3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. golden rose'un internet sitedinden oje siparişi verirken kargo parası ödememek için aldığım, çok güzel kırmızı bir ambalaja sahip maskara. tabi çok yenilikçi bir ambalaj olduğu söylenemez, hatta maybelline stiletto maskaradan fazlasıyla esinlendiğini düşünüyorum. ne yazık ki kirpikleri fazla sertleştiriyor, öyle aman aman bir etkisi de yok.

23 mayıs 2013 10:58

2. Fırçası plastik olduğu için çok sevdiğim ama wonder lash 12x mascara'yı görünce pabucunu dama attığım..

22 şubat 2014 17:29

3. kısa ve seyrek kirpiklerimi en azından daha fark edilir yapan, performansıyla oldukça memnun kaldığım maskara. ayrıca fiyatı da çok uygundur.

24 temmuz 2014 00:53 24 temmuz 2014 00:56


4. üniversiteye ilk başladığım zamanlarda, memlekette maybelline bulamayıp kendisine yönelmiştim. çok beğendim. aşırı bir dolgunluk vermese de gayet uzun ve hacimli gösteriyor. kısa fırçaya ihtiyaç duyanlar için çok ideal. pastelin adını hatırlayamadığım mor ambalajlı rimeliyle yarışır bana göre. pastel daha dolgunluk verirken golden rose uzunluk da katıyor. fiyat/performans açısından oldukça iddialı.

5 ağustos 2014 11:53

5. oldukça başarılı bir ürün. kullandığım öteki maskaralar içinde fiyat açısından en uygun ancak yine de en sevdiğim. kesinlikle kirpikleri ayırışı ve uzun gösterişi inanılır gibi değil. kesinlikle topaklanma yapmıyor zaten hacimli kirpikler yerine tek tek ayrılmış ve uzun kirpiklere sahip oluyorsunuz.

30 ağustos 2015 23:38

6. Tek eksi yanının fazla bir dolgunluk vermemesi olan kirpikleri tek tek ayırıp bir güzel kıvıran uzun gösteren ve kirpik üzerinde birikme topaklanma yapmayan bir maskara.

9 ekim 2016 14:30

7. Diğer maskaram bitiyor gibi hissettiğim için bir alıp deneyeyim dediğim ürün. Kötü olmamakla birlikte başarılı bulmadım ve tekrar almayı düşünmem. Hemen bitse güzel olur.

3 aralık 2016 14:03


5

8. Benim görüşüm

Artıları;

-kirpikleri tek tek ayırıyor ve uzatıyor

-piyasadaki maskaralara göre fiyatı cok cok uygun (13tl idi ben bir ay önce aldığımda)

-tüm gün dökülme yapmıyor,kalıcı

-topaklanma yapmıyor

-rengini güzel belli ediyor

Eksileri;

-hacim vermiyor

-kıvırma özelliği yok

-malesef kirpikleri döküyor

-temizlerken cok zor çıkıyor

Benim rimeldeki kriterim gün boyu parçalanıp dökülmemesi olduğu için kullanıyorum ve eksilerine rağmen memnunum.

Karar sizin süslüler.

5 mart 2017 01:57

9. Temizlemesi gerçekten zor bir ürün. Misel sudan sonra H. Cevizi yağına bularsam gözlerimi anca temizleniyor. İlk başlarda başarılı bulsam da sonraları beni asla tatmin etmedi. Seyrek kirpiklerimi daha farkedilir yapıyor sadece. Bunu hangi maskarayı sürsem yapar zaten. kirpikleri güzel kıvırıyor ama normal halinden daha uzun göstermiyor. Kirpikleri birbirine yapıştırmaması ve kirpikleri dökmemesi de olumlu yanları.

11 haziran 2017 10:38

10. gerçekten çok sevdiğim bir maskara. pek çok maskara denedim, içlerinde fiyat performans olarak gerçekten en başarılısı bu. ben yorumların aksine hacim verdiğini düşünüyorum, özellikle ikinci katta ciddi bir fark oluşuyor. hatta başka maskara sürdüğümde aklım bu maskarada kalıyor ve bir kat da bunu sürüyorum. biraz zor çıktığını kabul ediyorum ama bu da kötü bir şey değil bence. lash sensational gibi kirpikleri dökmüyor en azından.

20 nisan 19:59