girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (74)
  • medya (5)

74. özellikle kadınlara ayrı bir hava kattığını düşünüyorum. aynı şey kemerli burun ve ortadan ayrık dişler için de geçerli benim için. ne güzel işte standardın dışında ve karakteristik.

17 mart 13:59

73. Hangi türüne (bkz:kakül) daha çok yakışır bilemem ama geniş olanının insanı üzüntülere gark edecek bir sorun olduğunu düşünmüyorum.dar olanı kadar normal olan şey.çirkin veya anormal falan değildir.

17 mart 00:07

72. Ölüp bittiğim, bayıldığım alın yapısı...

ben normal bir alına sahibim ve çocukluğumdan beri geniş alın ve kavisli kaş hastasıyım.

16 mart 22:53


71. üstteki süslü gibi bende ilkokuldayken sımsıkı toplardım bide bandana takardım bu sayede saçlarım geriye gitti baya yani kuaför öyle söyledi. çözümü kahkülde buldum canım kahkül

16 mart 20:57

70. Benim de alnım geniş birde ortaokulda gergin bir at kuyruğu yaptırırdı annem ah ah kendimi nasıl çirkin hissederdim bir arkadaşım gelip eliyle alnimi olcmustu bır de utanmadan sıkılmadan

16 mart 20:35

69. 4 dönüm alnım var ve hiç problem değil. hatta genel olarak topuz, at kuyruğu vesaire daha çok yakışıyor. uzun alınlı ya da kısa alınlı hepimiz çok güzeliz :*

16 mart 20:29

68. Benim alnım da pek geniş. Böyle elimi alnıma yatay şekilde koyduğumda birebir geliyor yani. Neyse, cilt bakımı nedir pek bilmezken, alnımın parıl parıl parladığı üniversite günlerimde (ühü :'( ) eminönü tramvay durağında arkadaşımla bekliyoruz, güneşin batma saatleri falan. güneşin batışı benim alnımda naklen yayın...... Fotosunu çekip "günbatımını bir de betelgeusee'un alnından izleyin" demişti. Bu da böyle bir anımdır. Mazi kalbimde bir yaradır.

Edit:imla

16 mart 16:21 16 mart 22:49


67. bu başlık beni çok üzüyor arkadaşlar. cidden kalbim kırılıyor (gizlinot: swh) görsellerde alnım havaalanı gibi diye paylaşıyorsunuz ya o alınlara sahip olmak için neler vermezdim. benim alnım ufak tefek cinayetlerdeki burcudan bile geniş. kakülsüz değişik bir oluşuma benziyorum. siz gelip burada alnım geniş diyorsunuz ağlıyorum.

16 mart 10:52

66. Ergenlikteyken beni çok üzen alnimdir. Saçım da dalgalı/kıvırcık kahkül asla yaptıramazdım. Çok üzülürdüm halime. Yani şimdi bakıyorum aynaya napayim yaa diyorum. Küçük yaşta suslulerimiz varsa onlara sesleniyorum. Çok da takip kendinizi benim gibi uzmeyin canlarım. Yaglanmamasina dikkat edin yeter. Yoksa ayna gibi geziyor maalesef insan.

16 mart 09:59

65. benim de alnım havaalanı kadar geniş ama dert etmiyorum, çirkin bulmuyorum 

16 mart 07:45