sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (12)
  • medya (3)
  1

  23. bu serinin yalnızca şampuanını kullandım. aslında özel bir beklentim yoktu ama biraz etki etseydi keşke. hatta temizlemesini hiç beğenmedim sanki bir kaç saat sonra saçım yine sönüyordu. tek olumlu etkisi kokusunu beğenmem oldu. bir daha alacağımı sanmıyorum.

  30 haziran 01:35

  22. Saçlarıma iyi gelen bir şampuan.O kadar yumuşattı ki saç kremi kullanmayı bıraktım.Fiyati da oldukça uygun.Dökülme ve kepeklenme de yapmadı.Çok memnunum.

  26 mayıs 01:11

  1

  21. Saçlarım ince telli ve hacimli çünkü uçları kuru, diplerde eskiden yağ sorunu vardı ama naturwayle çözmüştüm; bu ürün hem dipleri yağlandırdı hemde saçımda yoğun dökülmelere neden oldu. Şampuanından uzak durun süslülerim. 

  3 nisan 03:16

  20. Saydam yapıda olan şampuanını kullanıyorum etkilerini şu şekilde tarif edebilirim; Kıbrıs'ta yaşıyorum ve burada duş için kullanılan su aşırı sert ve saçı yoran kurutan bir su. Benim saçlarım kalın telli ve kabarık yapıda iri dalgalı. Saçımdaki kabarıklığı hafiflettiğini ve saçımı sakinleştirip tarama kolaylığı sağladığını söyleyebilirim. Şu an şişenin yarısındayım,ilk kullandığımda bayağı sakinleştirmişti sanki saçım alıştı biraz şampuana bu ara hafif bir kabarıklık söz konusu yine. Fotoğraf ekleyeceğim oradan aradaki farkı görebilirsiniz.

  Not: fotoğraftaki iki haldeki saçımda da ısıl işlem,düzleştirme vs yok. Zaten saçıma ısıl işlem uygulamıyorum (kurutma dahil). 

  ilgili medya:
  1
  3 nisan 02:58 3 nisan 03:05

  19. yağlı saçlara sahibim. saçlarım dalgalı ama şekilsiz bi dalgalı.

  şampuanı kokusundan dolayı aldım. yağlandırmamı ne azdırdı ne azalttı bu konuda bir problem yaşamadım. saçlarımı sertleştirmedi de. saçlarım seyrek ve dökülmeye müsait ama benim saçlarımda bir dökülme yapmadı. seviyorum sebepsizce. kokusu benim saçlarımda kalıcı. saçlarım güzel koksun istediğimde bu şampuanı kullanıyorum.

  11 mart 17:04

  18. dipten yağlı, uçları kuru, brezilya fönüne rağmen bozuk dalgasıyla kabaran saçlarım var. hani dalga desen dalga değil, düz desen dün değil, illa bir şekil verme gereği olan aslan yelesi...

  Durulanmayan keratinli saç kremi bana hediye geldi, bir kaç sefer banyo sonrasında kolay taramak için kullandım. ilkinde fazla sıkmışım, temiz saçım yağlı yağlı oldu. 2.de çok az sıkıp örmüştüm, etki farketmedim.

  ama dün 2 fıs içlerden 1 fıs da dıştan sıkıp fönü yukarıdan tutarak kuruttum. yatmadan önce aynaya tekrar baktığımda saçlaırm son yılların en sakin zamanını yaşıyordu. dayanamadım arzum saç düzleştirici tarak ile düzleştirdim ki bu düzleştirici şimdiye kadar sadece "çok aslan yelesi"nden "aslan yelesi" kıvamına getirmişti. bu sefer gerçekten sıkı fön çekilmiş gibi düümdüz oldu. akşamdan beri elleyip duruyorum, rutinimde tek değişen ürün bu olduğu için hikmeti onda arıyorum. umarım tek günlük bir sürpriz değildir.

  11 mart 10:38 11 mart 10:39

  17. Saç yıkama esnasında az köpürdüğünü düşündüğüm , biraz saç döken - bana mı öyle geldi bilmiyorum- , saçların kolay taranmasını sağlayan lakin kuruttuktan sonra sertleşmesine neden olan şampuan . Sanırım bittikten sonra yenisini almayacağım.

  6 şubat 18:06

  16. uzun saç aşığı olduğum için resmen şampuanı depoladım. Saç kremi ve maskesini de almayı ihmal etmedim. Sonuç; memnun değilim. Kokusu hiç de kalıcı değil. Kırıklara bir etkisi olmadı. Tüketiyim bir daha almam. Kimseye de önermiyorum süslüler.

  12 aralık 2018 11:51

  5

  15. şeffaf, hoş kokulu bir şampuan. benim saçlarım ince telli, çabuk dolaşan, uçları kuru dipleri ise yağlı. yağlı saçlar için olan şampuanlar saç uçlarımı kazık gibi yaparken, bakım yapan daha ağır formüllü şampuanlar ise gün sonu banyoya koşma isteği yaratacak şekilde hızla yağlanmaya sebep oluyor. o nedenle kurutucu vaadi olmayan, ancak nispeten bir bakım vaadi olan hafif bakım şampuanlarını tercih etmeye çalışıyorum. bu şampuandan açıkçası memnun kaldım, ikinci şişeme geçtim. şeffaf bir şampuan ve güzel bir kokusu var. saç diplerimi güzel arındırdı, saçımı kazık gibi yapmadı ve dolaştırmadı. hafif bir yumuşaklık verdi. gliss in şampuanları genelde saçımı ağırlaştırır ve yağlandırırdı. bu şampuan bir istisna oldu. saç dökülmesinde artış gibi bir şikayetim olmadı. saçı güzel temizlerken sertleştirmeyen bir şampuan arayışındaysanız, normal saçlara veya yağlı dip-kuru saç kombinasyonuna sahipesiniz denemenizi öneririm.

  Edit: 2. Şişenin ortasına geldiğimde ciddi bir saç dökülmesi yaşadım. Küvetin gideri saçla doluyor yerlerden saç topluyordum. Şampuanı bırakıp önceden kullandığım pantene e geçtim. O da bir market şampuanı olmasına rağmen saç dökülmem 2 yıkamada oldukça azaldı. Gliss şampuan şu an hassas çamaşırları elde yıkama için kullanılıyor. Gliss ten ilk defa memnun kaldım demiştim o da hüsranla bitti.

  8 aralık 2018 20:13 16 ocak 13:47

  14. Şeffaf olanını kullanıyorum. Saçımdaki etkisi hoşuma gitti ancak saç dökülmesi yapıp yapmadığına emin olamıyorum bir türlü. Saçımı yeni kestirdiğim halde duşta biraz fazla elime geliyor. Havalar soğuduğu için saç yıkama sıklığımı azalttığımdan çok mu dolaşıyor yoksa diğer girdilerdeki gibi şampuandan mı emin olamıyorum

  16 kasım 2018 14:33