4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • oylar (21)
  • medya (2)

56. Çok sevdiğim bir arkadaşım senelerdir bu maskaranın pembe olanını

Severek kullanıyor ben de 'cimriliğini seviyorum diyerek saklayamazsın' diye dalga geçiyordum hep. Malum ortalama bir maskara fiyatı 40 tlye çıkınca şans vermek istedim, gittim turuncu olanını aldım. Vallahi canım arkadaşımın cimri diyerek senelerce günahını almışım.

Ürün ilk açıldığında ıslak değil, plastik fırçalı ve kirpikleri tek tek ayırıyor. Ben çok uzatsın istemiyorum, gözlük takıyorum sonra gözlüğü boyuyor, o nedenle uzatmayıp hacim vermesi benim acimdan uygun oldu. Gözümde akma yapmadı, dökülme yapmadı. Sevdim ben bu ürünü. Tavsiye ederim.

5 kasım 12:37

55. mükemmel maskara. hacim vermiyor ama benim için hacim önemli değil, uzatsın, tek tek ayırsın, kirpiklerimi yapıştırmasın diyorsanız aranan kan bulundu! yapısı ne çok ıslak, ne çok kuru. tam kararında bence. göz kapaklarına aman aman bulaşma yapmıyor. sadece alt kirpiklere sürerken biraz dökülme yapabiliyor. hem fiyat hem performans açısından mükemmel bir ürün olduğu için ben bunları göz ardı ediyor, o kadar kusur kadı kızında da olur diyor ve iyi akşamlar diliyorum efendim.

17 ekim 20:52

54. makyaj çıkarırken kolay çıkıyor, kolay sürülüyor, kirpikleri uzatıyor azıcık kıvırıyor ama yapıştırmıyor fazla, akarı kokarı da yok ve on lira. çabuk kuruyor mu bilemiyorum yeni aldım. yoksa sen benim bebeğim misin.

17 ekim 01:04


53. Fiyata göre performansı 10 katı olan dünyalar güzeli maskaramdır. Giriyorum a101e alıyorum 10 tlye çıkıyorum. Kıvrık ve nispeten yoğun kirpiklerim olduğu söylenebilir. Ama lash sensetional la nerdeyse aynı etkiyi yakaladığımı söyleyebilirim.

15 ekim 18:16

52. Sürüyorum, gözümü kırpıyorum ve bir bakıyorum yüzüme bulaşmış! Birkeresinde gözüme toz kaçmıştı ve kırmadan duramıyordum, gözümü ovuyordum falan. Tabi yüzüm gözüm maskara oldu. O günden sonra buz gibi soğudum bu üründen. Bunu kullanmak yerine kirpik kıvırıcı kullanıyorum hem akma kokma derdi yok hem de sıfır kimyasal.

22 eylül 16:00

51. a101’lerde 7 lira gibi bir fiyata satılırken 3 tane bitirdiğim ve şuan stoklamadığım için ağlamak istediğim maskara. zamlardan sonra maybelline maskaraların fiyatları uçtu ve bence bu maskaranın bendeki performansı maybelline the falsies ile eş değer.fırçasının o bombeli yapısını da çok seviyorum ben. tek sıkıntısı gün içinde göz altlarına dökülme yapması biraz karşılaştırma yazısı gibi oldu ama benim hislerim bu şekilde eğer a101 de gören duyan varsa bilgilendirirse çok sevinirim :)

8 eylül 23:21

50. Senelerdir kullandığım hatta stokladığım rimel. geçen Gratis e gideyim almak istediğim bir bb krem vardı aldım sepetime koydum. Golden Rose bölümüne geldim bu maskaradan alacaktım. Aaaa !! O da ne ? Rimel olmuş 16 küsür dedim al bb kremini çık... Sonra ev alışverişi yapmak için A101 e girdim eve ne lazımsa aldım kasaya giderken kozmetik bölümünde catwalk maskarayı gördüm 9.90 mı neydi. 1-2 tane alıp çıktım. kirpiklerimle anlaşan maskara dökme akma yaşamadım fiyatı da uygun. O yüzden tercihimsin bebeğim. 

8 eylül 14:09


5

49. Ciddi anlamda büyük bir tereddütle aldım. Hep görüyordum ama nedense dünyanın en kötü maskarası gibi geliyodu ambalajından sanırım. Sonra canım süslülerimin yazdıklarını okudum ve bi şans vermek istedim. Ya gerçekten çok güzel bi maskara. Benim kirpiklerim nispeten uzun ve kıvrık ama pek yoğun değiller. (Kirpik kıvırıcısı kirpiklerimi döktü,kırdı ve azalttı... artık asla kullanmıyorum). Bu maskara kirpiklerimi iyi kavradı uzattı,kıvırdı ve hacim verdi. Buna çok mutlu oldum. Çünkü a101 den 9.99 a almıştım dün. Bugün denedim veee hemen buraya bir girdi yazmalıyım dedim. Benim gibi arada kalanlar varsa gerçekten süslülerim alın. Bir çok yüksek fiyatli maskaraya taş çıkartır. Şimdi bi risk alıp (gizlinot: Aman ne büyük riskk :)) diğer pembe ve sarısını da aldım. Onları da en kısa sürede deneyip gerekli başlıklara yorumlarımı yazacağım..

7 eylül 19:41

48. Uzunluk değil ama hacim ve kıvırma konusunda beğendiğim ürün. Kuru bir yapısı var. 3 ayda kuruyor ve sürümü zorlaşıyor ama uygun fiyatlı olması bu dezavantajını kapatıyor.

4 eylül 11:25

47. ilk seferini 2016 yılıda A101den satın aldığım rimeldir. ertesi gününe şiir dinletim var ve rimelimi teyzemde unutmuşum. aceleyle çıktığım için yanımda 15 TL var. maybelline rimelin fiyatı da 19,90 neyse diyorum alayım bir golden rose tek tek inceledim renklerini. turuncu rengi beni diğerlerinden daha çok kendine çektiği için tesadüfen aldım. ertesi gün kuliste sürdüm bütün kızlar tek tek rimelimi soruyor. hatta kendi rimelini silip bunu sürenler bile oldu (gizlinot: swh) velhasıl kelam gür ama kısa kirpiklerimi şaha kaldıran canım rimelimdir. mutlaka her çantama bi tane atarım. kurtarıcımdır. (gizlinot: <3)

30 ağustos 23:12