sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (89)
 • medya (2)

89. Bugün işsizlikten buna düştüm bu kadar ezbere kötü oyunculuk olmaz. Bunlara senaryo vermişler ve oynamalarını istiyorlar belli o diyaloglar doğal çıkmıyor ve karşımızda Flash tv hasreti.

Şu an çeyiz karşılaştırması yapılıyor gelinlerden birisi benim çeyizimin yarısı kadar bile değil deyip övünüyor.

Çeyiz dedikleri de tonlarca işlenmiş havlu, yemeni, seccade, patik falan. Yani bu az olsa ne olur çok olsa ne olur yani kim boncuklu havluyla yüzünü siler? Kim kanaviçe mi neyse artık onu yastığına kullanır.

Bambaşka bir dünya gerçekten. 9-10 çeşit ikramlar hazırlanmış ve hayal kırıklığı diyorlar ahahah beğenmediler ve az buldular.

Çeyizi çok olan 16 çeşit yapmasıyla da övündü.

T: gelinlerin evlerini çeyizlerini ikramları yarıştığı başkası adına utanmayı iliklerine kadar hissettiren bir program.

11 ocak 13:35

88. değerlendirme kategorisine cinsel hayatın da dahil olması gerektiğini düşünüyorum,ona göre de puan verilmeli,daha iyi reyting getirir bence.

libidolar mobilyalara karşı

11 aralık 2018 08:14

87. Düğünde, nişanda görgüsüzlüğün uğruna dünya masrafa girmesen, yarışmadan kazanacağın 3-5 altın için kendini ulusal kanallarda rezil etmek zorunda kalmazdın.

Nasıl zavallı bir toplum olduğumuzu yüzümüze vuran tv programıdır.

10 aralık 2018 13:47

86. Yatak odası dolapları karıştırılırken işlemeli pembe bir kılıfın içinden yine pembe bir vibratör çıkması durumunda "bunun titreşimi niye 5,kocanız 8'i kaldıramıyor mu?" gibi bir soruyla karşılaşılması olası program. Çünkü sidik her alanda yarıştırılmalı. (Rtük keser tabi orasını)

8 eylül 2018 17:36 8 eylül 2018 17:37

85. bir şey düşünmek istemediğim, rahatlatmak istediğim zamanlarda izleyip keyif aldığım programdır kendisi. Yalnız bazı noktalarda başıma ağrı giriyor,evler o kadar dolu o kadar dolu ki , izlerken rahatlamak yerine başıma ağrılar giriyor. Canlarım siz o evi nasıl temizliyorsunuz? toz alırken fenalıklar gelmiyor mu ? diye sormak, sarsmak istiyorum kendilerini.

6 eylül 2018 02:46

84. Kadınların kendilerini olduğu gibi göstermediği program. Birde bebek versiyonu yapımlar. Kadın diyorki ben asla evlenme teklifi olmadan evlenmezdim.sanki kocasının çoraplarını ben yıkayacağım. O evlerin yapısından bahsetmiyorum. Hani kadınalrın kendini o seviyeye indirmesi sindirimi bozuyor. Ama efsane yorumlardan biri atın albümü gibi olmuş dddd

5 eylül 2018 16:06

83. birkaç yıldır yayınlanan bir programmış sanırım. internette geyiğini görüyordum ama hiç izlememiştim elbette. Bugün kanallarda boş boş gezinirken gözüme çarptı durdum neymiş diye biraz bakayım dedim. Bakmaz olaydım iq kaybı yaşattı yemin ediyorum. yemekteyiz saçmalığının gelin versiyonunu yapmışlar. kadının evini, yemeklerini, evlilikle ilgili törenlerini, evliliklerini yani her şeyi bütün özellerini inceleyip saçma sapan sorular sorup eleştiriler yapıyorlar. sonra da kadının arkasından hiçbir şeyini beğenmedim diyerek bir ton laf edip düşük puanlar veriyorlar. Birbirlerine fesatla, kinle bakıyorlar. gelinlerin tatlı telaşı gibi absürt sayfalardaki olaylar, insanlar gerçekmiş dedirtiyorlar insana. Bir insan bu yarışmaya katılarak kendine neden bu eziyeti yapar. neden evini, düğününü, evliliğini en güzel benimki diye yarıştırmaya çalışır. çok uzağım bu kafalara. Böyle olmaktan da çok mutluyum.

5 eylül 2018 11:55

82. Gerçek hayat bu değil, en azından benim için değil. Umarım kimse için de değildir.

17 ağustos 2018 13:39

81. O değil de ne kadar para harcıyorlar ya. Yok bilmem ne bilmem neye uysun diye ekstra ödemişler, özel olarak getirtmişler, hiç oturulmamış evin mutfağını sevmediği için baştan yaptırmışlar vs. Ben olsam boşa masraf der otururum. Mutfak dolabımın kulplarıyla avizem uymasın varsın.

Evlenmek böyle bir şey mi sahiden? Çok fazla para, gösteriş, altın ne bileyim ya. Alice harikalar diyarı gibi geliyor dışarıdan bana.

Sonra ne oluyor acaba? Hayat o sevimli mutfaklar kadar tatlı tatlı yaşanıyor mudur? Cidden merak ettim.

Mutfak önlüğüne adını bastıracak bir erkek yani "kociş"ler gerçek mi? Hepsi prens mi bunların? Eşine çok saygılı, kaka bile demeyecek türden bireyler gibi geliyor. Peki bana ve soru cevap aparatındaki kızlara niye hiç denk gelmiyor bu prenslerden?

İlginç program valla. kışın okula gitmeden önce tekrarını izlerken düşündüğüm şeylerdi bunlar.

17 ağustos 2018 13:24 17 ağustos 2018 13:25

80. O evlerin içini gördükçe kusasim geliyor. Kocalari o evde nasıl yaşıyor anlamış değilim. Pembe,çiçek,pembe,sim,altın varak yine pembe ve kapanış.Hepsini tutup "sen normal bir insansın ,osmanlı sultanı değilsin!1!1!" Demek istiyorum. Bakıyorum da tüm merasimlerde bir Osmanlı esintisi. Nedir bu ozentilik anlamış değilim.  Kesinlikle baştan sona türkiye özeti olarak arşive geçmeli. Kadınlar resmen doğdugu günden itibaren "ben pembis sunumlu evimde kocama hizmet edeceğim,Osmanlı piremsesi olacağım,kına gecemde açlıktan nefesim koksa da 50 bin tl harcayacagim!" Diye proglamlanmis. Yazık. Bir kadın olarak sizden utanıyorum. Neyse ki çevremizde kendine güveni tam,erkek eline bakmayan,hayali yalnıca bir koca (also known as kociş) olmayan vizyon sahibi insanlar var. 

17 ağustos 2018 10:25 17 ağustos 2018 10:25

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar