürsüz olanı ikisi de kullandığımın ertesi mutlaka sivilce yaptı. Bacaklarıma peeling yapmak için kullanıyorum şu an bitsin diye.

28 temmuz 17:38


4

11. Genellikle banyo sonrası kullandığım bir üründür. Temizlemesi güzel, cildimi pürüzsüz yapıyor. Siyah noktalara çözüm sunduğunu söyleyemem ama maske olarak kullandığımda cildime iyi geldiğini söyleyebilirim. Bir tek arındırması çok zor, kömürlü olduğu için siyahlıkları temizlemek zor oluyor.

22 temmuz 11:56

10. makyajımı çıkardıktan sonra kullanarak günü bitirmeyi sevdiğim üründür. yağlıdan karmaya dönük bir cildim ve yer yer kızarıklık problemim var, bu ürünün verdiği aydınlık ve ferah hissi seviyorum. yıkama jeli olarak günlük kullandığımda herhangi bir tahrişe veya alerjiye sebep olmadı.

2 temmuz 23:53

9. karmadan yağlıya dönük ciltli birisi olarak biz pek anlaşamadık kendisiyle. yüzümü tahriş etti.. üzülerek belirtiyorum ki, siyah noktalarımda herhangi bir azalma gözlemleyemedim. temizlik hissini zaten suyla yıkayınca yüzünüzü yine alabiliyorsunuz, pek bir işime yaramadı açıkçası.

12 haziran 19:57