4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar ()
  • medya (1)

25. etkisi kişiden kişiye değişiyor bana iyi gelmişti gözenekler için ama arkadaşım kullandı o beğenmedi düzenli kullanınca daha faydalı oluyor

21 eylül 22:48

24. her akşam yatmadan uyguluyorum ancak banyo yada duş sonrası tam çıkmadan uygularsanız hem gözenekler sıcak su ile açılmış oluyor hem de ben minik yüz lifi(aktarlardan aldığım kabak lifi kullanıyorum) onun eşliğinde kullanırsanız cildiniz çok güzel oluyor. Yaşım 40 a yaklaştı neredeyse ve herhangi bir anti-aging kullanmıyorum buna rağmen pırıl pırıl oluyor. Deneyin, farkı göreceksiniz Hanımlar.

21 eylül 13:17

23. hemen her yüz temizleme ürünü gibi düzenli ve özellikle günlük kullanıldığında ciddi etkili olan ürün.

21 eylül 13:03


4

22. son zamanlarda gratis ve watsons'larda sıklıkla karşıma çıkan fakat bir türlü satın almaya cesaret edemediğim ürünlerden biridir. genelde kullananlardan olumlu yorumlar alıyorum, özellikle fiyatının oldukça uygun olduğu belirtiliyor. ben genellikle garnier'in kremlerini başarılı ve uygun fiyatlı buluyorum. bir gün bu ürünü de alıp denemek istiyorum.

20 eylül 14:48

21. kuru bir cildim olduğu için her ürünü deneyemiyorum maalesef. ama bunu yağlı cilde sahip kardeşim kullanmıştı. onda kötü bir etkisi olmadı. siyah noktalarından çok şikayetçi ve güzel bir ürün bulamadı. tabi uzun süre kullanmadı, uzun sürede etkisi kalıcı olabilir diye düşünüyorum. ilk çıktığında gazla alıp tek kullanımdan sonra bıraktığımız ürünlerden biri oluyor galiba kendisi, hevesimiz kaçıyor :) benden bunlardan sürüsüne bereket. sahi açıldıktan sonra kaç ay kullanabiliyorduk bende 5 yıllık ürünler var. bir ara onları da atayım :)

19 eylül 17:05

20. İlk çıkan versiyonunu kullandığımda asla memnun kalmamıştım. Son zamanlarda reklamını sıkça görünce indirimden hemen kendime bir tane aldım. Maske etkisini asla beğenmemekle beraber duş sonrası peeling olarak kullanınca gözeneklerimi temizlediğini hissettiren üründür

18 eylül 23:58

19. kendisinden çok güzel sir ağda olur.yüzümde ayva ,armut tüyü felan bırakmadı maaşallah

17 eylül 01:14


2

18. öncelikle cilt durumum: yanak ve alın bölgem kuru, t bölgem aşırı yağlı ve özellikle burun bölgemde siyah nokta nüfusu hayli fazla. ürünü birkaç aydır kullanıyorum ve siyah noktalarımda herhangi bir azalma olmadı. ürün siyah nokta karşıtı olarak pazarlandığından benim için vasıfsız ürünler kategorisine giriyor. temizlik hissiyatı veriyor, ama akabinde kurutuyor. para verdiğim için kullanmaya devam ediyorum, bitince huzura erişip diğer ürünlerime geçeceğim.

16 eylül 00:27 16 eylül 00:27

17. Garnier gayet ucuz ve kullanışlı bir marka birçok insan ürünlerini çok severek kullanıyor. Bende birçok insanın övgüsüne dayanamayıp birçok ürününü kullandım ama hiç memnun kalmadım direk yüzümde isilik gibi belli bi yerde minik sivilceler yapıyor, neredeyse kullandığım tüm ürünleri. Saf ve temiz kömürlü 3 ü 1 arada maskesini ve jelini aldık arkadaş grubu olarak denemek amaçlı. Fiyatı da gayet uygundu. Maskesinden olumlu bişey göremedim, zararı da olmadı ama o jeli ilk başta bir arkadaşım yüzüm kaşınıyor demeye başladı, birinin yüzünde birsürü sivilceler ve bende de yüzüm yanmış gibi gergin izler kaşıntı da cabası tabi. Nemlendiriciler, gül suyu birsürü şey sürdük sonraki güne geçti tabi ama herkes tarafından beğenilmeyip çöpe gitti.

15 eylül 17:49

16. Yeni çıktığı zamanlarda adından ve vaadettiklerinden mütevellit hemen almıştım. Ne yazık ki beni tatmin etmedi. Cildimi yordu. Sivilcelenmeye neden oldu. Belki benim cilt tipimden kaynaklı olacağını düşünerek anneme devrettim. Şimdiye dek bir şikayetini duymadım.

15 eylül 14:04