girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (0)

17. Nedense bi türlü sevemediğim markadır. Sıvı saç kremlerini kullandım hiçbi değişiklik gözlemlemedim. 1-2 kere de saç kremini kullandım çok böyle bi yapışkan gibi geldi yapısı. Bi daha da kullanmadım hiç

28 ağustos 16:22

16. şampuan, saç kremi, saç yağı hiç bir ürününden memnun kalmadım. saçlarımı döküp yapış yapış yapan ürünlere sahip markadır benim için.

28 ağustos 14:34

15. mor kutuda bir saç maskesi var, deep repair adı, ondan çok memnunum. sanırım dördüncü kutuyu kullanıyorum şu an ve uzun süre de gidiyor. saçlarım kıvırcık ve sert, bu nedenle her duşta maske yapıyorum. ama nem veren çoğu maske bukleleri aşağı çekiyor, şekle girmiyor saçım. kozmetik marketlerdeki hemen hemen tüm maskeleri ve saçhane gibi sitelerdeki görece yüksek fiyatlı ürünlerin çoğunu denedim. bu ürün saçıma nem verirken bir yandan da ağırlaştırmıyor, o nedenle almaya devam edeceğim ancak buna güvenip aynı serinin şampuan ve saç kremini almıştım, hiç memnun kalmadım. başka da bir ürününü kullanmadım zaten.

28 ağustos 13:59


14. Sampuanlari ne kadar kotuyse maskeleri o kadar iyidir. Intense terapi serisinin sac maskesinin kokusu,yumusatmasi Harika.Loreal boyaların içinden çıkan saç kremlerinin etkisiyle ayni,şans vermelisiniz <3 

28 ağustos 13:47

13. şampuanları duş jelinden hallice olan, saçıma asla sürmeyeceğim marka. sıvı saç spreylerini seviyorum bir tek. o da kokuları güzel ve ucuz oldukları için. çok bayıldım harika dediğim ürünü yok.

28 ağustos 13:34

12. bir daha asla saçıma sürmemeye yeminler ettiğim şampuan markası. belki de kabarıp tel tel yoluk görünen saçlarımın sebebi kuaför işlemleri değil, bu markadır. renkli kaplarına güvenerek aldım, her seferinde hayal kırıklığına uğrattı.

28 ağustos 08:41

11. klasik market markası. uzun saçlar için olan pembe serisi, maskesi kremi her şeyiyle kullanmama rağmen kısa saçlarıma yeterince nem veremedi. genel olarak çok sevdiğim bir marka değil ama bir gaflette bulunup almıştım.

10 ağustos 04:29


10. sıvı saç kremlerini bir ömürdür severek kullandığım için en son çıkardıkları supreme length serisini maske, şampuan ve sıvı saç kremi olarak aldım. öncelikle saçlarım boyalı, dipleri yağlı ve uçları kuru. değil yumuşatıp bakım yapmak, saç uçlarımı çalı süpürgesine çevirdi. şampuanını en son fırçalarımı yıkayarak falan bitirdim. maskesi hiçbir işe yaramadı. sıvı saç kreminin diğer serilerden bir farkı yoktu. işin kötü tarafı bir süre anlam veremedim saçlarımın haline ve kullanmaya devam ettim. neticede kuru ve yıpranmış olan saç uçlarım iyice koptu ve hacmini kaybetti. canımı sıktın gliss.

9 ağustos 11:17

9. Berbat şampuanlara sahip marka. 

Hangi çeşidini kullansam avuç avuç saçım döküldü. Sebebini sadece şampuanı koklayarak bile anlayabiliriz sanırım. Direkt Parfümle duş alsam daha az saç döker

8 ağustos 19:19

8. Çok fazla çeşidini denediğim, genelde yıpranmış ve kuru saçlara yönelik şampuanlar üreten marka. Hatırlıyorum market raflarında ilk popüler olduğu zamanlarda çok kaliteli bir şampuan diye övülüyordu. Profesyonel saç bakımının drugstore haliydi yani.

Siyah şişeli ultimate repair serisi çok yıpranmış saçlar için olanını saçlarım gerçekten çok yıprandığı bir dönemde seri halinde kullanmıştım. Onarma kısmı doğru, yani en azından epeyce düzeltiyordu o yanıl ve kuru görüntüyü. Ama birkaç yıkamadan sonra saçlarımı acayip yağlandırmaya, ağırlaştırmaya ve kepeklendirmeye başlamıştı.

Şu aralar pek görmüyorum ama saç düzleştirici etkisi olan bir serisi vardı. Mor renkliydi. Çok heveslenip almıştım. Dalgalı saçlarımda resmen bukle belirginleştirici şampuan etkisi yarattı çok ilginç. Zaten şampuanla saç düzleşmez ama elektriklenmeyi güzel yok ediyordu ve dalgalar belirginleşiyordu. Ama yine çok kepek ve yağlanma yaptı.

Glissle maceralarım devam ediyor. Bir ara bir kuzenimde 10 gün kadar kalmak durumundaydım. Banyosunda 4-5 çeşit gliss şampuan vardı. O çok memnundu. Yağ içerikli serisi olan sarı şişe ve boyalı saçlar için olan kırmızıyı hatırlıyorum. Her duşta birini denedim. İzmirin havasından mıdır suyundan mıdır nedir çok iyi gelmişti saçlarıma, kepek de olmamıştı. Evime dönünce ben yine gliss aldım bir heves, sonuç yine hüsran.

Bu arada saç kremleri çok kötü. Yani başka markadan bir şampuan kullanıp da kremim gliss olsun demeyin bence. Hem gramaj az hem kremlerinin yapısı çok kıvamsız. Ama kavanoz maskeleri harika. Diplere değdirmeden uyguladığım için tek devam edebildiğim gliss ürünü kavanoz maskeleri artık. Özellikle beyaz ambalajlı olan total repair maskesini tavsiye ederim. 

Saç spreylerinin diğer markalardan hiçbir farkı yok bence.

En sevdiğim özelliğini en sona sakladım. Kokusu şahane(gizlinot: Merve aksak şahanesi )

24 temmuz 23:50