sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (15)
 • medya (0)

15. Giydiğim elbisenin veya gömleğin beline kemer takınca Beni daha zayıf gösteriyor. 

28 nisan 17:28

14. (link: https://www.trendytopuk.com/Nude-Yan-Acik-Stiletto---SANDRA İç kısmı açık stiletto) ayak bileğini ve bacağın diz altı kısmını daha ince ve zarif gösteriyor.

Bileği kapatan converse tarzı ayakkabılar boyu kısıyor, bacakları kalın gösteriyor.

Ceket göbeği saklıyor. Tişört üzerine hırka almaktansa ceket giymek daha fit ve şık gösteriyor.

Uzun elbise altı dolgu topuk herkesi olduğundan daha ince ve uzun gösteriyor.

Basenli ve büyük popolu olanlara kalem etek, tahta popolulalara pilili etek yakışıyor.

28 nisan 13:38

13. *Tayt ve bazı kotlar benim pıtıyı belli ediyor. (gizlinot: pıtıkukubızdık) Bu gibi durumlarda günlük pedi daha yukarı doğru takıyorum o kısmı düzgün gösteriyor (günlük pedi bu durum harici de kullanmıyorum)

*Derin yakalar giydiğimde omuzlarımdan düşmemesi için iç kısmına çift taraflı bant yapıştırıyorum sabit kalıyor

*Spor ayakkabbılarımı eski diş fırçası ve macunla temizliyorum (bembeyaz oluyor)

*Eski paçası düz kesim eşofmanlarımı demode bulduğum için paça kısımlarındaki çift katlı kumaşın arasından, iç kısımdan lastik geçirdim paçaları dar oldu şimdi severek giyiyorum

-aklıma geldikçe güncellerim süslüler

27 nisan 15:24 27 nisan 16:00

12. birçok vücut tipine yakıştığını düşündüğüm hile şu, yüksek bel bir pantolon ve içine çok dar veya bol olmayan bir üst giyinip içine vermek. ciddi anlamda insanın boyunu uzatan, daha zayıf gösteren bir giyinme biçimi. pantolonu dar paça seçmektense biraz daha boru paça seçmek de insanı daha uzun ve zayıf gösteriyor diye düşünüyorumn.

27 nisan 13:36

11. taytla ilgili önerim var ama tam olarak anlatabilir miyim emin değilim.

taytın bel kısmının kesimi düzse(link: https://www.penti.com/INTERSHOP/static/WFS/Penti-PentiChannel-Site/-/Penti/tr_TR/3XL/PHLIGLQH18SK-SYH_view1_724D94976235D2B29C15380264538613170.jpg şunun gibi) göbeği daha çok belli ediyor.

lastik kısmı kalınsa (link: https://www.stilefit.com/koral-koral-lustrous-mid-rise-olive-spor-tayt-1085-25-B.jpg açık renkte daha çok belli oluyor) göbek daha iyi duruyor ve beli daha ince gösteriyor(yüksek belse)

eğer ki o bel kısmı asimetrik geliyorsa göbeği çok daha iyi bir şekilde saklıyor.(link: https://images.calzedonia.com/get/w/2000/MIP015_wear_474_F.jpg )

(link: https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fwww.stilefit.com%2Flurv-sportswear-lurv-my-universe-tie-crop-spor-tayt-2404-77-B.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.stilefit.com%2Flurv-my-universe-tie-crop-spor-tayt&docid=dckafkpn0Wz1vM&tbnid=IQ4BSGbrVl4R8M%3A&vet=12ahUKEwjzoIahme7hAhVws4sKHQZvADU4ZBAzKBUwFXoECAEQGA..i&w=709&h=900&bih=663&biw=1366&q=tayt%20&ved=2ahUKEwjzoIahme7hAhVws4sKHQZvADU4ZBAzKBUwFXoECAEQGA&iact=mrc&uact=8 bu biraz değişik bir model asimetri belin daha altında ama asimetriden kastım anlaşılsın diye koyuyorum)

umarım anlatabilmişimdir.

26 nisan 19:48 26 nisan 22:14

10. Bir külotlu çorap hilesi de benden gelsin. Yazın ince ten rengi külotlu çorap giymek zorunda kaldığım zamanlarda (gizlinot: mesela iş yaşamında) külotlu çorabın parlamasını ve belli olmasını önlemek için çorabı giydikten sonra üstüne ince bir kat yoğun olmayan nemlendirici sürüp bacaklarımı iyice ovuşturup kremi yediriyorum. Çorap yokmuş gibi gözüküyor bir süre, etkisi geçince nemlendiriciyi yeniliyorum. Hemç daha güzel, makyajlı gibi görünüyor bacaklarım hem her daim nemli kalıyor.

Çorabın en fazla 15-20 den incelikte olması, gergin durmasının sağlanması yani bedene göre külotlu çorap seçimi yapılması, nemlendiricinin kolay emilen ve beyazlık bırakmayan türden olması haricinde bir zorluğu yok bu hilenin, deneyin derim.

25 nisan 22:37 25 nisan 23:19

9. kastedilen hile bu değil sanırım ama yazayım dedim. neredeyse her gün ince külotlu çorap giyiyorum ve özellikle topuklu giydiğimde çorabımın ucu kaçıyor. yürümeyi mi bilmiyorum nedir anlayamadım ama sebep kesinlikle tırnaklarımın uzun oluşu değil. ben de bot ya da çizme giydiğimde külotlu çorabın üstüne bulabildiğim en ince babet çoraplarından giyiyorum, kaçmasını engelliyor.

25 nisan 22:16

8. giyim hilesi sayılır mı bilmiyorum ama 15-20 denye külotlu çoraplarım kaçınca kesip korse gibi kullanıyorum. regl olduğum zamanlarda güvende hissettiriyor.

25 nisan 21:19

7. Bir stil danışmanından duyduğum bir tavsiye ince yerlerinizi (gizlinot: Bel, bilek gibi) vurgulayın. Kemer, uzun geometrik kesimli kolyeler kullanın. Renklerin birbiri ile uyumuna dikkat edin. Monokrom veya tonsürton giyinin. Uzun abiye elbiselerde bacak dekoltesi olanları tercih edin.

25 nisan 02:33 25 nisan 02:33

6. her ne kadar son zamanlarda düşük ya da normal bel pantolon bulmak zor olsa da poposu olmayan kızlar için yüksek bel pantolonları şiddetle önermiyorum. kalkık bir popoya ve ince bir bele aynı anda sahip olmadığınız takdirde gerçekten çok çirkin duruyorlar. olmayan kalçayı daha da yok ediyor. diyeceğim o ki poponuz yoksa ve dar pantolon giymek istiyorsanız; ya düşük bel kalça toparlayan kotları tercih edin ya da dar pantolonları popoyu en azından yarısına kadar örten tshirtler bluzlar ile kombinleyin.

1 nisan 2016 17:28