4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (50)
  • oylar ()
  • medya (2)

50. Senelerdir kullandığım hatta stokladığım rimel. geçen Gratis e gideyim almak istediğim bir bb krem vardı aldım sepetime koydum. Golden Rose bölümüne geldim bu maskaradan alacaktım. Aaaa !! O da ne ? Rimel olmuş 16 küsür dedim al bb kremini çık... Sonra ev alışverişi yapmak için A101 e girdim eve ne lazımsa aldım kasaya giderken kozmetik bölümünde catwalk maskarayı gördüm 9.90 mı neydi. 1-2 tane alıp çıktım. kirpiklerimle anlaşan maskara dökme akma yaşamadım fiyatı da uygun. O yüzden tercihimsin bebeğim. 

8 eylül 14:09

49. Uzunluk değil ama hacim ve kıvırma konusunda beğendiğim ürün. Kuru bir yapısı var. 3 ayda kuruyor ve sürümü zorlaşıyor ama uygun fiyatlı olması bu dezavantajını kapatıyor.

4 eylül 11:25

48. Bugün maskara sürmeyi unutup evden çıktığım için a 101 e girip aldığım ürün. Ambalajı mor olanda vardı ben bunu alıp çıktım. Pek umutlu değildim açıkcası günü kurtarsın yeter diyordum. Şuan elimde ayna gözümü kirpiklerimden alamıyorum resmen. çok abarttığımı düşünebilirsiniz ama denemekle birşey kaybetmezsiniz. A 101 de 10 lira. Bu fiyata bu performansı beklemiyordum şok oldum süslüler.

14 ağustos 17:38 18 ağustos 18:34


47. İlk kullanmaya başladığımdan beri benim için en uygun fiyatlı ve en güzel rimel. Kirpiklerim çok kısa ve bu rimel güzelce kıvırıyor. Takma kirpik gibi bir etki yaratıyor diyemem tabi ki ama bence günlük kullanıma gayet uygun. Denememiş olanlar A101de her zaman 10 tl gibi bir fiyata satılıyor, tavsiye ediyorum :)

26 temmuz 15:19

5

46. Ürünü süper markette gördüm. Fiyatı uygundu aldım hemen. İyi ki de almışım. ağırlaşma yapmıyor kesinlikle. hacim ve uzunluk süper oluyor. Suya dayanıklı değil bu eksi,  ama sıradan bir yüz sabunuyla hemencecik çıkıveriyor. Ben beğendim fazla kirpik de dökmüyor .. 

18 temmuz 23:58

45. Bugüne kadar 7383833 maskara denemiş biri olarak(hiç high end denemedim o konuda susuyorum) A101den "Aa bunu da deniyim zaten ucuzmus catwalk diyo ben cok severim catwalkı" diyerek aldıgım ve ağzımı acık bırakan ürün. Biraz çabuk kuruyo ama ben verdigi hacmi ve uzunlugu cok begendim. Bu arada kirpiklerim orta uzunlukta ve seyrek yani var olanı güzellestirmiyo yeniden yaratıyo. Tavsiye ederim ama begenmezseniz kızmayın, maskara cok nankör:(

15 temmuz 02:32

5

44. Tem makyajından ziyade göz makyajına aşık olan birisiyim ve gözlerimi ön plana çıkarmayı seviyorum. Haliyle rimel hayatta en sevdiğim şeylerden birisi. Çok maskara denedim. Denediklerim uygun/nispeten uygun ürünlerdi. Essence, Maybelline’ın neredeyse tüm maskaraları, Max Factor, Loreal... Ama hiçbirinde kirpikleri hem Allahuekber dağlarına uzatan, hem de hacim veren performansı yakalayamadım. Catwalk’dan önceki favorim Maybelline Colossal Go Extreme idi. Ama o açıldıktan birkaç gün sonra neredeyse hiçbir etki vermiyordu. Ama bu bebek öyle mi.... Hem fiyatı uygun A101’de 10 lira, hem uzatıyor hem hacim veriyor hem de kolay çıkarılıyor. Allahtan başka ne istersin sorusuna dolar kurunun düşmesini isterdim derim Catwalk istemekle beraber. 

13 temmuz 21:23


43. A101’ de denk gelince aldığım maskara. Beni tamamen şoka uğrattı. Çok uzun saymadığım ve pek de kıvrık olmayan kirpiklerim var. Maskaralardan beklentim ;

1- uzatsın 

2- biraz hacim vermesi (gözüm yükseklerde değil)

 

İlk kullanımdan itibaren tek kelimeyle B A Y I L D I M! Kirpiklerimi inanılmaz derecede uzattı ve hacim verdi. E fiyatı da çok uygun. Denk geldikçe alıyorum.

12 temmuz 03:50

42. Aşırı güzel bir maskara olduğunu söyleyemem. Fiyatına göre eh işte idare eder diyebiliriz. Bence bu ürüne gelene kadar daha uygun fiyatlı birçok maskara mevcut. Örneğin ; I love extrem gibi.

11 temmuz 16:49

41. Kirpiklerimi yapıştırmayan tek maskara diyebilirim. İçinde normalden az ürün varmış gibi geldi bana büyük ihtinalle çabuk bitecek. Ama yaz aylarında günlük kullanılabilecek doğal görünüm veren bir maskara. Akma topaklanma falan da yapmadı bende. Fırçası da daha önce kullanmadığım tipte bir fırça. sürümü kolay denemeye değer kesinlikle

11 temmuz 11:57