yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (98)
  • medya (2)

  98. Benim için tam anlamıyla bir Guilty pleasure olan gelin evinin üzülerek yayından kaldırılmış olduğunu bildirmek istiyorum sevgili süslüler..

  artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak....

  17 eylül 2019 10:31

  97. Bir süredir içine düştüğüm bataklık. Hava sıcak dışarı çıkamıyorum, kitabım yeni bitti, film izleyip o filme dertlenmek yada gerilmek istemediğim için kafamı bu saçmalıklarla boşaltıyorum. İzlerken iq düşüyor tabi bir tık.

  Bu hafta odasında pembe koltuk, pembe duvar ve mavi tül kombinasyonu yapan sultan hanımın 1. Olması yarışmacıların beğeni sınırlarını size biraz da olsa anlatmamı sağladı bence. 

  Tam anlamıyla gelinlerin tatlı telaşı facebook grubunun tvye yansımış hali. Merak ediyorum böyle televizyonsuz, kitaplıklı, halısız yeryer kilim serilmiş, rustik tarz bir eve konuk olsalar ne tepki verirler. Tabi o vizyonda biri katılmaz da yine de merak.

  Bir de Geçen hafta country tarzına sürekli kantır diyen gelin sen beni güldürdün Allah’ta seni güldürsün.

  Dandik bir program için destan yazdım adeta. Benden bu kadar. 

  1 haziran 2019 01:38

  96. Çerçeve içinde reşat altını olmayanı yarışmaya almadıklarını düşündüğüm program. 

  1 haziran 2019 01:23


  95. 20-24 yaşındaki gencecik kızların sırf gelin sıfatı taşıyor diye 60 yaş üstü kayınvalideler gibi giyinmesini sorguluyor insan..Sanki bir makina var ve evlenince medeni durum güncellemesi gelip tek tornadan çıkmış gibi kızları bir anda kayınvalide tipine büründürüyor.

  pullu tüllü diz altı hizasında elbiseler,kayık yaka dantelli bluzlar,abuk subuk desenli tuhaf tuhaf gömlekler,yarım topuk ucu oval ayakkabılar,dünyanın ev zevksiz takıları,korkunç derece kötü ve yaşlı işi makyajlar,röflelerin felaket 50 tonu.

  neden gencecik bir insan bunu kendine yapar? evlenmeden önceki fotoğraflarını slayt şeklinde gösterirken o kişi sanki kızı gibi,adeta o insan o insan değil.Bu evrimin kaçıncı aşamasıdır biledim.Sadece evleniyorsunuz,30-40 yaş birden atmanıza gerek yok,bekleyin o yıllarınız gelecek zaten.20lerinizde kaynana olmayın lütfen.

  31 mayıs 2019 22:00 31 mayıs 2019 22:08

  94. Denk gelip de izlediğimde daha hiçbirinin bir odasında, salonunda değil kütüphane, şifa niyetine bir tane bile kitap göremediğimdir. Bence bu kısım yarışmanın vizyonunu yeterince özetler.

  26 mayıs 2019 14:33

  93. "tamam ben de pembe severim ama sizin herşeyi pembe seçmeniz fazla geldi"dedi biri diğerine .yarışmacıları kuzey Avrupa'da falan sanıyor galiba burada herkes gider pembe kalır .kendine gel kadın .

  25 mayıs 2019 23:57

  92. Bi kere denk geldim tvde.

  "alaturka kapitalizm" batağını iliklerime kadar hissettim

  25 mayıs 2019 22:52


  91. katılan gelinlerin ve eşlerinin ne işlerle meşgul olduğunu merak ettiğim program. zira kendi deyimleriyle o ''objeler, koltuklar, fon perdeler, düğünler, albümler...'' asla satın alacağım şeyler değil. millette iyi para var ya da biz cimrilik ediyor ve ''ay bir kere evleniyorum, evimin her bir noktasını kendi zevkime göre kombinlemeliyim'' demiyoruz.

  25 mayıs 2019 21:40 25 mayıs 2019 21:42

  90. Bugün işsizlikten buna düştüm bu kadar ezbere kötü oyunculuk olmaz. Bunlara senaryo vermişler ve oynamalarını istiyorlar belli o diyaloglar doğal çıkmıyor ve karşımızda Flash tv hasreti.

  Şu an çeyiz karşılaştırması yapılıyor gelinlerden birisi benim çeyizimin yarısı kadar bile değil deyip övünüyor.

  Çeyiz dedikleri de tonlarca işlenmiş havlu, yemeni, seccade, patik falan. Yani bu az olsa ne olur çok olsa ne olur yani kim boncuklu havluyla yüzünü siler? Kim kanaviçe mi neyse artık onu yastığına kullanır.

  Bambaşka bir dünya gerçekten. 9-10 çeşit ikramlar hazırlanmış ve hayal kırıklığı diyorlar ahahah beğenmediler ve az buldular.

  Çeyizi çok olan 16 çeşit yapmasıyla da övündü.

  T: gelinlerin evlerini çeyizlerini ikramları yarıştığı başkası adına utanmayı iliklerine kadar hissettiren bir program.

  11 ocak 2019 13:35

  89. değerlendirme kategorisine cinsel hayatın da dahil olması gerektiğini düşünüyorum,ona göre de puan verilmeli,daha iyi reyting getirir bence.

  libidolar mobilyalara karşı

  11 aralık 2018 08:14

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar