3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (8)
  • medya (1)

32. öğrenci olan şahsımı güldürmüş maskaradır. gündelik kullanıma uygundur ve siyahtır. a101'lerde 7,95 gibi komik bir fiyata bulunabilir.

önceden lash sensational kullanıyordum ama temizlerken kirpiğimin döküldüğünü görünce bıraktım:( bugün de a101'de bunu görünce alayım dedim. harika! fiyatına göre gerçekten muazzam.

kaldırıyor, siyahlaştırıyor uzatıyor. evet çok dolgunluk vermiyor ama o kadar kusur kadı kızında da olur. ayrıca topaklanma yapmıyor.

akmıyor, doğal duruyor. golden rose'un o dörtlü (pembe, yeşil, turuncu, sarı) serisindeki en güzel rimel bu valla.

15 mayıs 20:53

31. uzatma ve hacim verme konusunda memnun kalmadığım bir ürün oldu. çok çabuk kurudu. Tek güzel yanı kirpikleri yapıştırmaması ve tek tek ayırması.

1 nisan 14:07

30. Asla yapıştırmıyor uzatmasi hacimi çok başarılı bence gün sonuna doğru hafif bir dökülme yaptı bende. Fırçası küçük ve sürmesi hayet rahat a101de en son 8-9 tl arasıydı kesinlikle şans verilmeli ve a101de gratis vb yerlerden daha ucuza satılıyor.

19 mart 09:24


29. tam bir f/p ürünü.

günü kurtarır cinsinden,eğer günlük bir maskara arayışındaysanız şans verilebilir.

18 mart 16:50

28. Guzel bir maskara ve fiyati oldukça uygun. Makyaja yeni başlayan veya hafif makyaj sevenlere öneririm. Etkisi ahım sahim degil ama güzel boyayip kirpikleri ayırıyor.

18 mart 16:40

27. Yaklaşık 6 ay önce 8 tl’ye aldığım rimel.

6 ay içinde kuruma yapmadı ama son zamanlarda kirpiğime sürerken dökğlme yaptı.

Fırçasının tombik olmasını sevdiğim.

Vaadleri ise uzatma ve hacim verme.

Uzatma konusuna katılmıyorum ancak iki kat sürdüğünüzde çok güzel bir hacime sahip kirpikleriniz oluyor.

17 mart 20:36

26. Güzel olmasına güzel bir maskara ama sönüyor. İki saate kalmaz verdiği tüm hacmi kaybediyor. Yapısı kuru, açıldığınızda direk beklemiş gibi. Bu ilerki zamanlarda dökülmeye sebep oluyor. Fırçası çok güzel. Minnnacık gözümün en kenarlarına kadar girebiliyorum. Lash sensational rimelimin bittiği dönemde idare etti beni ama bir daha alacağımı sanmıyorum.

17 mart 18:55


25. Yaşadığım şehir küçük bir şehirdi ve tabii o zamanlar gratis falan hak getire... Bir kozmetikçi vardı xp gibi markaların olduğu orda bu maskaradan vardı. Turuncu rengi çok sevdiğimden ve “aaa kedi yazıyor, ben kedilere bayılırım” gibisinden bir mantıkla aldım. Hali hazırda zaten uzun olan kirpiklerimi aşırı fazla uzattı. Her sürüşümde uzuyordu hatta gözlüğümün camına değip siyah leke bırakıyordu ksjsks hiç dökülme yapmadı, kolayca çıktı. Fiyat olarak da uygun. Tekrar şans verilebilir, alınabilir . 

17 mart 18:20

24. Teşekkürler süslü sözlük ,teşekkürler süslüler bu ürünü almamda vesile olduğunuz için. Çünkü favori maskaramı bulmuş durumdayım. Ne kadar teşekkür etsem az. Şimdi üründen bahsedeyim o zaman. Kirpiklerim düz ve seyrek maskaradan beklentim kıvırdığım kirpiklerimi düşürmemesi ve uzatması . Bunları yapan tek maskara ki ne maskaralar denedim zamanında . Akma ,dökme yapmadı .fiyatı indirimsiz 15.50 ki indirimde rahat 8-10 tl arasında olacak bir maskara . Çok ıslak değil masakaranın kıvama gelmesini bekleriz ya bunda öyle bir sorun yok. 

16 mart 21:08

23. yaklaşık bir ay önce tesadüfen görüp aldım, fiyatını görünce beklentilerimi baya düşürmüştüm. ama aldığımdan beri başka maskara kullanmıyorum sözlük, bu nasıl mükemmel bir günlük maskaradır böyle. kirpiklerimi güzelce kıvırıyor, yeterli bir uzunluk sağlıyor ve ne kadar sürersem süreyim asla topaklanmıyor. fiyat performans olayını da göz önünde bulundurursam artık favori maskaram diyebilirim. biter bitmez alıcam hatta yedeklemeyi düşünüyorum. alın, aldırın.

12 mart 16:26