sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (19)
 • oylar (9)
 • medya (2)

19. Kreminden aşırı memnun olduğum seri. Şampuanına karşı nötrüm, fark yaratmadı.

Saç kremlerine asla güvenmiyorum, hepsi birbirinin aynısı gibi geliyor bana. Markasına dikkat etmeden elime ne geçerse alıp kullanırıım yalan yok.

Ancak bu kremi ilk kullandığımda belimde olan gür saçlarımı açtı, düğümlenmeden kolayca taradım. Kuruturken bile birbirine girmedi o derece etkiliydi. Gerçekten uzun saçlar için olduğuna o zaman inandım.

Kullandıktan sonraki etkisini görüp ben ne kullandım diye adına baktım. Artık sürekli bu kremden alıyorum.

11 şubat 10:06

18. Saç yıkama esnasında az köpürdüğünü düşündüğüm , biraz saç döken - bana mı öyle geldi bilmiyorum- , saçların kolay taranmasını sağlayan lakin kuruttuktan sonra sertleşmesine neden olan şampuan . Sanırım bittikten sonra yenisini almayacağım.

6 şubat 18:06

17. İlk denediğim zaman saçlarımı şampuanlarken sertleştirdiğini hissettim. Saçlarım çalı süpürgesi gibiydi sanki. Söylene söylene duruladım ve saçlarımı kurutmaya gittim. O sertlikten eser yoktu. Saçlarım yumuşacıktı ve parlak görünüyordu. O zamandan beri favorim oldu :)

Gün geçtikçe saçları daha parlak ve bakımlı yapıyor sanki. Kokusu da çok güzel.

31 ocak 22:18

16. uzun saç aşığı olduğum için resmen şampuanı depoladım. Saç kremi ve maskesini de almayı ihmal etmedim. Sonuç; memnun değilim. Kokusu hiç de kalıcı değil. Kırıklara bir etkisi olmadı. Tüketiyim bir daha almam. Kimseye de önermiyorum süslüler.

12 aralık 2018 11:51

5

15. şeffaf, hoş kokulu bir şampuan. benim saçlarım ince telli, çabuk dolaşan, uçları kuru dipleri ise yağlı. yağlı saçlar için olan şampuanlar saç uçlarımı kazık gibi yaparken, bakım yapan daha ağır formüllü şampuanlar ise gün sonu banyoya koşma isteği yaratacak şekilde hızla yağlanmaya sebep oluyor. o nedenle kurutucu vaadi olmayan, ancak nispeten bir bakım vaadi olan hafif bakım şampuanlarını tercih etmeye çalışıyorum. bu şampuandan açıkçası memnun kaldım, ikinci şişeme geçtim. şeffaf bir şampuan ve güzel bir kokusu var. saç diplerimi güzel arındırdı, saçımı kazık gibi yapmadı ve dolaştırmadı. hafif bir yumuşaklık verdi. gliss in şampuanları genelde saçımı ağırlaştırır ve yağlandırırdı. bu şampuan bir istisna oldu. saç dökülmesinde artış gibi bir şikayetim olmadı. saçı güzel temizlerken sertleştirmeyen bir şampuan arayışındaysanız, normal saçlara veya yağlı dip-kuru saç kombinasyonuna sahipesiniz denemenizi öneririm.

Edit: 2. Şişenin ortasına geldiğimde ciddi bir saç dökülmesi yaşadım. Küvetin gideri saçla doluyor yerlerden saç topluyordum. Şampuanı bırakıp önceden kullandığım pantene e geçtim. O da bir market şampuanı olmasına rağmen saç dökülmem 2 yıkamada oldukça azaldı. Gliss şampuan şu an hassas çamaşırları elde yıkama için kullanılıyor. Gliss ten ilk defa memnun kaldım demiştim o da hüsranla bitti.

8 aralık 2018 20:13 16 ocak 13:47

14. Şeffaf olanını kullanıyorum. Saçımdaki etkisi hoşuma gitti ancak saç dökülmesi yapıp yapmadığına emin olamıyorum bir türlü. Saçımı yeni kestirdiğim halde duşta biraz fazla elime geliyor. Havalar soğuduğu için saç yıkama sıklığımı azalttığımdan çok mu dolaşıyor yoksa diğer girdilerdeki gibi şampuandan mı emin olamıyorum

16 kasım 2018 14:33

13. Normalde saçlarım dipten uca kurudur geç yağlanır ve tek şampuan yeterli olur gayet de köpürterek şampuanlarım fakat bunu kullandığımda doğru düzgün köpürmedi bile  2.seferde köpürdü.Daha kötüsü hiç anlam veremediğim kadar saçım döküldü.Halbuki Gliss’in çoğu şampuanından memnun olan biriyim.

16 kasım 2018 05:51

2

12. Ben beğenmedim.

İnçe ve Yağlı saçlıysanız söyleyeyim, daha hızlı yağlandırıyor ve çok güzel durulasanız bile duştan çıkıp tarama işlemi ve sonrasında kurutma yaparken ee saçım hala yağlı dehşetine kapılıyorsunuz: çünkü saçta kalıntı bırakıyor! :(

16 kasım 2018 05:28

5

11. 550 ml'lik şampuanını taze bitirdiğim seri, şahsen market şampuanına göre performansını gayet yüksek buldum, benim şaç diplerim yağlı geri kalan kısımlarsa inanılmaz kuru mısır püskülü gibi, yoğun yapıda şampuanlar diplerini yeterince arındırmıyor bir ağırlık kalıyor saçlarımda yapısı hafif olanlarda saçlarımı keçe gibi yapıyor, bu şampuan iki sorunumu da iyi dengeledi, onun dışında uzamasına ya da kırıklarıma karşı herhangi bir değişikliğe neden olduğunu da söyleyemem yani bence vaadini yerine getiren bir şampuan değil, gene alırdım cruelty free olsaydı.

16 kasım 2018 05:02

1

10. nefret ettim ben bu üründen ya. tanım: köpürmeyen ürün. resmen bir avuç şampuan almama rağmen köpürmüyor asla. umarım bunun dışında iyi gelir saçıma ama bir daha almayı düşünmüyorum.

6 ekim 2018 17:03