yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (1)

  12. Yıllar sonra izlemeye kaldığım yerden devam ettiğim dizi.keyifle izliyorum.alexis bledel in şu anki hali beni şok etse de çok tatlı iki güzel anne-kızın sıcak samimi hikayesi

  19 haziran 20:56

  11. Nette gördüğüm 16 Mayıs tarihli habere göre NTC Medya tarafından yerli versiyonu çekilecekmiş. Şaşırdım ve Sevindim umarım orjinali kadar güzel olur. Rory karakteri için Biran Damla Yılmaz ile görüşülmüş ama ben onu rory olarak düşünemedim. Umarım hala böyle bir proje niyetleri vardır ve en kısa zamanda bir şeyler netleşir. :) 

  16 kasım 2018 23:26

  10. gilmore girls: a year in the life'dan geliyorum. tek bir yorum yapacağım. rory'e bunları yapan hayat bize neler yapmaz..

  27 mayıs 2018 06:22 27 mayıs 2018 06:23

  9. netflixin bana kattığı en güzel dizilerden biridir. sıcacık anne-kız ilişkisi, kasaba havası, ilk sevgili... netflix üyeliğim bitince sitelerden izlemeye çalıştım ancak ya görüntü kalitesi kötüydü ya da altyazı uyumsuzluluğu vardı izleyemedim. netflix üyeliğimi yenileyim de izlemeye kaldığım yerden devam edebileyim.

  ayrıca luke'un yerinde bi kahve içşem, olmaz mı ?

  29 ocak 2018 23:07

  8. gilmore girls'ün geri dönmesi ve (umarım) doğru dürüst bir final yapması çok önemli benim gibi dizinin fanları için...

  dizinin yaratıcısı Amy Sherman-Palladino dizinin yapımcılarıyla ters düşüp son sezondan önce ayrılmıştı ve onun ayrılması son sezonda o kadar belli olmuştu ki zaten dizi final yapmak zorunda kaldı.

  yani hak ettiğimiz finali alamamıştık, ama bu sefer umarım alacağız ki zaten dizinin neredeyse tüm oyuncularının geri dönmesinin nedeni de bu...

  gilmore girls bence zamanın ötesinde bir diziydi... benim için dizinin özü her zaman Emily & Lorelai & Rory'nin simgelediği kadınların arasındaki ilişkilerdi...

  dizinin kadınları hiçbir zaman ideal / mükemmel değillerdi, hepsi hata yapıyordu, ama hata yaparken de relatable karakterlerdi.

  mesela Lorelai ve Luke'un endgame olduğunu biliyorduk, ama onların bir araya gelmesi için 4 sezon bekledik. Lorelai, christopher'a "you were this amazing possibility" dediği zaman anladık, hata yaptığını biz de biliyorduk, o da... çünkü bazen hata yapmak isteriz, bile bile yaparız, olasıkları düşünüp acaba demekten daha yeğ bir durum olabilir...

  Mesele hiçbir zaman Dean, Jess veya Logan değildi, biz hep Rory için izledik o diziyi... rory de güya her zaman mükemmel çocuktu, ama büyümek herkes için sancılı bir süreçtir ve her ne kadar lorelai gibi "mükemmel bir anneye" sahip olsanız da o sancıları çekmeden büyüyemezsiniz.

  Emily her zaman şıktı, onu hiçbir zaman dağınık görmedik, saçının bir teli bile dağılmazdı, ama eşi hastanede olduğu zamanki davranışlarındaki sessiz çaresizliği hepimiz gördük. ağlamadı, ağıtlar yakmadı, ama biz hissettik.

  sabırsızlıkla 25 kasım'ı bekliyorum...

  26 ekim 2016 21:48

  7. yaa yeni trailer'ı gelmiş ağlamak istiyorum. (link: https://www.youtube.com/watch?v=M9hsGIvku-c buradan) izleyebilirsiniz, gilmore kızlarını çok özlemişim ergenliğime döneceğim resmen çok mutluyum.

  25 kasım'da netflix'e 4 bölümlük yeni sezonu gelecek olan dizi diyip tanımımı da yapayım.

  not: son bölümünde lorelai 'i will always love you' şarkısını söylerken çok ağlamıştım(gizlinot: çünkü aşırı duygusal olmak bunu gerektirir:()

  26 ekim 2016 12:48

  6. Kasımda yeni dört bölüm geliyo. (link: https://youtu.be/fTnU5MG5Edw Bunu) izleyince gözleriniz dolmuyosa bu dizinin hayranıyım demeyin döverim.

  17 ağustos 2016 23:05 17 ağustos 2016 23:06

  5. Boşanmış bir kadın ve kızının müthiş anne kız ilişkisini,mahallerindeki insanların gündelik hayatlarını anlatan sıcacık bir dizi. insanı yormayan tam çıtır çerezlik tarzda bir diziydi. düzenli olarak izlediğim ilk yabancı dizilerden herhalde. tam kaç yaşındaydım hatırlayamıyorum ortaokulda olmam lazım. dizinin olduğu günler kimseye kumandayı kaptırmaz bitene kadar çıt çıkartmazdım. son sezonlara doğru kopmuştum sanırım. geçen senelerde aklıma geldi ve internetten bitirdim diziyi ama tam finali yoktu galiba ya da ben bulamamıştım. bana çocukluğumu ya da geçmişimden herhangi bir şeyi hatırlatan her şeyi çok seviyorum zaten. ayrı bir yeri var dizinin o yüzden bende.

  17 ağustos 2016 22:48

  4. Netflix'te dönüş yapacak dizidir. Ancak Türkiye'deki yayınla ABD'deki aynı zamanda oluyor mu emin değilim. Eski dostlarla yeniden buluşmak gibi olacak.

  Kimler geçmedi ki bu diziden. (Melissa mccarthy, LiZa Weil, jared padalecki, Milo ventimiglia) Netflix eski bölümleri de yayınlasa açıp izlesem sıfırdan. Gerçek anlamda "ay ne sevimli dizi" dedirten bir diziydi. Allahtan Türk versiyonu yapılmadı. Yine arabeske bağlarlar, pavyonda biterdi dizi.

  9 haziran 2016 17:36

  3. kahve bağımlısı olup o kadar kahve içince kafein fazlasından delirip hiç susmamacasına konuşan, aralarında 16 yaş fark bulunan ve aynı isme sahip bir ana-kızın hikayesiydi.

  bu diziyi sırf luke'un çıktığı sahnelerde dikkatle izlerdim. o odun gibi halinin altında yumuşacık kalbi vardı ve çok konuşmadığı için onun olduğu zamanlarda biraz kafam dinleniyordu. anne-kızın diyalogları ise bir noktaya kadar çekilebilir olmakla beraber o nokta aşıldığında "susun da motorunuz soğusun" tepkisi verdiyordu bana.

  22 ekim 2014 16:38