yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (6)
  • medya (1)
  5

  16. Tüm yaz boyunca kullandığım ürün. Bıçaklarında hiçbir paslanma veya performans düşüklüğü yaşamadım. Ergonomik tasarımı ile kolayca taşınabiliyor, küçük ancak tutuşu kolay olduğu için de kullanması çok pratik. Kışın swirl ya da Classic modellerini tercih ediyorum ancak özellikle seyahatlerde kesinlikle vazgeçilmez olan bir ürün.

  10 eylül 2019 22:49

  15. Mini boy kolay tutuşlu bir sap; geniş, değiştirilebilir 5 bıçaklı başlık ve delikli pembe bir taşıma kabı ile birlikte seyahatler için çok kullanışlı olduğunu düşündüğüm jilet. Boyu minik ama başlığı klasik büyüklükte, suda kayganlaşan bantları var ancak ben duş jeliyle kullanıyorum sıfıra yakın ve tahrişsiz bir sonuç veriyor. Ben çok seviyorum.

  Yedek başlıkla karşılaşmadım hala, diğer gilette venus yedek başlıkları ile uyumlu mu merak ediyorum.

  7 haziran 2019 21:45

  5

  14. Jilet kullanmayı, kesik ve sonrasinda tahriş nedeniyle sevmiyorum. Kutuda oluşunu pratik bularak indirimde alıp denediğim ilk ürün de budur. Kullanımı çok kolay geldi.sanıyorum ki ten ile çok yakın temas edecek sekilde tasarlandığından kesikle karşılaşmadım. Saklama kabının olması, az yer kaplaması ve tasarımı nedeniyle severek kullandığım bir üründür. Indirim zamanlarında alınması gerektiğini düşünüyorum. Benim için tek eksi tarafı şu ana kadar yedek başlığına denk gelememiş olmaktır. Bu sebeple eskidikçe yeni almak zorunda kalıyorum.

  29 ekim 2018 18:00


  13. Gilette markasının kadınlar için ürettiği jiletlerin kalitesi zaten tartışılmaz. Liseden beri bu markanın ürünlerini kullanıyorum, bu ürünse hem boyuyla hem saklama kutusu ile çok kullanışlı, her an yanımda duruyor, bir de sürekli kamp yapan biri olarak çantada kapladığı minicik alana bayılıyorum.

  29 ekim 2018 13:53

  5

  12. En en sevdiğim, zam gelmesin diye dualar ettiğim jilettir. Küçücük boyutuyla her türlü seyahatte kolayca yanıma alabiliyorum hatta çantama bile atabiliyorum, kutusu çok güzel ve bu yönden çok güzel düşünülüp tasarlanmış. Bu boyutlarda gördüğüm tek jilet bu (benim cahilliğim de olabilir), ama sanki biri benim düşüncelerimi duymuş ve bunu tasarlamış. Gayet uzun ömürlü. Değiştirmeyi hiç düşünmüyorum, çok memnunum.

  25 eylül 2018 12:05 26 mart 2019 09:47

  11. dün gratis'ten indirimsiz (sanırım) olarak 30 liraya aldığım bıdık jilet.

  sap kısmı kısa, kolay kavranıyor, beş bıçaklı olması ideal, çünkü özellikle bacakta pürüzsüz bir sonuç alıyorsunuz. kesme kanatma derdi de olmuyor.

  daha önce gilette'in swirl versiyonunu kullanıp çok memnun kalmıştım. bunu da çok sevdim.

  bunun en büyük artısı minik plastik kutuda olması. tam bir tatile çıkarken çantaya atmalık, ergonomik boyutta ve bıçak sayısı nedeniyle çok kaliteli.

  16 eylül 2018 13:36

  10. Bugün alelacele hazırlanıp işe giderken bacaklarımın çıktığını yolda farkettiğimde aldığım jilet. Arkasında ıslatıp direkt kullanılabileceği yazdığı için kapıverdim bir tane, gratis'te indirimle 25 liraydı. Açıkçası jele ihtiyacı olsaydı bile "ne olacaksa olsun artık" durumundaydım. Neyse.

  Yani şimdi bu şekilde kullanınca bacaklarımı hiç tahriş etmedi diyemem ama üzerine vücut kremi sürünce geçti. Normal bir jiletle bu haltı yemiş olsaydım bugün acıdan bacak bacak üstüne atamazdım ksjsj Tutuşu çok rahat ve kullanımı çok hızlı. minik de bir kutusu var. Bu gibi acil durumlar için bunu ofis çekmeceme zulaladım, bir tane çantamdaki acil durum çantacığıma bir tane de eve alacağım.

  Geçenlerde arkadaşım da demişti, yanında jilet taşımak hakikaten çok mantıklı bir hareket. Hele yaz aylarında. Değer mi hiç değermksjskshh 

  28 ağustos 2018 14:49 28 ağustos 2018 14:53


  9. Normalde venus'un mor kaygan jelli olan basligini kullaniyordum ama son zamanlarda tahris etmeye basladi cildimi sanirim o jel barlarin iceriginde cildime dokunan bir sey var. İhtiyacim oldugu icin o an gratisten bu snap'i aldim dedim deniyim hem. Halihazirda ucundaki jilet embrace sanirim. Ve boylelikle hayatimin jiletiyle tanismis oldum :D tam bir seyahat urunudur cantaya at cık, tutmasi kolay, bicaklari mukemmel daha nolsun

  18 ağustos 2018 01:10

  8. Bebeğimsidir. Tutumu kolaydır, 5 bıçağı sayesinde kesik olma yüzdesi düşük olandır. Bunu tekrar tekrar satın almanıza gerek yok 5 bıçaklı yedek başlık alırsanız ve ayda bir değiştirirseniz misler gibi kullanırsınız. 

  17 ağustos 2018 13:07

  4

  7. Kutusuyla çok güzel olan ürün. Bende ağda yaptıktan 2 hafta sonra bile tüyler çıkınca bunda tabi ki ertesi gün hemen çıkıyor ama pratik kısa sürede işi bitirdiği için rahatlıkla kullanılır.

  6 temmuz 2017 14:59