gecenin sözü

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

14. Sen imkânsızsın, sensizlik imkânsız ,aşk ... imkânsız :(

7 aralık 01:30 - 7 aralık 01:30

13. "çalış genç arkadaşım, çalış! namerde muhtaç olmak, ölmekten beterdir."

7 aralık 01:21

12. "sevdiklerinizle siyaset yapmayınız. zira siyaset dostlukları zedeler. siyasetçiler yollarına devam ederken, siz dostlarınızı yitirdiğinizle kalırsınız."

bu söz hayat mottolarımdan biridir. kendim bu konulara girmediğim gibi karşımdakinin girmesinden de hoşlanmam, ha girmişse şayet o takdirde sessiz kalır bu konulardan uzak durduğumu da bir şekilde belli ederim. zira insan evdeki kardeşiyle bile çeşitli konularda çeşitli sebeplerden fikir ayrılıkları yaşayabiliyorken dışarıdaki insanla bir olaya tamamiyle aynı yönden bakmasını beklemek anlamsız geliyor bana, ki zaten normal olan da bu. hepimiz bir bireysek hepimizin bir şeyi düşünme tarzı, o şeye yaklaşımı bile farklıdır, ancak ruh eşi olacak ki aynı yönden bakalım o da çok nadir.

ayrıca normalde hiç susmam, çatır çatır söyleyeceğimi söylerim ama siyaset yumuşak karın, hele hele de böyle bir devirde... siyaset adamları bile yeri geliyor danışıklı dövüş yapıp iyi oluyorken olan onlar için yırtınanlara oluyor. (bkz: siyaset=ikiyüzlülük) oysaki biz olmasak onlar bir b.k bile değiller. sonuç olarak; siyaset nasıl ki tartışacağım en son konulardan biriyse, bundan ötürü insan ayırma da en çok tiksindiğim şey. 

5 kasım 22:45

11. yanacağız ikimiz de ateşte

2 kasım 08:13


10. seni çöpe atacağım poşete yazık, bi sigara yakacağım ateşe yazık

-serdar ortaç

2 kasım 02:16

9. Aşk birine seni mahvetme yetkisi vermek ve bunu kullanmayacağına güvenmektir.

Murat Menteş

2 kasım 02:14

8. üşüyorum, kapama gözlerini.

2 kasım 02:07

7. Var takınır, yok bakınır. 

31 ekim 02:42

6. senin bu kadar mutlu olmana, ancak senden bir şey almaya hazırlandıkları zaman izin verirler.

31 ekim 00:09

5. gün gelir; dost bildiğin düşman, düşman bildiğin dost olur. en acısı da can bildiğin gün gelir yabancı olur... kimseye bağlanma şu gaybana dünyada.

31 ekim 00:03