yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • medya (1)

  1. Üniversite sınavı sonuçları açıklanır çaat olecranon saçlarını keser

  Hoşlandığı çocuk başkasından hoşlandığını söyler çaat olecranon saçlarını keser

  4 aydır eve gidemiyodur bunalmıştır yine aynı sonuç olecranon saçlarını keser bendeki durum bundan ibaret

  10 haziran 2016 21:46

  2. Bundan 6 yıl kadar önce, belime kadar uzun olan şaclarımi ani bir kararla patt diye çene hizama kestirmiştim. Oyle ki, kuaför kesmeden tam 3 kez emin misiniz? Diye sormuştu. Ne iyi etmisim yahu. Banyodan çiktıktan sonra saatlerce kurutma stresi yaşamak yok ( kalın telli kurumayan saçlar), sinüzit tıkanması yok, daha stabil kücük yaş goruntusu, kuaför, boya masrafinin yariya inmesi, sampuan sac kreminin bitmemesi daha sayamayacagim nice guzellik. Hic pisman olmadim.

  10 haziran 2016 23:08

  3. Bir adım öteye gidip saçlarımı kendim 3'e vurmaya kalkmıştım. Britney spears'ın 2007 meltdownı gibi; olmadı tabi, yani elimdeki makinayla kesemedim, ertesi gün yamalı eşek gibi berber ve berberdekilerin gülüşmeleri eşliğinde kestirmekle sonuçlandı bu girişimim. Bu da böyle bir anımdır diyip bitireyim bari, napayım?

  Değişiklik iyidir ama kökü sizde sonuçta.

  10 haziran 2016 23:57


  4. 2 hafta önce kalcamı geçen saçlarımı omzumda kestirerek yaptıgım sey. Uzun sactan nefret edip, o kadar sac uzatmak neden diye soruyorum su sıralar kendime.

  11 haziran 2016 00:27

  5. Şu an belimin yarısında olan saçlarımı öyle çok omuz hizzasında katlı kestirmek istiyorum ki. Dayan diyorum selonoy uzattın kullan biraz. Ama en aşağı uzayan kısımlar açıcı ile açıldığı için çok kötü durumdalar. Çok kararsızım sözlük:((

  11 haziran 2016 22:18

  6. bir saat önce aniden aklıma gelip internette fellik fellik kısa kıvırcık saç modellerine bakmama neden olan durumdur. Sözlüğü açar açmaz karşıma böyle bir başlık çıkınca da bu bir işaret dedim :)) yuvarlak bir yüze sahip olduğum için tam 8 senedir saç modelimi bir gram değiştirmedim hep uzun kullandım saçlarımı ama artık yaşlanıyorum diye mi bilmiyorum rengi koyulaşmaya ve sönükleşmeye başladı dalgalarım artık çok kötü inanılmaz derecede kestirmek istiyorum ama bu benim için çok zor dipleri düz gelip uzadıkça kıvırcıklaşan saçlara sahibim kestirince ne düz ne kıvırcık sadece çirkin bir şekilde kabaran saçlarım olcak bioform yaptırmayı düşündüm ama saçları çok yıpratıyormuş bu korkuyla aynı saç modeline sahip olarak öleceğim heralde.

  12 haziran 2016 00:36

  7. Geçen sene şu dönemlerde katlı ve sirtimin ortasına falan gelen saçlarımı kat kalmayacak şekilde bibgazla kestirdim. Omuzlara anca değiyordu ki arkadaşın biri yooo kısalmamış ki bu deyince üst üste 3 4 kez daha birer ay arayla kestirdim ve en son "hass.ktir naptim lan ben" oldum eve gelince.

  Şimdi farklı duruyor o kesin. Kadınların çoğu uzun saçlı baktığınız zaman. Hele ben üşenmeden 3 4 balık sırtıula sabaha bi güzel kabarık bir kıvırcık yapınca baya tarz duruyordu yalan yok. Ama süslüler tekrar bi omuzlarinizi geçmesi gerçekten uzun zaman alıyor eğer çok hızlı uzayan saçlarınız yoksa. Ve çabuk da sıkılıyorsunuz. En son mart ayı burda zip ayı yenilenme vesaire diye bi inançla uçlarından aldırdım. Yeni yeni öne alınca köprücük kemiğinin biraz altına gelmeye başladı ben bezdim. Kat verdirmek istiyorum bu boyda o da iyi durmaz diye yapamıyorum.

  Diyeceğim süslüler o gaz gelince oturun geçmesini bekleyin. Ya da illa değişiklik diye tutturduysaniz gidin burnu deldirin hem hızma güzel şey. Ama 2 günlük gazla kaç aydır şu saç ne zaman uzayacak diye düşünüyorum ben ettim siz etmeyin. Salın uzun saçlarınızı. Alışamam uzatmak isterim yine diyorsanız denemeyin gerek yok.

  12 haziran 2016 00:46


  8. Geçen sene bu zamanda meme hizamin bi iki parmak altındaki saçlarımı Bob şeklinde kestirdim( ozamanlar Bob ne bilmiyordum) enseyi kazittim katlı şekilde. Önler ise çene hizamdan uzun ve asimetrikdi, sol taraf sağa göre daha uzundu. Ve bu kesimi bi anlık gece aldığım kararla, sabah gidip hiç bilmediğim daha önce gitmediğim bi kuaförde 15 liraya yaptırdım. Hiç pişman olmadım. Acayip yakıştı. Şimdi uzadı ama hala omuz hizami geçmiyor saçlarım. Hala güzel. Pişmaniye gibi olmasa saçım güzel oluyor.

  Deli cesareti var.

  12 haziran 2016 00:52 12 haziran 2016 00:53

  9. insanı inanılmaz rahatlatan eylem. yıllardır sonradan anlamsız olduğunu anladığım uzun saç takıntımı, belime kadar inen saçlarımı bir anda karar vererek çene hizamda kestirerek yok etmenin sevincini yaşıyorum ne zamandır. o kadar baksam da uzun saç bir süre sonra isyan ediyor ve ettiriyor insana. şimdi tıraş olur gibi 2 ayda bir gidip boyunu kısaltıp eski ilk haline getiriyorum.

  nasıl rahatladım, nasıl mutluyum anlatamam.

  12 haziran 2016 00:52

  10. sık yaptığım eylemdir.bizzat kendi kendimi gaza getiririm kesme konusunda. karar vermek için 2 gün falan tanırım kendime sonra sızlanmayım diye. sonra da direk kuaför koltuğuna otururum.

  "emin misin? bak uzatırım sonra diyorsun uzun saç seviyorsun demek ki. istersen sadece kırıkları alırım " dedi kuaför. "fikrim değişmeden hemen kes" diye cevapladım.

  kökü bizde olan bir şey sonuçta uzuyor. saçın kısalması fiziken ve ruhen rahatlık hissi veriyor bana.

  kadınsılık madınsılığa da takılmayın. bir kadın kadınsıysa her saçta öyle olur kulak asmayın sadece uzun saçla kadınsı olabilenlere.

  12 haziran 2016 01:16

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar