girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

4. sevgili (yazar: kullaniciadim) geçenlerde (gizlinot: 6 ay kadar önce :D) sana "tedavi ol" diyen anonim ben değildim. burada ve başka hiç bir platformda kimseye hakaret ve küfür etmedim. aşağılayıcı şekilde ya da ölçüsüz argo ile yanıt vermedim.

güzel bir haberle bitireyim: bugünün türkiye'sini anlamak için olan bitene kafa yormanıza filan hiç gerek yok. kötü yönetim nedir, ohalin vatandaşlar üzerindeki kısıtlamaları ve baskıları nelerdir, haksızlığa nasıl uğranır ve nasıl yargısız infaza kurban gidilir gibi kafalardaki pek çok enteresan sorunun yanıtını kolaylıkla bulabileceğiniz bu sözlüğe üye olarak başınıza gelmesi muhtemel talihsizlikleri tümevarım yapıverirsiniz olur biter. şimdilik söyleyecekleri bu kadar olan bu yazarımız da böyle yapmıştır.

13 haziran 08:26

3. bu yazar niye gitti vah vah tüh tüh demek yerine ben de niye gönderildiğinin yazılması taraftarıyım.. çünkü kendisinin gitmediği, uçurulduğu belli, tamamen silinmiş gözüküyor. (link: https://www.suslusozluk.com/@gizmo buyrun)

14 aralık 2017 16:20

2. Sen de mi Brütüs?

Edit: içeriğe bakılmadan incelenmeden sadece şikayet var diye yazar uçurulduğuna inanmak istemiyorum deli saçması bir şey olur bu.Ama moderatörlerin hakaret vs anlayışını çok merak ediyorum ve onları biraz şeffaflığa davet ediyorum.

14 aralık 2017 16:06 14 aralık 2017 16:52


1. acaba bana gecenlerde tedavi ol diyen anonim sen miydin gizmo?

14 aralık 2017 15:10