sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

  20. bitmemesi için azıcık azıcık izlediğim ve maalesef gece bitirdiğim benim için çok özel olan dizi.

  O kadar gerçek ki karakterler. Kusurları, hayalleri, ilişkileri çok içten. Şu an bu insanlar olmadan ne izleyeceğimi bilmiyorum. Kendimi arkadaş grubumdan dışlanmış gibi hissediyorum. En takdir ettiğim şey ise karakterlerin istikrarıydı. ilk bölümden son bölüme kadar sivri dönüşler ya da kendilerinden beklenmeyecek hareketler görmedik hiçbir zaman. Sex and the city gibi ara ara bir bölüm açıp izleyeceğim bir dizim daha oldu böylece. Bir başucu kitabı gibi. 

  -----Spoiler-----

  -----spoiler-----

  Adam, seni asla affetmeyeceğim. Hayvani, kaypak asshole seni.

  -----spoiler-----

  -----spoiler-----

  7 aralık 2018 15:39

  19. karakterlerin diğer dizilerde alışık olduğumuz gibi çok güzel ya da çok yakışıklı olmasındansa yoldan geçen herhangi biri gibi olması benim de hoşuma gitmişti. daha gerçek geldi çünkü. bitmesine üzüldüğüm dizilerden biri.

  31 mayıs 2017 22:26

  18. Bittiğine çok üzüldüğüm dizi. Çok bağlanmıştım ben çok içselleştirdim karakterleri. Son bi kaç bölümü kaldı finalle birlikte rahat bi zamanda izlemek için saklıyorum.

  19 nisan 2017 22:26

  17. bir gün önce finalini yapmış dizi. dizinin en en sevdiğim yönü kusursuz karakterlerin olmaması, gerçek hayatı birebir yansıtmasıydı. final bölümünde tüm kızları beraber görmek istesem de alternatif bir sonla bitti. dizi bittiğinden beri bağımlısı olduğum final şarkısı: (link: https://www.youtube.com/watch?v=dHlGnu3ZBHc fast car)

  19 nisan 2017 13:12

  16. Dizide beni gerçek anlamda rahatsız eden iki şey var: Biri karakterlerin vurdumduymazlığı, ikincisi ise çıplaklık. Bir sevişme sahnesi olduğundaki çıplaklığa herkes alışık ama bu dizide artık itici edecek kadar çıplaklık var. Evet kendinle barışık olmayı, bedenini sevmeyi vurguluyor ama görsel olarak rahatsız edici oluyor bazen. Geçen sezon biraz sıkmıştı beni. Bakalım final sezonu umarım güzel geçer.

  20 şubat 2017 10:41

  15. bayılarak izlediğim dizi. fakat yeni sezonun ilk bölümünü izlediğimde farkettim ki ; lena dunham'ın 'ben çıplaklığı istediğim zaman istediğim gibi kullanırım' düşüncesi ilk defa yeni sezonun ilk bölümünde beni rahatsız etti. çok fazla çıplaklık vardı ve onu o şekilde sunmak için oyuncuları soyduğu da çok belliydi. sorun burada işte. bilemiyorum benim gibi düşünen var mıdır ama.

  20 şubat 2017 09:39

  14. altıncı sezonunun ilk bölümü yayınlanmış olan dizi. fragmanlarını izleyince basık, depresif ve gergin bir sezon olacağını düşünmüştüm fakat ilk bölümü itibari ile son sezonun iyi bir şekilde başladığını söyleyebilirim. diğer beş sezon boyunca hannah'nın bencil davranışlarından bıkmıştım fakat bu sezon daha olgun bir hannah göreceğimizi düşünüyorum. ayrıca ilk bölüm itibari ile bu sezonun daha fazla çıplaklık içereceğini düşünüyorum.

  spoiler

  sonunda hannah'nın yazıları bir gazete tarafından yayımlanmış çevresindeki insanlar gibi ben de bu duruma sevindim. adam ve jessa aşkı dolu dizgin devam ediyor umarım bir çılgınlık yapıp finalde adam ve hannah'ı bir araya getirmezler. hannah bir dergiden aldığı iş sayesinde sörf kampına gidiyor ve bölümün büyük kısmı da burada geçiyor. ara ara gösterilen okyanus manzaraları ve hannah ile sörf öğretmeni arasındaki ilişki gayet eğlenceli umarım geri kalan bölümlerin büyük çoğunluğu da bu bölüm kadar canlı olur. bir de unutmadan ray ve shoshanna arasında başlayan yakınlık artar ve eski günlerine dönerler diye ümit ediyorum.

  14 şubat 2017 23:47 20 şubat 2017 23:09

  13. beşinci sezonu en başarılı sezonuydu... altıncı sezonunu sabırsızlıkla beklemedeyim ve umarım hannah ve adam sonunda birlikte olur... jessa bence bir sosyopat...

  28 ocak 2017 22:15

  12. dizinin en dürüst, güçlü ve bencil olmayan karakterleri kesinlikle ray, adam ve jessa. hannah, marnie ve shoshanna ne istediklerini bilmeyen karakterler ve acayip benciller. hannah kusurlarını aşırı özgüven patlaması yaşayarak örtmeye çalışıyor. sürekli bir sıradışı, cool görünme çabasında. çok kültürlüyüm, entelektüelim ayaklarındaydı ama yüksek lisans yapmak için gidip bir ayda seviyesinin yüksek lisansa yetmediğini anlayıp okulu bırakıp geri dönmüştü new york'a. ama hannah değil de lena dunham olarak bakarsak şahsen lena dunham'ı çok beğenirim ama canlandırdığı karakter gerçekten sinir bozucu ve hayatımda istemediğim arkadaş cinsinden.

  7 mayıs 2016 02:03

  11. ilk 3 sezonu gerçekten yaşayarak izledim. özellikle hannah karakterini çok sevmiştim. lena dunham'ı da bu şekilde sevip takibe aldım. Lena'ya karşı hislerim hala aynı. bende ne yapsa izler ne yazsa okurum (gizlinot: kitabını tavsiye ederim bu aada) ama hannah'dan nefret ediyorum artık. 5. sezonu izliyorum ve daha ne kadar şaşırabilirim derken hala şaşırabiliyorum. lena son sezonda artık her şeyi yapmayı göze almış hannah'ya. ve hannah'nın bencilliği beni çıldırtıyor. buna karşılık adam karakterini son 2 sezondur çok seviyorum mesela. başlarda nefretlik ama. dizide kişilere duygular çok değişti.

  7 mayıs 2016 01:45