4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (16)
  • medya (1)
5

34. Ben böyle tek tek ayırıp hacim verip kıvırıp doğalmış gibi gösteren bir maskara görmedim.aşırı güzel bir rimel kendisi.taraklı tarafıyla uzatıp tek tek ayırırken arka tarafıyla kıvırıyor.topaklanma sıfır.fırçası lash sensational a benzese de ondan daha doğal bir görünüm veriyor.lash sensational belirginleştirip ben burdayım derken city style kendiliğinden güzel bir etki yaratıyor.kolay temizleniyor.

18 ekim 22:20

33. cat walk kadar sevmesem de fiyatına göre oldukça kaliteli bir maskara olduğunu düşünüyorum. kirpikleri güzelce kıvırıyor ve daha uzun yapıyor.

18 ekim 14:38

32. Öncesinde hep cat walk kullanmıştım bir de bunu deneyeyim dedim ama fırçası benim kirpiklerimde hiçbir işe yaramadı. Ben de cat walk'ın fırçasını alıp buna taktım öyle kullanıyorum işimi görüyor. Verdiği hacim ve siyahlık günlük makyajlar için yeterli.

17 ekim 18:52


3

31. Ben bu maskarayı aldığımda çok beğenmemiştim açıkçası. Ancak bu ara tüm maskaralarımı bunun fırçası ile uyguluyorum. En beğenmediğim maskaranın performansını bile arşa çıkardı kesinlikle.

13 ekim 13:50

5

30. Gerçekten çok beğendiğim bir maskaradır kendisi. A101 den 9.99 a almıştım. Kirpiklerim hafif kıvrık ve nispeten uzun ama sık değil. Kirpiklerimi güzel ayırdı, uzattı ve hacim verdi. Ama tek tek ayırması en çok beğendiğim özellik oldu. Cat Walk la birlikte kullanıldığında gerçekten çok hoş bir görüntüye ulaştırdığını düşünüyorum. Plastik fırça sevenler bakabilir..

13 ekim 12:11

5

29. testerını denedikten sonra vooouuv diyerek hemen aldığım ama sonrasında çok sıvı olduğunu düşünerek nefret ettiğim rimel. Bir süre sonra hafif kuruyunca bu nefretim aşka dönüştü. Ne zaman sürsem ipek kirpik mi diye soruluyor. Fırçası ve boyası indirimde (gizlinot: Şu an kaç bilmiyorum malum zamlar)12 liralık bir rimel olmasına rağmen şa ha ne.

30 eylül 11:24

3

28. fiyat performans açısından çok iyi olan fakat benim düz ve uzun kirpiklerime çok da iyi gelmeyen maskara. verdiği siyahlık beni tatmin etmedi

10 eylül 08:21


27. a101den 8-9 liraya alınabilir, fiyat performans açısından güzel, hacim isteniliyorsa en az iki kat uygulanmasını tavsiye ederim. benim kirpiklerime uymayan tek kısmı fırçasının çok esnek olması 

14 ağustos 11:17

26. Fiyat/performans ürünü. Çok belirgin kirpikler seviyorsanız sizi tatmin etmeyecektir. Tek tek ayırıp tarıyor uzatıyor. Kıvırma ve hacim namına pek bir şey göremedim daha çok günlük kullanıma uygun. Akma bende yaptı ama gözlerim çok sulanır yani benimle alakalı olabilir.

11 mayıs 17:59

25. tek güzel yanı kirpikleri güzel taraması olan maskara. belirgin bir siyah renk vermiyor, uzatmıyor, kıvırmıyor. kirpikleri yapıştıran bir maskarayla aynı anda kullanılırsa belki işe yarayabilir.

25 nisan 19:53