2.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • oylar ()
  • medya (2)

77. Gliss'in sampuanlarini bir türlü beğenemedim. Çok güzel ambalajları var aslında ama içerik olarak beğenmiyorum saçları temiz bırakmıyor ve yağlı bir his bırakıyor.

15 ağustos 16:14

76. şu an sanırım 4. şişemde filanım. gerçi arada başka şampuanlara geçtim ama uzun düredir kullanıyorum diyebilirim. önceden hep head and shoulders kullıyordum, bir gün evde bundan gördüm annem ucuz diye almış, saçımı birkaç defa yıkadım rengini filan sevdiğim için. ve baya parlattı benim saçımı, akışkan bir hale geldi saçım. head shoulders kepeğe iyi, çok güzel kokuyor ama resmen kazıyıp atıyor saç dersini. ara ara kullanıyorum hala gerçi mecbur. neyse, ben million gloss'un bu kadar yerilmesine şaşırdım. o kadar kötü bir şampuan değil ve parlaklık da veriyor benim tecrübeme göre. ha içeriği hakkında yorum yapmıyorum, en nihayetinde market şampuanı.

15 ağustos 02:43

75. berbat bir şey bu, şampuan falan değil, banyodan çıktıktan sonra saçınızı hiç yıkamamış gibi hissetmek istiyorsanız alın

14 ağustos 21:58


74. bir kimyacı olarak yapımı da dahil olsun almayın süslüler sadece bu kadar söylemek istiyorum

14 ağustos 15:51

73. gliss'in bütün şampuanlarını çok seviyorum, mis gibi kokuyor ve saçlarımı yumuşacık yapıyor. bide sanki yağlandırmayı geciktiriyormuş gibi geliyor bana. ama parlaklık verme konusunda bence başarısız. sıradan bi şampuan benim gözümde bu.

içinde minik ışıltılar olan bi parlaklık spreyi var onu kullanmıştım eskiden, parlaklık istiyorsanız onu alın derim.

14 ağustos 15:36

72. her gliss'in yaptığı gibi bu mavi şişedeki gliss de saçlarımı dümdüz yaptı. meğer gliss'in içinde keratin varmış, ondan düzleştiriyormuş. ben dalgalı saçı daha çok sevdiğim için ve bu mavi şişeli gliss'in kokusunu çok ağır, ilaç gibi bulduğum için kullanmayı bıraktım. etkisi ile ilgili tek hatırladığım şey saçımı düzleştiriyor olması, onun dışında ekstra bir parlaklık ya da yumuşama hatırlamıyorum.

14 ağustos 14:01

71. Uzun süre kullandım gerçekten vaadettiği parlaklığı veriyor fakat her gliss şampuanında olduğu gibi saçı ağırlaştırıyor yağlandırıyor ve manyak gibi saç döküyor 

14 ağustos 01:35


1

70. saçları parlatma vaadi bir yana dursun, aksine saçlarımı matlaştıran ve kurutan bir şampuandır kendisi. bu şampuanı iki üç sene öncesinde denemiştim, saçlarımı çatır çatır kurutup matlaştırmıştı, taramak zulüm haline gelmişti (saçlarımın yapısı normal, ne çok yağlı ne çok kuru). geçenlerde babam almış tekrar, üzerinde "yenilenen formül" yazıyordu ben de balıklama atladım hemen denedim, fakat sonuç yine hüsran. iki yıkamada kuru ve mat saçlarla başbaşa bıraktı beni. 1 aydır hask'ın monoi oil maskesiyle ancak nemlendirip kendine getirebildim. 

bu arada gliss'in mor ve siyah ambalajlı ürünlerini gayet severek kullanıyorum ara ara. ama bu seriden uzak duruyorum artık.

13 ağustos 17:53

4

69. Saçlarım düz, ince telli, ara ara kepekli ve maksimum 3. güne yağlanan bir yapıya sahip. Bu şampuanı tamamen tesadüfi, hiç araştırmadan kasa arkası promosyonu olarak uygun fiyatlı bulduğum için almıştım. Kullandığım ilk andan beri saç kremi kullanmama gerek kalmamasından ötürü çok sevdim. Saçlarım normalde de parlak, şampuanı kullandığından beri bu konuda pozitif anlamda değişen birşey olmadı, hala aynı parlaklıkta saçlarım. İyi arındırdığım taktirde kepek sorunu yaratmıyor. Kokusunu da çok sevdim. 1 şişe bitti ve şu an ikinci şişedeyim, indirimde uygun fiyata buldukça yedeklerim diye düşünüyorum şimdilik.

edit: 3. şişeye geçtim, 2 şişede migrosun indiriminden satın aldım. hala krem kullanmama gerek kalmıyor ve memnunum.

13 ağustos 15:45 bugün 00:44

68. Kokusuna bayıldığım için bir zamanlar aldığım şampuan. Ama saça uygunluk konusunda tartışılır. İlk başlarda severek kullansam da daha sonra saçımda kaşıntı ve ardından kepeklenme oldu. Dalgalı saçlarımın şeklini de yavaş yavaş düzleşmeye başladığını hissettiğimde de bıraktım. Lakin diyorsanız ki benim için kalite değil koku önemli o zaman ben de sırf kokusundan bu şampuanı öneririm.

12 ağustos 01:57