yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • oylar (41)
  • medya (3)

  38. gratis indiriminde 10 tl olduğunu görüp şans verdiğim ve gerçekten sevdiğim bir ürün. hem turuncu hem pembe olanını kullandım ve ikisinden de gayet memnun kaldım. biraz el kremi gibi aslında ama cidden saçları yumuşatıyor ve söndürüyor. turuncu olan güçsüz ve zayıf saçlar için pembe olan ise mat ve cansız saçlar için. benim saçlarım yağlı, mat, cansız ve güçsüz olduğu için ikisini de denemek istedim. pembe olanın kokusu daha hoş olmakla birlikte ikisinin de aynı olduğunu düşünüyorum. saçı söndürüyorlar, saçlarım biraz daha canlı görünüyor ve yumuşuyor. pembe olan gerçekten vaadettiklerini verirken turuncu olanın pek bir etkisini görmedim yani saçlarım güçlenmedi 1 yıldır kullanmama rağmen. alacak olanlara pembe olanı öneririm. saçlarınız ince telliyse ve azsa yılda 3 4 kutu size yeterli olacaktır. kesinlikle indirimde alınacak bir ürün max 15 lira verilmeli.

  5 mayıs 19:00

  37. Ömrümün sonuna kadar tek bir saç ürünü kullanma hakkım olsa kesinlikle bunu seçerdim. Saçları 2 3 fısla pasparlak yapan kokusu harika bir ürün. Yağlarla bile alamadığım parlaklığı bu ürünle aldım ve saç yağı kullanmayı bıraktım. Fiyatı da uygun indirimde kesin alınmalı.

  8 nisan 20:18

  3

  36. Saçı açmak ve güzel koku vermesi dışında başka bir işe yaramayan ürün.

  Ben turuncusunu almıştım, kokusunu çok beğenmiştim. Bitene kadar düzenli bir şekilde her banyodan sonra kullandım ancak öyle besleyici, mükemmel bir etkisini görmedim. Az mı kullanıyorum diye bir gün fazla kullanmak gafletinde bulundum ve bu sefer de saçımda ağırlık yaptı ve saçımı çabuk yağlandırdı.

  Ama saçı güzel açıyor ve kokusu da güzel. Bu amaçla kullanılabilir ancak vaatlerini yerine getirmiyor.

  4 mart 10:08


  4

  35. Ben de turuncu renkte olanı var, henüz iki kere deneme fırsatım oldu. Saçımda açma işlemi olduğu için duştan sonra saçımı kendi haline bıraksam anında kabarmaya ve tiftik tiftik olmaya başlar üstlerden. Duştan sonra saçıma bu üründen toplamda 10 fısfıs uyguluyorum, parmaklarımla dağıtıp öyle tarıyorum, kesinlikle daha rahat taranıyor. Ve kendi haline kurumaya bıraktığımda saçlarım daha sakin ve düzgün bir şekilde kuruyor. Ben çok sevdim, tekrar alırım, fiyatını hakeden bir ürün. 

  4 mart 09:56

  34. Bunun sarısını (onarıcı saç bakım) kullanıyorum. Bittikçe alıyorum müptelası olduğum tek ürün budur.

  Saçlarım zaten genetik olarak kuru ayrıca boya ve düzleştirici sebebiyle daha da berbat bi hale gelmişti kiii gliss beauty milk girdi hayatıma. Saçları çok güzel nemlendiriyor, yağlanma yapmıyor ve nefis kokuyor. Kuru ve çok yıpranmış saçlar için kesinlikle öneririm

  31 ocak 16:04

  3

  33. kokusu ve yumuşaklık vermesi iyi olan fakat biraz fazla kaçırdığınızda saçta ağırlık yapabilen ürün.

  20 ocak 20:01

  3

  32. İlk markette görüp pembe olanını almıştım ama şişesi dandikmiş sanırım masadan düşünce patladı kullanmak nasip olmadı onu. Sonra bir ara sarı şişede olanını aldım aklımda kalmıştı çünkü ama hiç gerek yokmuş. Yine gliss in bir ürünü olan intense theraphyi ( uzun mor şişe) ne kadar beğendiysem bunu o kadar beğenmedim. Saç açmayı kolaylaştırıyor fakat ya ben sürmeyi beceremedim ya da cidden bu ürün saçımı yapış yapış yaptı. Öyle ki yeni duş alıp saçıma sürdüğümde özellikle dip kısımlara yakın olan yerler sanki 5 gündür saçımı yıkamıyormuş gibi oldu. Kokusu hoş ama , almak için yeterli değil bu.Zaten bu tarz ürünlerden 2 şey bekliyorum; taranmayı kolaylaştırsın ve saçı ağırlaştırıp yapıştırmasın. Haftasonu dışarı çıkmayacaksam bitsin diye evde kullanıyorum. 

  12 ocak 21:12 12 ocak 21:19


  31. Yıpranmış saçlar için olanını kullandım. İnce telli ve zor taranan saçlara sahip biri olarak benim için muhteşem bir ürün. Banyodan çıktıktan hemen sonra ürünü ellerime sıkarak saçlarıma yediriyorum ve saçlarımı kolayca tarayabiliyorum. Geç tanıştık kendisiyle ama olsun. Zor taranan ince ve kıvırcık saçlı süslülere tavsiye ederim.

  24 aralık 2019 14:54

  3

  30. Bir adet turuncu olan şişeden bitirdikten sonra yorumlama zamanının geldiğini düşündüğüm ürün. Öncelikle saç tipim ince telli, çabuk yağlanan, boyalı. İlk aldığımda kokusu epey hoşuma gitmesine rağmen, performans açısından beklentimi karşılamadı. Yağlanmayı hızlandırdı, aman aman yumuşacık yapmadı, saç uçlarıma ekstradan başka bir ürün kullanmam gerekti.  Yani benim için duştan sonra saçıma bir şey sıkayım da kolay tarayayım dersem alacağım sıradan bir ürün kategorisinde.

  26 ekim 2019 14:06

  3

  29. Kokusunu çok beğendiğim ve saçımı duştan sonra taramadan önce sıktığım ürün, ama şunu farkettim ki bu ürünü kullandığımda saçım maşa tutmuyor açılıyor hemen.

  26 ekim 2019 10:16