4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (4)
  • medya (1)
5

14. Jilet kullanmayı, kesik ve sonrasinda tahriş nedeniyle sevmiyorum. Kutuda oluşunu pratik bularak indirimde alıp denediğim ilk ürün de budur. Kullanımı çok kolay geldi.sanıyorum ki ten ile çok yakın temas edecek sekilde tasarlandığından kesikle karşılaşmadım. Saklama kabının olması, az yer kaplaması ve tasarımı nedeniyle severek kullandığım bir üründür. Indirim zamanlarında alınması gerektiğini düşünüyorum. Benim için tek eksi tarafı şu ana kadar yedek başlığına denk gelememiş olmaktır. Bu sebeple eskidikçe yeni almak zorunda kalıyorum.

29 ekim 18:00

13. Gilette markasının kadınlar için ürettiği jiletlerin kalitesi zaten tartışılmaz. Liseden beri bu markanın ürünlerini kullanıyorum, bu ürünse hem boyuyla hem saklama kutusu ile çok kullanışlı, her an yanımda duruyor, bir de sürekli kamp yapan biri olarak çantada kapladığı minicik alana bayılıyorum.

29 ekim 13:53

5

12. En en sevdiğim, zam gelmesin diye dualar ettiğim jilettir. Küçücük boyutuyla her türlü seyahatte kolayca yanıma alabiliyorum hatta çantama bile atabiliyorum, kutusu çok güzel ve bu yönden çok güzel düşünülüp tasarlanmış. Bu boyutlarda gördüğüm tek jilet bu (benim cahilliğimde olabilir), ama sanki biri benim düşüncelerimi duymuş ve bunu tasarlamış. Gayet uzun ömürlü. Değiştirmeyi hiç düşünmüyorum, çok memnunum.

25 eylül 12:05


11. Şu an 3. sünü kullandığım sevimli traş bıçaklarının Cem Yılmaz ı ahahhaa.

Geçen yıl tatile giderken almıştım ilk kutulu olması cezbetmişti kullanımı da kolay ve iyi sonuç alıyorum.bi tanesi 3 ay gidiyor hemen her gün kullanımla bana sonra körelmeye başlıyor gibi hissediyorum.

16 eylül 13:42

10. dün gratis'ten indirimsiz (sanırım) olarak 30 liraya aldığım bıdık jilet.

sap kısmı kısa, kolay kavranıyor, beş bıçaklı olması ideal, çünkü özellikle bacakta pürüzsüz bir sonuç alıyorsunuz. kesme kanatma derdi de olmuyor.

daha önce gilette'in swirl versiyonunu kullanıp çok memnun kalmıştım. bunu da çok sevdim.

bunun en büyük artısı minik plastik kutuda olması. tam bir tatile çıkarken çantaya atmalık, ergonomik boyutta ve bıçak sayısı nedeniyle çok kaliteli.

16 eylül 13:36

9. Bugün alelacele hazırlanıp işe giderken bacaklarımın çıktığını yolda farkettiğimde aldığım jilet. Arkasında ıslatıp direkt kullanılabileceği yazdığı için kapıverdim bir tane, gratis'te indirimle 25 liraydı. Açıkçası jele ihtiyacı olsaydı bile "ne olacaksa olsun artık" durumundaydım. Neyse.

Yani şimdi bu şekilde kullanınca bacaklarımı hiç tahriş etmedi diyemem ama üzerine vücut kremi sürünce geçti. Normal bir jiletle bu haltı yemiş olsaydım bugün acıdan bacak bacak üstüne atamazdım ksjsj Tutuşu çok rahat ve kullanımı çok hızlı. minik de bir kutusu var. Bu gibi acil durumlar için bunu ofis çekmeceme zulaladım, bir tane çantamdaki acil durum çantacığıma bir tane de eve alacağım.

Geçenlerde arkadaşım da demişti, yanında jilet taşımak hakikaten çok mantıklı bir hareket. Hele yaz aylarında. Değer mi hiç değermksjskshh 

28 ağustos 14:49 28 ağustos 14:53

8. Normalde venus'un mor kaygan jelli olan basligini kullaniyordum ama son zamanlarda tahris etmeye basladi cildimi sanirim o jel barlarin iceriginde cildime dokunan bir sey var. İhtiyacim oldugu icin o an gratisten bu snap'i aldim dedim deniyim hem. Halihazirda ucundaki jilet embrace sanirim. Ve boylelikle hayatimin jiletiyle tanismis oldum :D tam bir seyahat urunudur cantaya at cık, tutmasi kolay, bicaklari mukemmel daha nolsun

18 ağustos 01:10


7. Bebeğimsidir. Tutumu kolaydır, 5 bıçağı sayesinde kesik olma yüzdesi düşük olandır. Bunu tekrar tekrar satın almanıza gerek yok 5 bıçaklı yedek başlık alırsanız ve ayda bir değiştirirseniz misler gibi kullanırsınız. 

17 ağustos 13:07

4

6. Kutusuyla çok güzel olan ürün. Bende ağda yaptıktan 2 hafta sonra bile tüyler çıkınca bunda tabi ki ertesi gün hemen çıkıyor ama pratik kısa sürede işi bitirdiği için rahatlıkla kullanılır.

6 temmuz 2017 14:59

5. Kullandığım minik, tatlı jilettir kendisi. Kutusunda bulunan delikler sayesinde kullandıktan sonra kuruması kolay oluyor. Yani tam seyehatlik. Bu nedenle benim için yaz tatillerimin vazgeçilmez jileti oldu. Ayrıca Venüs'ün diğer jilet başlıkları ile uyumludur. Yani elimde hangi yedek başlık varsa buna takıp kullanabiliyorum. Tutuşu aşırı rahat. Kontrollü hareket rahatlığı var. Gayet memnunum.

10 şubat 2017 22:02