girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

12. Bence Gerilim dalında ımdb puanı 9'u hakeden program. İzleme gafletinde bulundum, gerilmekten program sonunda kaskatı kaldım koltukta. Program boyunca birbirlerini yiyip program sonunda karşılıklı göbek atmaları ayrı bir gerdi :/

14 ekim 01:12

11. Orda bi kaynana var ne zaman görsem birilerine bağırıyor ve kaşları gerçekten çok garip duruyor sanirim simsiyah kalemle ful boyuyolar kadının kaşını öyle bi kaş olamaz çünkü

11 ekim 15:20

10. yine kadına kadın olma ,ev işi yemek çocuk görevlerinin olduğunu spesik bir aptal program . izlemedim. böyle şeylere aşırı gıcığım. damadım mutfakta niye olmuyor?ya da ne bileyim oğlum bir şeyde. yıl kaç hala kadınların sadece yemek vs yapmak dışında da herşeyi başarabildiklerini, üstümüze yapışan etiketi kazımaya çalışıyoruz.

11 ekim 07:41


9. Oturup 2 dk izlememişimdir ama kanalları zaplarken hep o ok kaşlı kadına denk geliyorum.Hep aynı gelin ve kaynanalar mı var bu programda? Bir sezon aynı tipler götürüyor herhalde.

11 ekim 05:10

8. Birkaç kere denk gelip izleme gafletinde bulundum da aman yarabbi... cidden neden yani?

10 ekim 21:53

7. bu programı görünce duvara kafa atmak istiyorum. gelinin evideki eşyaya karışanmı istersin lafı kıçından anlayanmı. gelin evine sövüyordum. bu beter çıktı. yani neden çalışayımda kazanayım demek yok hiç anlamıyorum

10 ekim 21:43

6. yakında insanları yatak odalarında da yarıştıracaklar, bu olacak yani bekliyorum.

10 ekim 13:44


5. gerilim mutfakta olarak anılması gereken garip ötesi bir program.

bu kadar gerilim olamaz. ama en güzel versiyonu (gbkz: jet sosyete)'de işlenmiş olanıydı kesinlikle.

insanlar kendilerini parçalıyorlar daha ne kadar terbiyesizleşsem diye. neden izleyicilere bu kadar kötü hareketleri normal gösteriyorlar televizyonda, bu ısrar neden hala anlamakta zorluk çekiyorum.

10 ekim 01:17

4. Burda bir kadın vardı "cansu"(gizlinot: Adından dolayı gıcıktım) balayına giderken kaynanasınıda yanında götürmüştü(gizlinot: Burada daha da gıcık oldum), hem de kendi isteği ile. Kocasıyla sıkıldığı için kaynanasıyla vakit geçirmek istediğini söylemişti. bu hamileydi, neredeyse yayın sırasında doğuracaktı, Baya doğumu, sancı sürecini falan gösterdiler sonra programda, neyse efendim çocuk doğmuş, çocuğa instagram hesabı açılmış ve tek bir fotoğraf var o da ultrason görüntüsü ama takipçi sayısı 26,8k.

Bazen türk halkını anlamak çok zor.

6 ekim 23:08

3. Baştan aşağı itici,bol kurgulu ve dayanılmaz bir format.Hele o Fatih ürek’in söylediği  iğrenç program müziği yok mu..

Kor-kunç 

10 temmuz 08:28