yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (7)
  • medya (2)
  5

  12. kesinlikle kullan at değil, körelmesi uzun sürüyor. banyoda ıslakken kullanırsanız tahriş etmiyor diğer jiletler gibi. kullandıktan sonra iyice temizleyip kuruluyorum ve uzun süre gidiyor. jilete çok para dökmeye kıyamadığım için indirim zamanlarında alıyorum bir de.

  22 şubat 18:58

  11. %50 indirimle 20₺ ya ikili paketini aldım. Venus'ün kendi hassas tıraş jeliyle kullandım. Gerçekten bacaklarımdaki tüyler seyrek ve ince olmalarına rağmen sanki alınalı bir kaç gün olmuş gibiydi. İyi almaya çalıştığımda da cildim kesildi ve tahriş oldu. İyi ki 40₺ vermemişim. Artık 20₺ da vermem, babamın bakkaldan aldığı tek kullanımlık permatik bundan daha iyidir. Üzerinde yazdığı gibi çiçek kokusu falan da yok zaten. Tuhaf bir kimyasal kokuyor parfümle alakası yok.

  27 kasım 2020 21:06

  10. Normalde başka bir jilet kullanmama rağmen arkadaşımın ısrarı üzerine alıp hayatımın hatasını yapmış olduğum jilettir. Gilettenin jeliyle birlikte kullanmış olmama rağmen cildimi pürüzlü bıraktı. Yani kılları tam kesmiyor. 5 senedir düzenli jilet kullanmama rağmen hayatımda ilk kez bacaklarımı bu jiletle kesmiş oldum. Neye uğradığımı şaşırdım açıkçası bacağımın her noktası kanadı. Kısaca, özellikle hassas ciltlere kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  9 ekim 2020 18:24


  5

  9. Benim uzun zamandır kullandığım ve menun kaldığım jilettir. Bacaklarımda, kollarımda, koltuk altımda kullanıyorum ve bu zamana kadar hiç kesik olmadı. Pürüzsüz yapması da gayet iyi. Fiyatı son zamanlarda pahalansa da indirimde gördükçe alıyorum.

  19 ağustos 2020 13:38

  4

  8. yaklaşık bir yıldır benimle olan jilet. f/p açısından çok iyi. saplarının kokusu harika. yalnız dört beş kullanımdan sonra cildimi tahriş ediyor, bu yüzden her ay mutlaka yenisini ediniyorum.

  9 ağustos 2020 17:31

  7. Yıllardır bacaklarıma jilet kullanırım. Bu ürünü keşfettiğimden beri favorim olmuştu. O zamanlar ilaç gibi gelmişti. Kendimi kesmeye çalışsam bile kesmez ve buna rağmen pürüzsüz bir tıraş sağlardı. Tüyler de geç uzardı hatta.

  Di'li geçmiş zaman kullanıyorum, neden? Çünkü son aldığım ürün tam bir felaketti. Banyodan savaş gazisi gibi kanlar içinde çıktım. Her yerim kesik içinde kaldı. Ben ki yılların jiletçisi. Gene de "tamam" dedim, "olabilir. bu jilette sorun var, öteki sağlamdır." Paketteki ikinci jileti kullanma gafletine de düştüm böylece. Aklıma tüküreyim. Bir daha mı? Tövbe.

  Tabii gene gilette markasından vazgeçmedim çünkü piyasada daha kalitelisi olduğunu sanmıyorum. Macera aramak yerine erkekler için üretilen mach 3'e transfer oldum. Çünkü erkeklere böye fiyasko ürün üretemezler fikrindeyim. O işi şansa bırakmazlar. Ben de bırakmadım, venus klasmanındaki ürünler yerine erkek ürünlerine yöneldim. Mach 3'ün "sensitive" olanını kullanıyorum, memnunum. Sapını tutmak venus'e göre daha zor ama jilet kısmı venus'ten kaliteli. Daha önce de bir kere mach 3 kullanmıştım ama bu kadar iyi değildi. "Sensitive" farkı mı bilmiyorum, bunu daha çok beğendim. Kaymak gibi tıraş yapıyor.

  Riviera için söyleyeceğim özet cümle: Eskiden çok iyiyken şimdi şansınıza hangi paket çıkarsa o kalitede bir ürün. 

  3 ay oldu, bacaklarımdaki jilet izleri geçmedi hala. 

  22 ekim 2019 23:04

  6. sırf daha ucuz diye venus close&clean yerine nasılsa 3 bıçaklı diye düşünüp aldım. arada nasıl ve neden bir fark var anlayamadım ama kılları yeterince kökten kesemiyor ne yazık ki.

  12 temmuz 2019 23:07


  5. Geçen ay gratiste kasa arkasından aldığım jilet. 

  Paketin içinde 2 tane var, 3 bıçaklı. Evet kıvrımlı yerlere ulaşması güzel fakat iyi almıyor tüyleri :( breeze kullanıyorum normalde o oldukça iyi alıyordu, hatta bu markanın 2 bıçaklı jileti bile harikaydı ama bunu hiç beğenmedim. Öyle kesme biçme olmadı ama asla pürüzsüz yapmıyor teni... önermiyorum. 

  12 temmuz 2019 18:27

  4. gilette venus riviera'yı (kavuniçi) senelerdir kullanıyorum,çok da memnunum.cildim hassas olduğu halde hiç kesme,biçme yapmıyor.gilette simply venus olanını da,bi dönem kullandım (paket içinde çoklu olan) tenimi çok kesti,ondan hiç memnun kalmadım.

  3 temmuz 2019 13:48

  3. gilette'in pembe olan türünü kullanıyordum (adını bilmiyorum) sonra buna geçiş yaptım ve mükemmel geldi. kıvrımlarda hareket ediyordu ve çok pürüzsüz yapıyordu. bigün indirimde venus breeze görünce bunu deneyeyim dedim ve şimdi rivieraya hiç elim gitmiyor. breeze almanızı tavsiye ederim daha snapi denemedim onun daha iyi olduğu söyleniyor

  21 ağustos 2018 21:23 21 ağustos 2018 21:29