3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (7)
  • medya (1)

12. Fazla hassas ve karma cilde sahibim. Hassas ciltler için oldukça agresif bir ürün. Cildimi kuruttu ve kızarıklık yaptı. Kısacası pek sevemedim.

28 temmuz 18:28

11. Yağlı cildimde sivilceye neden olan ürün. Hem bu hem de kömürsüz olanı ikisi de kullandığımın ertesi mutlaka sivilce yaptı. Bacaklarıma peeling yapmak için kullanıyorum şu an bitsin diye.

28 temmuz 17:38

4

10. Genellikle banyo sonrası kullandığım bir üründür. Temizlemesi güzel, cildimi pürüzsüz yapıyor. Siyah noktalara çözüm sunduğunu söyleyemem ama maske olarak kullandığımda cildime iyi geldiğini söyleyebilirim. Bir tek arındırması çok zor, kömürlü olduğu için siyahlıkları temizlemek zor oluyor.

22 temmuz 11:56


9. makyajımı çıkardıktan sonra kullanarak günü bitirmeyi sevdiğim üründür. yağlıdan karmaya dönük bir cildim ve yer yer kızarıklık problemim var, bu ürünün verdiği aydınlık ve ferah hissi seviyorum. yıkama jeli olarak günlük kullandığımda herhangi bir tahrişe veya alerjiye sebep olmadı.

2 temmuz 23:53

8. karmadan yağlıya dönük ciltli birisi olarak biz pek anlaşamadık kendisiyle. yüzümü tahriş etti.. üzülerek belirtiyorum ki, siyah noktalarımda herhangi bir azalma gözlemleyemedim. temizlik hissini zaten suyla yıkayınca yüzünüzü yine alabiliyorsunuz, pek bir işime yaramadı açıkçası.

12 haziran 19:57

7. Ben bunu peeling şeklinde ve haftada 2 kere kullanıyorum. Banyoya girdiğimde yüzüme yuvarlak haraketlerle yedirip 3 5 dakika kadar bekleyip aynı ürünün yüz yıkama jeliyle yıkıyorum. Cildim karma ve siyah noktalarım gerçekten gözle görülür bir biçimdeydi. Ancak ikisini düzenli kullanmaya başladığımdan beri hem sivilceler azaldı hem de siyah noktalar.

8 haziran 21:43

3

6. Ben duştan çıkıp gözeneklerim açılmışken peeling olarak uyguluyorum,maskesini yaparsam cildimin yağlanması artıyor ve sivilcem bana merhaba diyor

8 haziran 05:52


5. Tüpü bitirmek üzereyim, uzun uzun deneyimledim. Karma ciltliyim, burnum yağ konusunda sınırları zorluyor hatta bazen ve yine burnumda siyah noktalarım var. Siyah noktalarım için almıştım, ilk kullanımda bile siyah noktalarımın çoğu yok oldu ancak uzun süre kalmadı bu güzelliğim. Haftada iki defa falan yapmam gerekti en az. Banyodan çıkmadan hemen önce yapıyorum, sürüyorum ve yıkıyorum hemen, temizleme işlevi güzel gayet. Tek sıkıntım yağlanmayı daha da arttırması oldu

7 haziran 19:43

3

4. (bkz: garnier saf & temiz 3'ü 1 arada) 'nın yeni (gizlinot: yeni dediğim sanırım bu yılın başında çıktı) çıkan kömürlü versiyonudur. Gerek maske, gerek peeling, gerek temizleme 3 etkisini de 4-5 aydır deneyimliyorum. Ancak öyle haftada bir değil de cildimin istediğini hissettiğim zamanlarda bu da 2 haftada bir falan oluyor öyle kullanıyorum ben bu tarz ürünleri. Çünkü fazlasının gerçekten de sebum dengesini bozduğunu gözlemliyorum kendi cildimde. Karmadan kuruya dönük bir cildim var ve kistik akne sorunuyla yaşıyorum yıllardır. (bkz: garnier saf & temiz 3'ü 1 arada) 'yı uzun süre memnuniyetle kutularca kullanmıştım. Bundan da aynı şekilde memnun kaldım. Ancak dediğim gibi öyle her hafta uygulamıyorum. O yüzden sivilce vb sorunuyla karşılaşmadım.

7 haziran 13:25

3. Bugün gratiste peeling ararken gözüme çarptı. Niyetim peeling olarak kullanmaktı ama maske şeklinde kullanmayı tercih ettim, 5 dakika beklettim. Cildimi güzel arındırdı özellikle t bölgemi. Karma ciltli olduğumdan ötürü yanaklarımı biraz pul pul yaptı ama o da nemlendirici ile halledilebilir gibi. Yaz için ideal geldi bana şimdilik düşüncelerim olumlu. 

6 haziran 00:14