girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (32)

37. Güzel bir kadın, hem fiziği hem de yüzü güzel. 

dün 17:28

36. Ah bebegim.modern cagimizin barbie bebegidir kendisi.melezlikten dolayi mi bu kadar guzel bilmiyorum ama cok begeniyorum kendisini.kardesi gibi igrenc bir imaj cizmiyor cunku ilgiye ihtiyaci yok.ayrica zayn ile olan iliskisine cok imreniyorum:(

dün 17:04 dün 17:04

35. " Kız sen ne yaptın? Ekmek kırıntısı üstünde tango mu yaptın? Hacca giden uçağı kaçırıp, Amsterdam' a mı indirdin? Yoksa bir yakınınız vefat etti de, mevlüdünde Dj Tiesto mu çaldırdın? Anana, babana el mi kaldırdın kız? Taş olmuşsun, Allah seni taş etmiş! Taş gibi kız olmuşsun! "

9 ağustos 22:54 9 ağustos 22:55


34. eskiden bellayı daha güzel bulurdum ama artık sürekli migren atağı geçirir gibi poz vermesi, estetiklerini inatla reddetmesi ve yüzü gergin dursun diye sürekli saçlarını baş arıtacak kadar gergin toplaması bana biraz itici gelmeye başladı. gigi daha doğal görünmeye başladı gözüme. zaynla ilişkisi de bana samimi geliyor. yine de hala podyumda yürüyememesi üzücü.

9 ağustos 13:53

33. babası filistin asıllı bir amerikalı, annesi hollandalı eski model, hadid ailesinin en güzel üyesi, egzotik bir havası var, imajı kız kardeşi (bkz: bella hadid) gibi vamp ve seksi olmamasına karşın, duru ve naif bir güzelliği var. Ama kasıp kavuracak bir top model mi derseniz bence değil zira podyumda aşırı heyecanlı yürüdüğü için çok eleştiriliyor.

12 mayıs 10:02

32. Doğum günündeki (link: https://instagram.com/p/Bh9twj5AJp7/ Stiline) (link: https://instagram.com/p/Bh9tLKRhsIt/ Tek kelime ile) bayıldığım model. Bu ne güzellik bu ne endam allahsız :(

24 nisan 22:52 24 nisan 23:00

31. kadına bakan standart güzellik algısına uymayan şeyleri sıralamaya başlıyor koca yanaklı, kalın bacaklı, çekik gözlü, kepçe kulaklı bilmem ne diye. evet bu özelliklerin hepsi kadında var ama inanılmaz güzel bence. yanakları kendisine aşırı tatlı bir hava katıyor, heykel suratlı kardeşinin aksine. tarzını da çok beğeniyorum, bacaklarının uzunluğunu ön plana çıkartması çok yakışıyor. gülüşü de çok sevimli.

çok beğendiğim ve tatlı bulduğum model, birbirinin aynısı tiplerden gına gelmişti bana.

12 şubat 23:51


30. Fiziğini çok beğeniyorum,tarzı da hoş.Yüzü de güzel ancak bakışları o kadar soğuk ki yüzünü mahvediyor bence.Kaşlarının bunda büyük etkisinin olduğunu düşünüyorum.Bu soğuk bakışları yüzünden victoria's secret'a da yakıştırmamıştım mesela ama ablasına göre daha cıvıl cıvıl.

Kendall'la çok karşılaştırılıyorlar ve bence kendall daha güzel.Daha kolay bulunabilir bir güzellik ama daha sıcak.

edit:bella ablası değil kardeşiymiş,bilgilendiren süslüye teşekkür ederim.

Daha genç göstermesi sebebiyle gigiye +1 daha diyorum :D

12 ocak 22:41 13 ocak 09:19

29. Şu an kaç yaşında olduğunu merak etmemle yaşına baktığım ve hem kendisinin hem kardeşinin benden küçük olduğunu öğrenmemle bana “oha ben büyümüşüm” dedirten model. Peki neden ben çocuk gibi görünüyorum? (Not:23 yaşındayım)

18 aralık 2017 11:01

28. Çok güzel be.

7 temmuz 2017 01:55