yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (11)
  • medya (1)
  5

  9. Yeşilini ve pembesini kullandım. Ve aşırı memnunum. 

  Saçlarım boyasızken bile aşırı kuruydu. Ki her gün spor yaptığım için saç yıkama alışkanlığım da bu durumu kronikleştiriyordu.

  Boyalı yer yer keçeleşen kuru saçlarımı yumuşacık, nemli , elektriklenip kabarmayan, kolay taranan bir hale getirdi ve dalgalarımı iyice canlandırdı.

  Çok saç bakım ürünü kullandım ama bu sonucu bir market ürününde yakalamak gerçekten şaşırtıcı.

  5 mart 08:46

  1

  8. Saclarim ince telli ve asiri kuru. Yesil olanini ite kaka kullaniyorum. Hicbir kullanim sekli istedigim sonucu vermedi. Sadece hafiften bi nemlilik istemistim. Kuru saca , durulanmayan sac kreni gibi surdugunuzde saci agirlastiriyor. Diger kullanim yontemleri ise nemlilik saglamak yerine saci daha da cok kurutuyor. Indirimsiz fiyati 50 lira. Asla degmez. Indirimli haliyle bile o fiyati haketmiyor.

  19 ocak 13:27

  3

  7. kuru, kalın telli ve yıpranmış saçlara sahip biri olarak, mavi renkli kakao yağlı olanını bir süredir kullanıyorum. doğal içerikli olduğunu iddia etmesi (ki sonradan içinde paraben olduğunu fark ettim)ve fiyatının da uygun olması sebebiyle indirimde denemek için almıştım.

  saç kremi ya da maske olarak hiç bir etkisini görmedim. onarmayı geçtim, normal saç kremim bile daha çok yumuşatıyor saçımı. kuru saçta bir süre bekletip yıkadıktan sonra bir nebze etkisi artıyor ama asla uzun vadeli bir etkiye sahip değil. durulanmayan bakım kremi olarak ise saçlarımı çabuk yağlandırdı.

  şu an en çok şampuan öncesi kuru saça uygulayarak verim aldım. ama sırf bunun için tekrar alır mıyım, sanmıyorum.

  9 ocak 12:34


  1

  6. Gratis kasa arkasında 50 liradan 18 liraya düşünce denemek istedim. Saçlarım kalın telli ve kuru. Bendeki kakao yağı içeren kuru saçlar için olan. Kıvamlı bir yapısı var, maske olarak uygulandığında kolay durulanıyor ama Yumuşaklık veya nem vermiyor. Benim saçlarımı daha çok kuruttu diyebilirim. Ayrıca aşırı parfümlü, saçtan asla çıkmayan bir kokusu var. Alerjim olduğu için beni çok rahatsız etti. Arada bir kullanarak bitirip tekrar almam. 

  19 aralık 2020 22:54

  5

  5. ben yoğun nem vermesi için yeşil renkli olanını gratis indiriminden 18 tl (400 ml) aldım. benim saçlarım gür, kuru ve kabarmaya (elektriklenmeye) müsait bir saç .saçlarımı eskiden tarama sorunu yaşamıyordum. fakat saçlarım uzadıkça, birbirine karışmaya ve tarama esnasında bana problem çıkarmaya başladılar. öncelikle herhangi bir ürünün kesinlikle saçımın yapısının değiştirmesini beklemiyorum. saç yapısı genetik biraz şans işi. ben saçlarımı biraz disiplin etsem benim için yeterli. bu ürün de kakao yağı kullnarak nemlendirmeyi, saç yapısını yeniden yapılandırmayı, saçı beslemeyi ve güçlendirmeyi vaadediyor.hem saçlarımı nemlendirsin hemde kolay taranır diye hazır indirimde olduğu için tercih etmiş bulundum.

  4 farklı kullanımı var

  1. saç bakım maskesi (şampuan sonrası kullanım)

  *ben bu şekilde kullandım. şampuan kullanımdan sonra boy ve uçlarına sürüp 5 dk kadar bekletip duruladım.

  2. durulanmayan bakım kremi

  banyo sonrası ıslak veya kuru saça boy ve uçlarına uygulanır. durulama gerekmez.

  3.saç kremi

  şampuan sonrası bir miktar sürüp yıkayarak.

  4.ilk adım şampuan(şampuan öncesi bakım kremi)

  şampuan öncesi ıslak veya kuru saça bir miktar uygulayıp 2-3 dk beklettikten sonra yıkayarak şampuan adımına geçerek.

  ürüne gelicek olursak sadece 1 kere kullandım. saçlarımı taramamı kolaylaştırdı.kabarıklığını aldı. gözle görülür bir parlaklık sağlamadı fakat ben etkisini beğendim. hazır indirimdeyken faydalanılması için yorum yazdım.

  ayrıca bu serinin 2 farklı daha serisi var. pembe renkli olan ; yıpranmış boyalı saçlar için olanı. içeriğinde babasu yağı bulunuyormuş.

  sarı renkli olan;yıpranmış zayıf saçlar için olanı.içeriğinde shea yağı bulunuyormuş.

  3 aralık 2020 21:08

  5

  4. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sarı olanı aldım. Saç yapım aşırı kuru, gür, kalın telli ve kıvırcıktır. Ben banyo sonrası ıslakken denedim. Gayet memnun kaldım. Kokusu harika. Diplerine sürmemeye çalışıyorum. Favori ürünüm oldu. Yıka sür vigo ile kurut ve çık. Kesinlikle süslülere tavsiye ediyorum. Deneyin denettirin.

  14 ekim 2020 10:42

  2

  3. Saç tipim: ince telli ve sönük.

  Gratis indiriminden sadece sarısı yani shea yağlı olanı kaldığı için merak edip aldığım ürün. Aslında fikir olarak 4'ü bir arada güzel olsa da bence banyo esnasında saç kremi olarak kullandığınızda kesinlikle diplere getirmeyin. Çünkü saçı aşırı yağlandırıyor.

  Maske olarak etkisini beğendim. Yumuşacık yapıyor ve bakım yaptığını da düşünüyorum. Bunun yanı sıra oldukça bereketli bir ürün. Genel olarak gliss markasının ürünlerini çok sevmesemde her türlü kullanma imkanı sunduğu için çok çabuk bitireceğimi düşünüyorum.

  Bu tip kutulardaki ürünleri sevmiyorum. Kullanım açısından zor ve hijyenik değil. Çok aman aman tavsiye edeceğim bir ürün olmasa da şans verebilirsiniz.

  7 ekim 2020 00:39 10 ekim 2020 13:19


  2

  2. Pembesine sahibim ve hiç memnun değilim.  Gratiste görünce ilgimi çekti kokladım ve kokusunu çok beğendiğim için almak istedim ama her şekilde kullandım yinede hiçbir işe yaramadı. Duştan sonra ıslak saçıma sürdüm saçım kururken uçları tiftiklendi gibi garip bir şey oldu. Duşta kullandım normal saç kreminden bir farkı yok. Tek iyi yanı kokusunun kalması onun dışında alınmaya değen bir ürün değil yani

  10 eylül 2020 00:48

  3

  1. (yazar: mitochondira)'nın uktesi.

  Elimdeki sarı olan shea yağlı.

  Benim saçlarım permadan dolayı bence yandı. Yani 2. permayı biraz erken yaptırdım ve o sebeple kurtarmaya çalışıyorum diyebilirim.

  Ben bunu şampuan öncesi uyguluyorum, arkasında 4 farklı kullanımdan bahsediyor.

  1 şampuan öncesi

  2saç kremi olarak

  3saç maskesi olarak

  4duştan sonra durulanmayan bakım kremi olarak.

  Ben öncesinde diplere değdirmeden uyguluyorum tutam tutam alıp ve sonrasında 15 ile 30 dk arasında bekletiyorum. Saçtan arındırması çok kolay su ile arınıyor yani. Haftada 2-3 kez kullanılması önerilmiş ama ben zaman sorunum olmadığı sürece bu hafta ne zaman duşa girecek olsam kullandım. Uzun vadede etki değişir mi bilmiyorum ama "wow!" denilecek bir ürün değil.

  + yanları:

  durulaması, saçtan arındırması kolay

  yumuşaklık sağlıyor

  kokusu çok güzel ve topuz yapıp yatarsanız hala kokmaya devam ediyor.

  -yanları

  kavanoz ürün olduğu için saç kremi olarak kullanacaksanız içine su dolması çok olası watsons kavanoz kremler gibi.

  watsons kavanoz kremlerden çok farkı yok bana kalırsa. İndirimde denenebilir.

  5 eylül 2020 15:54