girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (32)

33. babası filistin asıllı bir amerikalı, annesi hollandalı eski model, hadid ailesinin en güzel üyesi, egzotik bir havası var, imajı kız kardeşi (bkz: bella hadid) gibi vamp ve seksi olmamasına karşın, duru ve naif bir güzelliği var. Ama kasıp kavuracak bir top model mi derseniz bence değil zira podyumda aşırı heyecanlı yürüdüğü için çok eleştiriliyor.

12 mayıs 10:02

32. Doğum günündeki (link: https://instagram.com/p/Bh9twj5AJp7/ Stiline) (link: https://instagram.com/p/Bh9tLKRhsIt/ Tek kelime ile) bayıldığım model. Bu ne güzellik bu ne endam allahsız :(

24 nisan 22:52 24 nisan 23:00

31. Fiziğini çok beğeniyorum,tarzı da hoş.Yüzü de güzel ancak bakışları o kadar soğuk ki yüzünü mahvediyor bence.Kaşlarının bunda büyük etkisinin olduğunu düşünüyorum.Bu soğuk bakışları yüzünden victoria's secret'a da yakıştırmamıştım mesela ama ablasına göre daha cıvıl cıvıl.

Kendall'la çok karşılaştırılıyorlar ve bence kendall daha güzel.Daha kolay bulunabilir bir güzellik ama daha sıcak.

edit:bella ablası değil kardeşiymiş,bilgilendiren süslüye teşekkür ederim.

Daha genç göstermesi sebebiyle gigiye +1 daha diyorum :D

12 ocak 22:41 13 ocak 09:19


30. Şu an kaç yaşında olduğunu merak etmemle yaşına baktığım ve hem kendisinin hem kardeşinin benden küçük olduğunu öğrenmemle bana “oha ben büyümüşüm” dedirten model. Peki neden ben çocuk gibi görünüyorum? (Not:23 yaşındayım)

18 aralık 2017 11:01

29. güzel kadın, başarılı (gizlinot: başarılı olmak ve iyi olmak aynı şey değil, bkz kendall jenner) bir model falan filan da; yakın zamanda partneri zayn ile imza attıkları (link: https://www.youtube.com/watch?v=OCfbgdfAzbk şu) cahillikten sonra soğudum baya. genderfluidity nedir, ne değildir bilmeden "cisgender heteroseksüel çift olarak birbirimizin kıyafetlerini giyiyoruz ve bu yüzden cinsiyetsiz oluyoruz:)))" diye röportaja konuşmaları baya komik. ağzını açana kadar karizmasını koruyan modellerden olduğuna ikna oldum. vogue, bu fail spread sonrası sosyal medyada yediği linç üzerine bir özür yazısı yayınlamış zaten.

20 temmuz 2017 14:56 20 temmuz 2017 15:03

28. Çok güzel be.

7 temmuz 2017 01:55

27. kimse kusura bakmasın, Neandertale benzeyen model. güzellik görecelidir, tartışılabilir. ancak iki gerçek var kabul edilmesi gereken; ilki gerçekten çok güzel bir fiziği var. ikincisi ise gerçekten çok çok kötü bir model.

zamanında kendall'a yamanıp bir isim yaptı. ancak kendisini çok takdir ediyorum, kendall'dan daha çok yol aldı. kilo verdi ve fiziğinin son hali mu-az-zam!

bununla birlikte inanılmaz ucuz duruyor. yani modellikte de segmentler var ve bu kadın seksi uzun bacaklı california girl'den fazlası olamıyor. zaten yüzü olduğu, kendisini tercih eden markalara ve konuşulan kampanyalarına bakalım; (gbkz: maybelline) ve (gbkz: tommy hilfiger). bunun dışında da (gbkz: sports illustrated) modeli. bunlar orta segmente hitap ettiğinin kanıtı.

kardeşine bakıyorum: dior, bvlgari, dkny, Zadig & Voltaire...

tarz olarak sürekli yaşam dolu, sarı uzun saçlı, güler yüzlü ve bronz tenli model imajıyla 80'lerin si modellerini, özellikle de (gbkz: Christie Brinkley)'i andırıyor bana.

özetin özeti: yamanarak isim yaptığı kendall'dan daha iyi, kardeşi bella hadid'den daha kötü.

9 şubat 2017 16:15 9 şubat 2017 16:15


26. Geçen gün annemle gratiste maybelline standına bakarken annemin dikkatini çekmiş bu modelin fotoğrafı. Güzel bir kız görmek istiyorsan şu tarafa bak dedi gösterdi bana. Fiziği ayrı yüzü ayrı güzel çok çekici bir kadın bence. Ben genelde çoğu kişinin aksine çok sert kavisli kaşlardan ziyade, Adriana Lima gibi kaşıyla gözü arasındaki mesafe az olup hafif kavisli kaşları olan kadınları beğenirim. Ama bu kızın kalkık kaşlarına bayılıyorum asıl havayı da bu veriyor bence. Ablasıyla da birbirlerine çok benziyolar ama Gigi'yi bir tık daha çok beğeniyorum.

7 şubat 2017 14:31

25. son dönemde her taşın altından çıkan manken. kıskançlık yapıp bacağı şöyle, totosu böyle demeyeceğim, çok güzel bir kadın gerçekten. bebeklik ve çocukluk fotoğraflarına baktım, nasıl tatlıymış öyle. benim böyle çocuğum olsa sokağa salmazdım korkudan. (bkz: türkiye'de yaşamanın getirdiği psikolojik sorunlar )

30 aralık 2016 11:40

24. Taşş gibi olan kadın. Bayılıyorum.

5 aralık 2016 21:36