yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • medya (0)

  1. İzleyince insanın içi acıyor nasıl bu kadar vicdansız olabilir insanlar diye. Pes ettirecek duruma getirtip, önüne diz çöktürüp yalvartmaya başlayıp ve bununla yetinemeyip kan revan içinde bırakmak nasıl bir şeydir anlamıyorum, insan diyesim gelmiyor. Bir de bazıları var ki dalga konusu yapmış, bu videoyu paylaşıp dalga geçen twitler atmışlar dün akşam. Birazı silinmiş sanırım bilmiyorum ama nasıl bu kadar kötü kalpli ve nefret dolu olabiliyorlar anlamıyorum, anlamakta istemiyorum.

  15 şubat 2017 00:44

  2. Tek söyleyebileceğim şey, allahını seven üstte yer alan "rahatsız edici" yazılı linki açmasın. Açmış bulundum, mahvoldum. Şiddetin pornosu bu, rezalet bu. Toplumu terörize etmişler ve toplum bunu yaşarken bir de bunu videoya çekiyor. Ve ben bu insanların! Marjinalize edilmesini istiyorum. Biliyorum, yukarıdaki entryden farklı birşey yazmadım; ama aklıma başka birşey gelmiyor. Çürümüşüz biz, çürümüş.

  15 şubat 2017 00:46 15 şubat 2017 00:47

  3. İzlerken benim burnum acıdı gerçekten. Elim burnuma gitti bir anlığına. Benimle bir sürü kişi fikir ayrılığına düşer muhtemelen ama benim için al birini vur ötekinelik bir durum tam olarak. Kızın o eve gidiş sebebi diğerlerinden çokta farklı değil? Ben internette konuşmayı sevmiyorum, bu olayı yüzyüze konuşup halledelim demek için gitmediği bariz. Gerçekten başına gelenler çok kötü. Karşısındakiler korkunç, iğrenç, akıl yoksunu kişiler ama gücü yetseydi onunda çiçekle yüzünü okşayacağını sanmıyorum evlerine kadar gidiyor ise. Zaten ülkemizde her şey çok zor, kadın olmak her şeyden zor. Kadın kadına bunu yapmasa keşke. Ayrıca başlığı açan yazara sonuna kadar katılıyorum bu ve bunlar gibi insanları ıslah etmek devletin görevi.

  15 şubat 2017 00:57 15 şubat 2017 01:17


  4. Olaydan yaklaşık 1 saat sonra tesadüfen twitter üzerinden gördüğüm deyim yerindeyse tüyler ürperten olay.

  Ben de bir üniversite öğrencisiyim, bu ülkede her geçen gün artan kadına şiddet vakalarını görüp üzülüyoruz, sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Kadın olarak birlik olmamız, birbirimize destek olmamız gereken yerde bu nasıl bir kin, bu nasıl bir vahşettir?

  Kesinlikle videoyu izlemenizi önermiyorum. Twitterdan yaptıkları siber tartışmalarına gelecek olursam, ben etrafımdakileri uyarıyorum lütfen kadın bedeni üzerinden cinsiyetçi küfürler kullanmayın diye. Bunu hemcinslerim yapıp, bir de madalya beklediklerinde tarif edilemez bir umutsuzluk kaplıyor içimi.

  15 şubat 2017 01:02

  5. Ucuz ve kalitesiz yaratıkların rezilliği. Tiplerine bakan da insan zanneder. Bu olayın failleri ve türevlerinin hayatları nasıl yerlere gelecek çok merak ediyorum. Yazıklar olsun bunlara da, bunları yetiştirenlere de, küfür eder gibi serbest bırakan adalete de.

  15 şubat 2017 01:06

  6. tüylerim diken diken. Bunu bi kadın bi kadına yapmış olamaz. Burnunun kırıldığı an çıkan ses kulaklarımdan gitmiyo ve ameliyatlı burnum sızım sızım sızlıyo videodan sonra. Serbest bırakılmalarına da hiç şaşırmadım adaletli(!) ülkemde.

  15 şubat 2017 01:23

  7. Dünden beri psikolojimi bozmuş bulunan kavgadir.keşke uzun halini izlemeseydim boyle vahşet görmedim. bu insanlar nasil bu hale gelmişler ne yaşamışlar.

  Edit;bilmeyenler için söylüyorum serbest birakilmalari beraat ettiler anlamına gelmiyor, tutuklu yargilanma sadece kanuni bazi durumlarda söz konusu olur.

  15 şubat 2017 01:49 15 şubat 2017 01:53


  8. içim kalktı, midem bulandı, insanlıktan fersah fersah uzak bu görüntüler karşısında. şiddet bile diyemiyorum tek kelimeyle vahşet bu.eminim ki bu iğrenç görüntüler yayıldıkça, üzerinde konuşuldukça bunu yapan sadistçe zevk alıyordur bu durumdan. direkt olarak bende öyle bir izlenim yarattı çünkü. kaldı ki kavga falan da değil, bu düpedüz işkence. hem de en ağır şekilde ceza alması gerekecek türden. şiddetten beslenen, ağız burun kırmaktan zevk alan manyakların olduğu ülkemden insan manzaralarında bugün konulu iğrençlikten biz de nasibimizi aldık.

  15 şubat 2017 02:03

  9. Bu kadar gösteriş merakına şaşırdım gerçekten. Herkese açık dalaşmalar. Sohbet resimlerini paylaşmalar. Video çekip paylaşmalar. Maganda mısınız mafya mısınız ? bu kadar nefret duymasına neden olacak ne olabilir iki kişinin arasında. Ki olay bu değil girdinin başında yazdığım gibi olay baya baya gösteriş merakıyla alakalı. Nasıl bir özgüven zedelenmesi yaşadıysa geçmişte bu kadar saldırgan davranabiliyor. Videoyu izledim. Hayvanlar bu kişilerden daha medeni eminim. Toplumca utanmalıyız böyle bir insan yetiştiği için aramızda.

  15 şubat 2017 03:00

  10. konuşmaları okurken tüylerim diken diken olmuşken, video'yu izleme gafletinde bulundum. Bu nasıl bir gözü dönmüşlük, nasıl bir vicdansızlık ? Biz bu insanlarla aynı havayı soluyoruz, yarın bir gün aynı yerde çalışabilir, ne bileyim bir mağazada karşılaşabiliriz. Hiç gözünü kırpmadan twitterda laf dalaşına girdiği kızın burnunu kıran, yarın neler yapmaz? Gerçekten sinirden elim ayağım buz kesti, gereken en ağır cezayı almalarını dilerdim ama serbest bırakılmışlar. (!)

  15 şubat 2017 03:50