girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (32)

33. özellikle hafta sonları daha çok kulak vermemiz gereken (link: https://www.instagram.com/p/Bo4P4UtAcpV/?taken-by=trendus ünlü bir düşünür).

13 ekim 19:11

32. Ah bebegim.modern cagimizin barbie bebegidir kendisi.melezlikten dolayi mi bu kadar guzel bilmiyorum ama cok begeniyorum kendisini.kardesi gibi igrenc bir imaj cizmiyor cunku ilgiye ihtiyaci yok.ayrica zayn ile olan iliskisine cok imreniyorum:(

13 ağustos 17:04 13 ağustos 17:04

31. " Kız sen ne yaptın? Ekmek kırıntısı üstünde tango mu yaptın? Hacca giden uçağı kaçırıp, Amsterdam' a mı indirdin? Yoksa bir yakınınız vefat etti de, mevlüdünde Dj Tiesto mu çaldırdın? Anana, babana el mi kaldırdın kız? Taş olmuşsun, Allah seni taş etmiş! Taş gibi kız olmuşsun! "

9 ağustos 22:54 9 ağustos 22:55


30. eskiden bellayı daha güzel bulurdum ama artık sürekli migren atağı geçirir gibi poz vermesi, estetiklerini inatla reddetmesi ve yüzü gergin dursun diye sürekli saçlarını baş ağrıtacak kadar gergin toplaması bana biraz itici gelmeye başladı. gigi daha doğal görünmeye başladı gözüme. zaynla ilişkisi de bana samimi geliyor. yine de hala podyumda yürüyememesi üzücü.

9 ağustos 13:53 24 eylül 20:41

29. babası filistin asıllı bir amerikalı, annesi hollandalı eski model, hadid ailesinin en güzel üyesi, egzotik bir havası var, imajı kız kardeşi (bkz: bella hadid) gibi vamp ve seksi olmamasına karşın, duru ve naif bir güzelliği var. Ama kasıp kavuracak bir top model mi derseniz bence değil zira podyumda aşırı heyecanlı yürüdüğü için çok eleştiriliyor.

12 mayıs 10:02

28. Doğum günündeki (link: https://instagram.com/p/Bh9twj5AJp7/ Stiline) (link: https://instagram.com/p/Bh9tLKRhsIt/ Tek kelime ile) bayıldığım model. Bu ne güzellik bu ne endam allahsız :(

24 nisan 22:52 24 nisan 23:00

27. Fiziğini çok beğeniyorum,tarzı da hoş.Yüzü de güzel ancak bakışları o kadar soğuk ki yüzünü mahvediyor bence.Kaşlarının bunda büyük etkisinin olduğunu düşünüyorum.Bu soğuk bakışları yüzünden victoria's secret'a da yakıştırmamıştım mesela ama ablasına göre daha cıvıl cıvıl.

Kendall'la çok karşılaştırılıyorlar ve bence kendall daha güzel.Daha kolay bulunabilir bir güzellik ama daha sıcak.

edit:bella ablası değil kardeşiymiş,bilgilendiren süslüye teşekkür ederim.

Daha genç göstermesi sebebiyle gigiye +1 daha diyorum :D

12 ocak 22:41 13 ocak 09:19


26. Şu an kaç yaşında olduğunu merak etmemle yaşına baktığım ve hem kendisinin hem kardeşinin benden küçük olduğunu öğrenmemle bana “oha ben büyümüşüm” dedirten model. Peki neden ben çocuk gibi görünüyorum? (Not:23 yaşındayım)

18 aralık 2017 11:01

25. Çok güzel be.

7 temmuz 2017 01:55

24. kimse kusura bakmasın, Neandertale benzeyen model. güzellik görecelidir, tartışılabilir. ancak iki gerçek var kabul edilmesi gereken; ilki gerçekten çok güzel bir fiziği var. ikincisi ise gerçekten çok çok kötü bir model.

zamanında kendall'a yamanıp bir isim yaptı. ancak kendisini çok takdir ediyorum, kendall'dan daha çok yol aldı. kilo verdi ve fiziğinin son hali mu-az-zam!

bununla birlikte inanılmaz ucuz duruyor. yani modellikte de segmentler var ve bu kadın seksi uzun bacaklı california girl'den fazlası olamıyor. zaten yüzü olduğu, kendisini tercih eden markalara ve konuşulan kampanyalarına bakalım; (gbkz: maybelline) ve (gbkz: tommy hilfiger). bunun dışında da (gbkz: sports illustrated) modeli. bunlar orta segmente hitap ettiğinin kanıtı.

kardeşine bakıyorum: dior, bvlgari, dkny, Zadig & Voltaire...

tarz olarak sürekli yaşam dolu, sarı uzun saçlı, güler yüzlü ve bronz tenli model imajıyla 80'lerin si modellerini, özellikle de (gbkz: Christie Brinkley)'i andırıyor bana.

özetin özeti: yamanarak isim yaptığı kendall'dan daha iyi, kardeşi bella hadid'den daha kötü.

9 şubat 2017 16:15 9 şubat 2017 16:15