yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (15)
  • medya (1)

  1. ukte sahibi: (yazar: saripapatya)

  ince telli saçlara uygun olanını (pembe renkli) deneme fırsatım oldu. birkaç kullanım sonucu düşüncelerim ise, kullanmasanız da olur nitelikte bir ürün olduğu maalesef. jel olması ilgimi çekmişti ancak saçlarımı kesinlikle yumuşatmadı hatta duruladıktan sonra, saç kremi hiç kullanmamışım gibi bir his bıraktı. saçlarımı açmak için kolay tarama spreyi kullanmak zorunda kaldım. tekrar alacağım bir ürün asla değil. parlaklık verme konusunda da çok çok daha iyi ürünler var, neticede bir saç kreminden söz ediyoruz. ben şahsen ekstra fark yaratan bir özelliğini bulamadım bu ürünün.

  (gbkz: gliss)in son dönemde çıkardığı ürünler bende hayalkırıklığı yarattı diyebilirim, mesela saç bakım sütleri... onlarda da aynı hüsranı yaşamıştım. 

  ilgili medya:
  1
  22 temmuz 2019 16:15

  2. Lila/mor olanını aldım. Gliss ürünlerini çok seven birisi olarak pek memnun kalmadım, bunun yerine Gliss'in sıvı saç kremini almak daha mantıklı. Ağırlaştırmadı veya yağlandırmadı fakat yeteri kadar nemlendirmedi ve kolay tarama sağlamıyor. Yağlı/normal veya düz saçlılar için uygun olabilir ama kuru ve kıvırcık saçlılar için değil diye düşünüyorum.

  1 eylül 2019 22:45

  3

  3. Anında Parlaklık (pembe) versiyonunu kullandım. Krem kadar ağırlaştırmayan bir ürün olmasıyla sevdim, ama orta boy saçıma yedirebilmem için en az 3 pompa kullanmam gerektiği ve yoğun alkol kokusu aldığım için tekrar tercih etmeyeceğim bir ürün. İndirimli olarak 10-12 tl bandında aldım, liste fiyatı (24-25 tl) ürün performansına göre oldukça yüksek.

  Vadettiği gibi bir parlaklık gözlemlemedim. Duş esnasında süper yumuşaklık hissi de yok ama saçlarımı tararken bir sorun yaşamadım ve saçlarım kuruduktan sonra yumuşak hissettim.

  8 eylül 2019 21:23


  4. derinlemesine bakım(turuncu olan) olanını kullandığım şeffaf jel formunda bir bakım kremi. jel olması, ağırlaştırmadığını iddia etmesi ve durulanmadığını düşünerek gidip aldım. öncelikle durulanmayan bir ürün değilmiş saçlarınızı iyice durulayın diyor üstünde. zaten saça sürüldüğünde köpürüyor ve gerçekten iyice durulamak gerekiyor.

  ağırlaştırmadığı da doğru ama ortada ağırlaştıracak herhangi bir etkisi yok zaten. iki kere kullandım ve ikisinde de saçlarımda iyi ya da kötü bir farklılık göremedim. benim için oldukça gereksiz bir ürün.

  15 ekim 2019 17:39

  1

  5. Pembe rengindeki anında parlaklık vadeden çeşidini aldım. 4-5 yıkamadır kullanıyorum. Ne parlaklık verdi ne de kolay tarama imkanı sağladı. Ayrıca asla tek pompa yetmiyor. 4 pompada falan saçınıza yediriyorsunuz. Bol keseden kullanacağım sonra doğru çöpe...

  Bir daha almayacağım bir ürün...

  24 ekim 2019 21:52

  1

  6. Yaz aylarında parlaklık vereni satın almıştım. Zaten indirimde görünce denemek istedim, iyi ki indirimde almışım yoksa çok üzülürdüm. Bol bol kullandım ki bir an önce bitsin kurtulayım. Ne kolay tarama etkisini ne parlaklık etkisini görmedim. Bence hiç boşuna paranızı harcamayın süslülerim,değmeyecek etkisiz bir ürün..

  25 ekim 2019 14:51

  3

  7. Sarı olanını rossmandan 20 küsür gibi bir fiyata aldım. 

  1. Pompası açılmıyor, açıp elime döküyorum.

  2. Köpürüyor. Önce saçımı durulamamışım, şampuan kalmış sandım. İkinci yıkamada da aynı şey olunca uyandım.

  3. Tarama şahane değil, hafif sert kalıyor.

  4. 2 gündür kullanıyorum, enteresan bir biçimde 2 gündür insanlar saçın çok güzel olmuş diyor. Bunun sebebi akşamdan duş almak yerine sabah duş almayı tercih etmem olabilir. Emin değilim.

  5. Parlaklık verdi diyebilirim. Ama sarı olan parlaklık iddiasında olan değil sanırım.

  6. Burberry  kokuyor.

  31 ekim 2019 21:17 9 kasım 2019 00:11


  1

  8. 2019'da aldığım en saçma sapan ürün ödülünü layık görüyorum kendilerine. black friday indiriminden aldım, jel olması ilginç geldi ve içeriğine bakmadan attım sepete. ne ki bu yani? şekillendirici desen değil, yıkıyorsun gidiyor. bakım desen hiç değil; içerik sıralamasında ilk iki sırada su ve alkol denat olan bir şey nasıl saça bakım yapabilir? berbat bir yapı, saçlarımı o kadar duruladım ve banyodan çıktığımda ellerim yapış yapıştı. kuruturken odayı saran baş döndürücü alkol kokusu, sertleşmiş ve sönük saçlar. şey değil mi bu tam vicdan azabından atılamayıp dolabın köşesine iliştirilen ve 2 sene sonra bulunup bu sefer gönül rahatlığıyla çöpe giden o zımbırtı. hah bu işte ta kendisi.

  12 aralık 2019 22:08 12 aralık 2019 22:47

  3

  9. Sarı olanını kullanmıştım, şimdi pembeyi kullanıyorum. Sarı olanın aksine pembe olanı kullandığımda bir iltifat almadım saçımla ilgili. Ama glissin bu 2 ürününü yılın en güzel kokan ürünleri seçmek istiyorum mümkünse. 

  24 aralık 2019 00:33

  1

  10. genelde gliss ürünleriyle saçlarım iyi anlaştığı için büyük bir hevesle satın aldım ama sanırım bu ürün problemsiz saçlar için daha uygun. yani saçlarınızda boya, yıpranma vs yoksa çok da ihtiyacınız olmadığı halde saç kremi kullanmayı seviyorsanız falan...

  sabredip sonuna kadar bitirmeye çalıştım ama beni çok zorladı. en son başka bir saç kremiyle beraber karıştırarak kullandım ve öyle bitirdim. yıpranmış saçlar için olan versiyonunu almama rağmen saç uçlarım ne yazık ki kupkuru kalıyordu ve gün boyu sürekli dolaşıyordu. hiç sevemedim ve bir daha da asla almayı düşünmüyorum.

  28 aralık 2019 20:25