0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar ()
  • medya (1)

4. Çok beğendiğim, iki üç şişe bitirdiğim parfümüm. Şişesinin tasarımını da beğeniyorum. Baharatlı bir kokusu var. Biraz ağır denebilir. Kalıcılık konusunda iyi, benim tenimde bir kaç gün kalıyor diyebilirim. 

2 ağustos 19:33

3. İlk piyasaya ciktigi zaman (2007 senesiydi sanirim) edindigim parfum. Sonrasinda 2-3 sise daha bitirdim. Tenime cok yakistirdigim ve kimsede kokusunu duymadigim icin biricigim olan parfumdu benim icin. Simdi aklima gelince ozledigimi farkettim. Kisa girmeden tekrar alayim diyorum. Kesinlikle klas bir kokudur kendisi. Hataa bugday tenlilerin imza parfumu olabilir. 

11 temmuz 11:01

2. Givenchy nin dahlia noir dan sonra en sevdiğim 2. parfümü.ilginç bir koku.bazen çok yumuşak,tatlı,bebek pudrası gibi geliyor,bazen de baharatlı.dikkat çekici ve sexy bir koku.ilk olarak esmer bir arkadaşımın üzerinde duymuştum bu parfümü.kokusuna bayılmıştım.

10 mart 2015 23:51


1. gece ve soğuk hava parfümü (kurt puslu havayı sever ehehe). yaz için ağır. tatlı ve baharatlı bir koku. hakikaten melek mi şeytan mı karar veremiyorsunuz, hem masum bir koku hem de baştan çıkarıcı, gerçi bu parfümü sürüp de daha bir kişiyi bile baştan çıkardığımı bilmem ama gene de umudumu yitirmiyorum. kış gelse de sıksam her yerime.

8 ağustos 2013 20:17