4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar ()
  • medya (1)

10. Şu an 3. sünü kullandığım sevimli traş bıçaklarının Cem Yılmaz ı ahahhaa.

Geçen yıl tatile giderken almıştım ilk kutulu olması cezbetmişti kullanımı da kolay ve iyi sonuç alıyorum.bi tanesi 3 ay gidiyor hemen her gün kullanımla bana sonra körelmeye başlıyor gibi hissediyorum.

16 eylül 13:42

9. dün gratis'ten indirimsiz (sanırım) olarak 30 liraya aldığım bıdık jilet.

sap kısmı kısa, kolay kavranıyor, beş bıçaklı olması ideal, çünkü özellikle bacakta pürüzsüz bir sonuç alıyorsunuz. kesme kanatma derdi de olmuyor.

daha önce gilette'in swirl versiyonunu kullanıp çok memnun kalmıştım. bunu da çok sevdim.

bunun en büyük artısı minik plastik kutuda olması. tam bir tatile çıkarken çantaya atmalık, ergonomik boyutta ve bıçak sayısı nedeniyle çok kaliteli.

16 eylül 13:36

8. Bugün alelacele hazırlanıp işe giderken bacaklarımın çıktığını yolda farkettiğimde aldığım jilet. Arkasında ıslatıp direkt kullanılabileceği yazdığı için kapıverdim bir tane, gratis'te indirimle 25 liraydı. Açıkçası jele ihtiyacı olsaydı bile "ne olacaksa olsun artık" durumundaydım. Neyse.

Yani şimdi bu şekilde kullanınca bacaklarımı hiç tahriş etmedi diyemem ama üzerine vücut kremi sürünce geçti. Normal bir jiletle bu haltı yemiş olsaydım bugün acıdan bacak bacak üstüne atamazdım ksjsj Tutuşu çok rahat ve kullanımı çok hızlı. minik de bir kutusu var. Bu gibi acil durumlar için bunu ofis çekmeceme zulaladım, bir tane çantamdaki acil durum çantacığıma bir tane de eve alacağım.

Geçenlerde arkadaşım da demişti, yanında jilet taşımak hakikaten çok mantıklı bir hareket. Hele yaz aylarında. Değer mi hiç değermksjskshh 

28 ağustos 14:49 28 ağustos 14:53


7. Normalde venus'un mor kaygan jelli olan basligini kullaniyordum ama son zamanlarda tahris etmeye basladi cildimi sanirim o jel barlarin iceriginde cildime dokunan bir sey var. İhtiyacim oldugu icin o an gratisten bu snap'i aldim dedim deniyim hem. Halihazirda ucundaki jilet embrace sanirim. Ve boylelikle hayatimin jiletiyle tanismis oldum :D tam bir seyahat urunudur cantaya at cık, tutmasi kolay, bicaklari mukemmel daha nolsun

18 ağustos 01:10

4

6. Kutusuyla çok güzel olan ürün. Bende ağda yaptıktan 2 hafta sonra bile tüyler çıkınca bunda tabi ki ertesi gün hemen çıkıyor ama pratik kısa sürede işi bitirdiği için rahatlıkla kullanılır.

6 temmuz 2017 14:59

5. Kullandığım minik, tatlı jilettir kendisi. Kutusunda bulunan delikler sayesinde kullandıktan sonra kuruması kolay oluyor. Yani tam seyehatlik. Bu nedenle benim için yaz tatillerimin vazgeçilmez jileti oldu. Ayrıca Venüs'ün diğer jilet başlıkları ile uyumludur. Yani elimde hangi yedek başlık varsa buna takıp kullanabiliyorum. Tutuşu aşırı rahat. Kontrollü hareket rahatlığı var. Gayet memnunum.

10 şubat 2017 22:02

4. Şu ana kadar kullandığım en iyi jilet. Ben de, seyahatlerde yanımda bulunsun diye almıştım ama elimdeki 500 jileti bitirince sadece bundan almayı düşünüyorum.

9 ekim 2016 09:53


3. tüm (gbkz: gillette venüs) bıçakları ile kullanabileceğiniz, kutulu, kısa saplı, seyahat için dizayn edilmiş jilet. kutusunun olması ve kullanımı zorlaştırmayacak şekilde boyutunun küçültülmesi harika. yıllarca peçetelere, boz dolabı poşetlerine sara sara helak olmuştum. yalnız kutusunun alt kısmındaki delikler suyun tahliye olması ve jiletin kuruması için yeterli değil. neden kutunun üstüne de delikler koymamışlar anlamadım. Ayrıca kutunun menteşesi pek sağlam değil gibi, pek güven vermiyor. embrace başlık ise 5 bıçağı sayesinde gerçekten tek hamle de her şeyi alıp götürüyor ama hassas ciltlere önermem. ıslanınca jelleşen şeritler ise iyi fikir fakat o uzayan garip yapısına ben alışamadım. zaten 2-3 kullanımdan sonra mutlaka destek istiyor. yani geliştirilebilecek ama bu haliyle de kullanışlı bir ürün.

edit: maasesef tum bicaklarla kullanilamiyormus. deneyip gordum.

9 ekim 2016 00:13 5 nisan 15:59

2. Aslında ben bu ürünü seyahat için almıştım fakat o kadar çok beğendim ki, şu anda günlük hayatımda kullanıyorum. Jel dokulu jileti ile tahriş etmeden temizleyen ve kavranması ile kolaylık sağlayan güzel bir ürün bu. Gratis indiriminden satın almıştım. Tavsiye ederim.

8 ekim 2016 09:49

1. gillette'in ülkemize birkaç ay evvel gelen minnak jileti. ben hem tutuş kolaylığı hem de kutusu sebebiyle çok sevdim. özellikle koltuk altı için kontrolü çok kolaylaştırıyor.

kutusu kalınca ve kaliteli bir plastik. bu sayede tam seyahat çantasına atıp çıkmalık. ayrıca kutunun altında delikler olduğu için de jiletin bıçakları paslanmadan kolayca kuruyor ve de korunuyor. fiyatı indirim zamanlarında 16-19 lira civarına düşüyor, yedek bıçak olarak da gillette venus embrace ile uyumlu. onları da %50 indirime denk geldiğimde stokluyorum.

8 ekim 2016 02:46