yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (14)
  • medya (1)
  2

  13. hem yağlandırmayı geciktirmeyip hem de saçın nemini alan şampuan. tarak hediyesi ve kokusu cezbettiği için almıştım fakat o güzel tarak bile bu şampuanla kremsiz yıkanan saçı açmaya yetmiyor.

  27 mart 13:49

  1

  12. Bir vasfı olmayan, şampuana bile benzemeyen, gereksiz harcama olarak nitelendireceğim bir üründür kendisi.

  İndirimde cıvıl cıvıl paketi hoşuma gitmişti, alayım denerim demiştim ama keşke öyle demeseydim. Yıkadıktan sonra bile saçıma yağlı bir görünüm kazandırdı, saçımı tararken kopup dökülmesine neden oldu. Beğenmedim, tavsiye etmiyorum.

  26 mart 16:33

  11. hemen hemen kimsenin beğenmemesine şaşırdım çünkü benim için o kadar da kötü bir şampuan değil. evet diğer süslülerin dediği gibi yağlanma süresi çok da uzun değil ama benim gibi kuruysa saçlarınız çok da üzerinde durmayacağınız hatta arayacağınız bir durum olabilir bu ve ben kokusunu da beğendim. saçlarım banyodan sonra da daha kolay tarandı. bu şampuandan önce genelde bitkisel kokusuza yakın ürünler kullandığım için böyle hissediyor da olabilirim tabi.

  25 mart 21:35


  2

  10. Saçımı durularken bile temizlenmiş hissi vermiyor herhangi bir kremli şampuan bile daha iyi temizliyor diyebilirim. Sıvı saç kremi ile birlikte set olarak almıştım onun da pek faydasını gördüm diyemem sonuç olarak vasat bir ürün tekrar alacağımı sanmıyorum

  25 mart 18:11

  2

  9. gül kokusundan pek hoşlanmadığım için kokusunu pek beğenmedim. saçları her gün yağlanan bir insan olarak saçlarımı ekstra yağlandırmadı fakat yağlanmasını da geciktirmedi. saçlarım ince telli olduğu için çok fazla dolaşıyor ve (bkz: gliss supreme length) şampuanla saç kremi bile kullanmazken bu şampuanla saç kremi kullanmak durumunda kaldım. bitene kadar saç kremiyle kullanacağım ama bir daha almam.

  20 şubat 22:56

  3

  8. Yağ dengesiyle ilgili ayrıca bir problem yaşamadım yağlanmaya hazır saçlarım olmasına rağmen.

  İlk etapta güzel koksa da sonrasında fazla baydı içimi. Gül suyu değil de güllü parfüm gibi kokuyor çünkü.

  Zamanla artık parfümlerde temiz koku, doğal bir koku arar oldum.

  Belki de ondan.

  Ama yumuşatmak konusunda çok iyi değildi. Saçlarım dolaşmaya devam etti o süreçte ki gliss şampuanı çoğu kez bana krem ihtiyacı bile duydurmazken.

  Şuan sadece bu serinin durulanmayan saç kremi spreyini kullanıyorum, ekstra bir ağırlaştırma yapmadığı gibi saç açmaya da bir artısı yok bence.

  Kullanıyorum ki bitsin, çöpe gitmesin.

  20 şubat 21:31

  1

  7. hayatımda denediğim açık ara en kötü şampuandır. bu serinin şampuan, saç kremi ve sivi saç kremini aynı anda alıp farklı markaların ürünleriyle ayrı ayrı da denedim sonuç aynı. asla durulanmayan nemsiz-yağlı saçlar. şampuanı da saç kreminlerini de bitirmeden çöpe attım. kokusundan aşırı rahatsız olmamıştırm ama gül kokusu bariz, sevmeyenlere ağır gelebilir.

  20 şubat 14:35


  3

  6. Bir hevesle aldığım şampuan. Saçlarım ince telli, çabuk yağlanan, seyrek ve boyalılar. Dediğim gibi bir hevesle aldım. İlk kullanım iyi güzel, yumuşak yaptı kokusuda hoş. Okey dedim kullanılır bu çünkü glissin şampuanlarını severim. AMAAA. Zaten çabuk yağlanan saçlarım ki 2-2.5 güne denk geliyor bu, gün aşırı falan yağlanmaya ağırlaşmaya başladı. Saçlarım kısa olduğu için duşta saç kremi sürmüyorum sadece duştan sonra nemli saça yine glissin bi saç kremini uyguluyorum. Saçım çok çabuk yağlanınca o kremi de sürmedim acaba ondan mı diye. Burada yorumları okuyunca gördüm meğerse şampuandanmış. Ve süslülere katılıyorum banyoda bile saç yağdan arınmıyor adeta, ele yağ yağ geliyor gibi oluyor. İçeriğinde 2.sırada sülfat var aslında ama temizleme bakımından sınıfta kaldı. Çok kuru yıpranık keçe saçlar falan sever herhalde. 

  20 şubat 02:33

  5

  5. gliss markasının hassas ve yıpranmış saçlar için üretmiş olduğu şampuan.denebunu gönderim sayesinden deneyimleme şansım oldu.saçlarım kuru ve kabarmaya müsait bir yapısı var.saçlarımı uzatma sürecindeyim. saçlarımı uzatma sürecinde olduğum için revox şampuanını kullanıyorum.fakat üst üste aynı şampuanı kullandığımda saçımda kepeklenme yarattığı için arada farklı şampuanlar deniyorum. bu şampuanda o ara süreçte kullandığım şampuan oldu.öncelikle şampuanın kokusu gerçekten çok güzel ve kalıcı.hatta bu ürünü kullandıktan sonra durulanma gerektirmeyen saç spreyindede satın aldım.saçlarım kuru ve kalın telli olduğu için benim saçlarıma çok iyi geldi.bu ürünü ince telli veya saçı kolay yağlanan kişilerin seveceğini sanmıyorum. eğer kuru ve kabaran saçlarınız varsa bu ürünü tercih edebilirsiniz. spor yaptığım için hergün yıkanıyorum. hergün yıkamama rağmen bu şampuan saçımı kurutmadı ve hergün yıkandığım için yağlanma gözlemlemedim.yine ara süreçte kullanmak için bu şampuandan alabilirim.

  26 aralık 2019 16:27

  4. gratis alışverişimizde yanındaki tangle teezer tarzı tarakla beraber aldığımız şampuan. o şekilde bir kampanya vardı. hala devam ediyorsa şans verebilirsiniz, tarağı da beğendim.  ben sadece kokusundan pek hoşlanmadım, gül kokusu bir garip geldi bana. gliss şampuanlarından vazgeçmiştim bir süre önce kaşıntı yaptıkları için ama bunda öyle bir sorun yaşamadım. saçları gayet güzel yumuşatıyor. 

  5 aralık 2019 20:29 27 aralık 2019 19:29