4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar (13)
  • medya (2)

44. İlk kullanmaya başladığımdan beri benim için en uygun fiyatlı ve en güzel rimel. Kirpiklerim çok kısa ve bu rimel güzelce kıvırıyor. Takma kirpik gibi bir etki yaratıyor diyemem tabi ki ama bence günlük kullanıma gayet uygun. Denememiş olanlar A101de her zaman 10 tl gibi bir fiyata satılıyor, tavsiye ediyorum :)

26 temmuz 15:19

5

43. Ürünü süper markette gördüm. Fiyatı uygundu aldım hemen. İyi ki de almışım. ağırlaşma yapmıyor kesinlikle. hacim ve uzunluk süper oluyor. Suya dayanıklı değil bu eksi,  ama sıradan bir yüz sabunuyla hemencecik çıkıveriyor. Ben beğendim fazla kirpik de dökmüyor .. 

18 temmuz 23:58

42. Bugüne kadar 7383833 maskara denemiş biri olarak(hiç high end denemedim o konuda susuyorum) A101den "Aa bunu da deniyim zaten ucuzmus catwalk diyo ben cok severim catwalkı" diyerek aldıgım ve ağzımı acık bırakan ürün. Biraz çabuk kuruyo ama ben verdigi hacmi ve uzunlugu cok begendim. Bu arada kirpiklerim orta uzunlukta ve seyrek yani var olanı güzellestirmiyo yeniden yaratıyo. Tavsiye ederim ama begenmezseniz kızmayın, maskara cok nankör:(

15 temmuz 02:32


5

41. Tem makyajından ziyade göz makyajına aşık olan birisiyim ve gözlerimi ön plana çıkarmayı seviyorum. Haliyle rimel hayatta en sevdiğim şeylerden birisi. Çok maskara denedim. Denediklerim uygun/nispeten uygun ürünlerdi. Essence, Maybelline’ın neredeyse tüm maskaraları, Max Factor, Loreal... Ama hiçbirinde kirpikleri hem Allahuekber dağlarına uzatan, hem de hacim veren performansı yakalayamadım. Catwalk’dan önceki favorim Maybelline Colossal Go Extreme idi. Ama o açıldıktan birkaç gün sonra neredeyse hiçbir etki vermiyordu. Ama bu bebek öyle mi.... Hem fiyatı uygun A101’de 10 lira, hem uzatıyor hem hacim veriyor hem de kolay çıkarılıyor. Allahtan başka ne istersin sorusuna dolar kurunun düşmesini isterdim derim Catwalk istemekle beraber. 

13 temmuz 21:23

40. A101’ de denk gelince aldığım maskara. Beni tamamen şoka uğrattı. Çok uzun saymadığım ve pek de kıvrık olmayan kirpiklerim var. Maskaralardan beklentim ;

1- uzatsın 

2- biraz hacim vermesi (gözüm yükseklerde değil)

 

İlk kullanımdan itibaren tek kelimeyle B A Y I L D I M! Kirpiklerimi inanılmaz derecede uzattı ve hacim verdi. E fiyatı da çok uygun. Denk geldikçe alıyorum.

12 temmuz 03:50

39. Aşırı güzel bir maskara olduğunu söyleyemem. Fiyatına göre eh işte idare eder diyebiliriz. Bence bu ürüne gelene kadar daha uygun fiyatlı birçok maskara mevcut. Örneğin ; I love extrem gibi.

11 temmuz 16:49

38. Kirpiklerimi yapıştırmayan tek maskara diyebilirim. İçinde normalden az ürün varmış gibi geldi bana büyük ihtinalle çabuk bitecek. Ama yaz aylarında günlük kullanılabilecek doğal görünüm veren bir maskara. Akma topaklanma falan da yapmadı bende. Fırçası da daha önce kullanmadığım tipte bir fırça. sürümü kolay denemeye değer kesinlikle

11 temmuz 11:57


37. Fiyatına göre gayet güzel bir ürün diyerek başlamak istiyorum 

Kirpikleri kaldırıp hacim veriyor

Kalıcı bir maskara akma yapmıyor 

Sürümü çok kötü resmen diken gibi batarak sürülüyor

Fırçası çok güzel 

Ürün bitmeye yakınken kirpiklerime dolgunluk ve renk vermediğini anladığım an atmaya kıyamadığım için,

kaşlarıma kullandım fırçası çok güzeldi hem tarıyor hem hafif renk veriyordu 

Ayrıca A101 de çok uygun on lira. Denk geldikçe alırım bulunsun kötü günler için

6 temmuz 01:09

36. 9.90 tl ye maskara mi olur tabumu yıkan maskara. A101 de diğer tum renkleri olduğu gibi dururken turuncu olan cat walk tekti. Onu da ben kaptım. Elimde fazla maskara olduğu icin bayramdan bu yana bekletiyordum ama dayanamadım iki gündür kullanıyorum. Oldum olası kıl fırça kullanamiyorum bu tam istediğim gibi slikon yapıda ve fırçası çok farklı. Bence tam bir fiyat performans ürünü. Tek tek ayiriyor uzatıyor asla topaklanma yapmıyor ki en sevdiğim özellik .ben genelde maskaraları tek kat kullanmayı seviyorum tek katta istediğim görüntüye kavuştum. dokulme bulasma yapmadi.bu sicaklarda hafta ici sabah 7 den aksam 9 a kadar kirpigimde kaldi kas altima goz altima asla bulasma olmadi.cikartmasi biraz zor ama cift fazli temizleyici ile daha kolay oldu micel suya gore. Öğrenciler sakin rimelsiz kaldım demeyin bu fiyata baska böyle bir maskara sanmıyorum ki olsun. Bittikçe alırım hatta bitmeden o fiyata tekrar çifter çifter alırım.

ilgili medya:
1
5 temmuz 21:44 5 temmuz 21:49

35. günlük kullanım için çok uygun olan bir ürün. benim maskarada aradığım en önemli özelliklerden bir tanesi topaklanma yapmaması. ve gerçekten bende yapmadı. ürünün fiyatını görünce biraz kuşku duydum ama beğenmezsem kullanmam 8 tl kaybım olur en fazla dedim ve aldım, pişman değilim. fırçası sayesinde en küçük kirpiklerimi bile kıvırıyor. buraya kalp bırakıyorum.

16 mayıs 12:00