4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • oylar ()
  • medya (2)

54. Sürüyorum, gözümü kırpıyorum ve bir bakıyorum yüzüme bulaşmış! Birkeresinde gözüme toz kaçmıştı ve kırmadan duramıyordum, gözümü ovuyordum falan. Tabi yüzüm gözüm maskara oldu. O günden sonra buz gibi soğudum bu üründen. Bunu kullanmak yerine kirpik kıvırıcı kullanıyorum hem akma kokma derdi yok hem de sıfır kimyasal.

22 eylül 16:00

53. a101’lerde 7 lira gibi bir fiyata satılırken 3 tane bitirdiğim ve şuan stoklamadığım için ağlamak istediğim maskara. zamlardan sonra maybelline maskaraların fiyatları uçtu ve bence bu maskaranın bendeki performansı maybelline the falsies ile eş değer.fırçasının o bombeli yapısını da çok seviyorum ben. tek sıkıntısı gün içinde göz altlarına dökülme yapması biraz karşılaştırma yazısı gibi oldu ama benim hislerim bu şekilde eğer a101 de gören duyan varsa bilgilendirirse çok sevinirim :)

8 eylül 23:21

52. Senelerdir kullandığım hatta stokladığım rimel. geçen Gratis e gideyim almak istediğim bir bb krem vardı aldım sepetime koydum. Golden Rose bölümüne geldim bu maskaradan alacaktım. Aaaa !! O da ne ? Rimel olmuş 16 küsür dedim al bb kremini çık... Sonra ev alışverişi yapmak için A101 e girdim eve ne lazımsa aldım kasaya giderken kozmetik bölümünde catwalk maskarayı gördüm 9.90 mı neydi. 1-2 tane alıp çıktım. kirpiklerimle anlaşan maskara dökme akma yaşamadım fiyatı da uygun. O yüzden tercihimsin bebeğim. 

8 eylül 14:09


5

51. Ciddi anlamda büyük bir tereddütle aldım. Hep görüyordum ama nedense dünyanın en kötü maskarası gibi geliyodu ambalajından sanırım. Sonra canım süslülerimin yazdıklarını okudum ve bi şans vermek istedim. Ya gerçekten çok güzel bi maskara. Benim kirpiklerim nispeten uzun ve kıvrık ama pek yoğun değiller. (Kirpik kıvırıcısı kirpiklerimi döktü,kırdı ve azalttı... artık asla kullanmıyorum). Bu maskara kirpiklerimi iyi kavradı uzattı,kıvırdı ve hacim verdi. Buna çok mutlu oldum. Çünkü a101 den 9.99 a almıştım dün. Bugün denedim veee hemen buraya bir girdi yazmalıyım dedim. Benim gibi arada kalanlar varsa gerçekten süslülerim alın. Bir çok yüksek fiyatli maskaraya taş çıkartır. Şimdi bi risk alıp (gizlinot: Aman ne büyük riskk :)) diğer pembe ve sarısını da aldım. Onları da en kısa sürede deneyip gerekli başlıklara yorumlarımı yazacağım..

7 eylül 19:41

50. Uzunluk değil ama hacim ve kıvırma konusunda beğendiğim ürün. Kuru bir yapısı var. 3 ayda kuruyor ve sürümü zorlaşıyor ama uygun fiyatlı olması bu dezavantajını kapatıyor.

4 eylül 11:25

49. ilk seferini 2016 yılıda A101den satın aldığım rimeldir. ertesi gününe şiir dinletim var ve rimelimi teyzemde unutmuşum. aceleyle çıktığım için yanımda 15 TL var. maybelline rimelin fiyatı da 19,90 neyse diyorum alayım bir golden rose tek tek inceledim renklerini. turuncu rengi beni diğerlerinden daha çok kendine çektiği için tesadüfen aldım. ertesi gün kuliste sürdüm bütün kızlar tek tek rimelimi soruyor. hatta kendi rimelini silip bunu sürenler bile oldu (gizlinot: swh) velhasıl kelam gür ama kısa kirpiklerimi şaha kaldıran canım rimelimdir. mutlaka her çantama bi tane atarım. kurtarıcımdır. (gizlinot: <3)

30 ağustos 23:12

48. Bugün maskara sürmeyi unutup evden çıktığım için a 101 e girip aldığım ürün. Ambalajı mor olanda vardı ben bunu alıp çıktım. Pek umutlu değildim açıkcası günü kurtarsın yeter diyordum. Şuan elimde ayna gözümü kirpiklerimden alamıyorum resmen. çok abarttığımı düşünebilirsiniz ama denemekle birşey kaybetmezsiniz. A 101 de 10 lira. Bu fiyata bu performansı beklemiyordum şok oldum süslüler.

14 ağustos 17:38 18 ağustos 18:34


47. İlk kullanmaya başladığımdan beri benim için en uygun fiyatlı ve en güzel rimel. Kirpiklerim çok kısa ve bu rimel güzelce kıvırıyor. Takma kirpik gibi bir etki yaratıyor diyemem tabi ki ama bence günlük kullanıma gayet uygun. Denememiş olanlar A101de her zaman 10 tl gibi bir fiyata satılıyor, tavsiye ediyorum :)

26 temmuz 15:19

5

46. Ürünü süper markette gördüm. Fiyatı uygundu aldım hemen. İyi ki de almışım. ağırlaşma yapmıyor kesinlikle. hacim ve uzunluk süper oluyor. Suya dayanıklı değil bu eksi,  ama sıradan bir yüz sabunuyla hemencecik çıkıveriyor. Ben beğendim fazla kirpik de dökmüyor .. 

18 temmuz 23:58

45. Bugüne kadar 7383833 maskara denemiş biri olarak(hiç high end denemedim o konuda susuyorum) A101den "Aa bunu da deniyim zaten ucuzmus catwalk diyo ben cok severim catwalkı" diyerek aldıgım ve ağzımı acık bırakan ürün. Biraz çabuk kuruyo ama ben verdigi hacmi ve uzunlugu cok begendim. Bu arada kirpiklerim orta uzunlukta ve seyrek yani var olanı güzellestirmiyo yeniden yaratıyo. Tavsiye ederim ama begenmezseniz kızmayın, maskara cok nankör:(

15 temmuz 02:32