sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • oylar (35)
  • medya (5)

  77. Kirpikleri çok güzel belirginleştiren, günlük kullanmak için fazlasıyla yeterli, çok uygun fiyatlı bir maskara

  Süslü sözlüğün hayatıma kattığı güzel detaylardan biri. Çok standart kirpiklerim var, her açıdan çok normaller. Maskaradan çok bir beklentim de yok açıkçası. Fırçası kirpiklerimi çok güzel kavrıyor ve birbirine yapıştırmıyor. Formülasyonu da iyi topaklanmıyor. Sadece bu fiyata alınabilecek en iyi maskara değil piyasadaki birçok üründen iyi bence.

  23 mayıs 09:20

  5

  76. a101den fiyatı uygun olması sebebiyle aldığım beklentisiz olduğum maskaradır. bitirdikten sonra yorumlarımı paylaşmak istedim. öncelikle kirpiklerim düz orta uzunluk ve yoğunluktadır. en önemsediğim şey kirpiklerimi kıvırması havada tutmasıdır. lash sensational bu konuda çok başarılı ancak hem dökülme yapıyor hem çıkarılması işkenceydi. bu maskara ise lash sensational kadar iyi ve dökülme sorunu yok, kolayca çıkıyor. fırçasının şekli en ufak kirpiklerime ve göz pınarına yakın yerlere kolayca ulaşmamı sağlıyor. alt kirpiklere de uygulanmaya uygun bir maskara. özetle f/p olarak fazlasıyla memnun kaldım. tekrar satın alacağım

  1 mayıs 15:01

  75. Rimel sevdalısı biri olarak rahatlıkla söylüyorum ki denediğim sayısız rimel içinde f/p olarak beni en tatmin eden üründür. Etki olarak daha iyisi yok mu? Kesinlikle var. Ama 10-15 tl lik üründen aldığım etkiyle kıyaslayınca hiçbiri bu rimelin yanından dahi geçmiyor. Tam bir cat eye rimeli. Kirpikleri birleştirmiyor, tek tek ayırıyor. Hacim veriyor. Kirpikleri uzatmıyor ama ben uzatma etkili rimellerle çok anlaşamıyorum dolayısıyla bu benim işime geliyor. (gizlinot: Kirpiklerim yeterince uzun, uzatma etkili rimeller örümcek bacağı görüntüsü oluşturduğundan hoşuma gitmiyor) tek handikapı çok hızlı kuruyor olması, rimelin ömrü 2 aydan uzun değil malesef. İçinde ürün olmasına rağmen kuruduğu için işlevini yitiriyor. (gizlinot: çare sıcak su dolu bir kapta bekleterek ömrünü uzatmak. )

  24 nisan 16:23

  74. Fiyatına göre gayet yeterli bir maskara bence. Günlük kullanım için ideal. Hacim veriyor ve tek tek ayırıyor. Uzatması da yeterli günlük kullanım için. Gün içinde dökülme yapıyor ve kat kat sürünce de birazcık toparlanıyor ama göz ardı edilemeyecek kadar değil. Çıkarması da kolay. Bana yetiyor açıkçası. Bu fiyata çok büyük bir beklentiye girmek mantıklı değil. Alınabilir.

  24 nisan 16:12

  4

  73. Fiyatı bir ara 9.90 falandı hatırlıyorum şimdi en son 15.90 a aldım sanırım.Yine de fiyatının çok çok üstünde başarısı var bu ürünün.Kirpiklerimi uzatıp iyice kıvırdı.Herkese öneririm.

  ilgili medya:
  2
  5 nisan 18:47

  72. Lise döneminde kullandığım maskaradır kendileri. O zamanlar 6-7 tl civarı bir fiyatı vardı. Benim kirpilerimde uzatma etkisi olmadı ki öyle bir vaadi de yok zaten. Kirpikleri çok güzel ayırıp dolgunlaştırıyor. Bu arada kirpiklerim düz, orta uzunlukta ve ortalama bir sıklıkta. Normal rimellerden daha kuru bir yapısı olduğunu da söylemeliyim.

  7 mart 18:32

  4

  71. Gratis’ten 9.95’e aldığım maskara. İlk açtığımda bana kurumuş tester sattıklarını sandım, oraya buraya bulaşan ıslak maskaralara çok alışmışım demek ki. Denediğimde ise beni şaşırttı, kirpiklerim uzun, sarı ve genelde birbirine yapışıyor, bu yüzden maskaradan tek beklentim de ayırmasıydı ve bu konuda performansını beğendim. Buradaki yorumlara baktığımda kuruluğu anlatıldığı için durumun sandığım gibi olmadığını da anladım.

  Fiyatına göre performansı oldukça iyi kısaca. Biraz daha siyahlık istersem fırçasını elimdeki az kalmış olan essence lash princess içine daldırıyorum, öyle daha da hoş görünüyor.

  6 mart 21:03

  70. Uygun fiyatlı alınabilecek en güzel maskaralardan. İster çok doğal isterseniz de takma kirpik görüntüsü elde edebileceğiniz bir maskara. Topaklanma dökülme yapmıyor.

  8 şubat 15:15

  69. A101'de uyguna denk gelip şans verdiğim rimeldir. Ilk kullanmaya başladığımda bayılmıştım harika uzatıyordu lakin eve geldiğimde döküntüleri görmemek imkansızdı. Bir süre sonra kurudu ve şu an sadece rimelden dolayı yapışan kirpiklerimi ayırmak için kullanıyorum. Tekrar almam..

  10 ocak 21:22

  68. Bu maskarayı çok seviyorum gerçekten fiyatına göre performansı çok iyi. Fakat ambalajı bana çok itici geliyor nedense. Keşke ambalajını değiştirip yeniden piyasaya sürseler.(gizlinot: Birazda göze hitap etmek lazım) olmaz mı sevgili golden rose.

  10 ocak 20:12 10 ocak 20:16