sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (4)
  • medya (2)

  18. Artık dibini gördüğüm ve yorumlamaya hazır olduğum ürün. Öncelikle kesinlikle taşlaşma sorunu var evet. Bende özellikle açık renk pudrada oldu. Pigmentasyon olarak çok yüksek değil ve bu uygulama yaparken kat kat arttırmaya olanak sağlıyor.  Renkler ise bence o kadar başarılı değil. Bronzer beyaz tenlerde biraz daha belli olabilir ama buğday tenimde bronzer bronzer durmadı. Kontür rengi ise tam olarak kızıl değil ama küllü de değil ikisinin arası. Ben daha grimsi küllü renkleri kontürde daha çok seviyorum o yüzden yanağımda biraz daha kızılımsı geldi bana. O yüzden bronzer ve kontürü karıştırarak kullanıyorum ve rengini öyle beğeniyorum. Sonuç olarak kötü bir ürün değil ama muhakkak alınmalı bir ürün de değil. Bi daha almam.

  22 ekim 2018 21:56

  4

  17. Severek kullandığım palet. Kolayca dağılan ve orta kalıcılıkta bir ürün. Pigmentasyonu fazla yoğun değil o yüzden biraz fazla ürün almanız gerekebilir. Aydınlatıcı kısmı yeterli değil sadece ben göz altlarıma sabitleme pudrası gibi kullanıyorum. Doğal duran bir kontür paleti istiyorsanız tam size göre.

  18 eylül 2018 01:59

  16. Tanım: kontür ve pudra kısmının dibini baya bir görmemle artık yorumlayabileceğimi düşündüğüm kontür kiti.

  Öncelikle neredeyse girdilerin hepsinde yazılmış olan taşlaşma problemini ben de yaşadım, bu sorunu Kaşımı taramak için aldığım çocuk diş fırçasıyla üstünü azıcık kazıyarak hallediyorum. Bu durum beni çok rahatsız etmedi ama tabii ki uğraşmak istenmeyecek bir durum.

  Paletteki üç pudra da gayet ince yapılı, kolay dağıtılıp kolay karıştırılabilen ürünler. Kalıcılıkları da gayet iyi.

  Kontür rengi tam olarak nötr bi renk. Ne kızıllık ne küllülük yoğun basıyor. Fakat ben kontür ürünlerinde biraz daha küllülüğü yoğun ürünler seviyorum o yüzden kiti bir daha almayacağım.

  Beyaz pudra kısmı ise en sevdiğim kısım. Kuru ciltli olduğum için tüm pudralar cakey görüntü oluşturuyor bunda ise hiç böyle bir problem yaşamadım. Göz altını da grileştirmeden güzel sabitliyor. Sanırım kit bitince en çok üzüleceğim kısım bu olucak.

  Bronzer kısmına gelirsek Bronzer olamayacak kadar açık turuncu bir renge sahip. sadece far olarak kullanabildim çukurlaşma olmadı bile. Kitte en sevmediğim kısım da burası oldu.

  İndirimden 17 liraya aldığım bir kit olduğu için fiyat performans olarak verimli olduğunu düşünüyorum. Fakat dediğim gibi daha küllü kontür renkleri sevdiğim için tekrar almayacağım bir ürün.

  13 temmuz 2018 18:03

  15. Trendyoldan 20 liraya aldığım kontür paleti. KKontür rengi soğuk ve küllü, yani olması gerektiği gibi.Ayrıca kademe kademe artırabilirsiniz koyuluğunu. Bronzer ise buğday tenimde doğal duruyor.Ama beyaz tenli arkadaşımda da gayet doğaldı.Asla turuncu turuncu değil.Aydınlatıcı kısmı aslında kontürü keskinleştirmek için konulmuş mat aydınlık bir renk.Ama ben bir etkisini göremedim.

  .Başka bir kontür ve bronzer a ihtiyaç duymayabilirsiniz.Tavsiye edilir ^^

  3 haziran 2018 21:31

  14. Bu ne kadar ise yaramaz bi urundur allahimm. Kullandigim zaman hasta gibi gozlerim kisiliyor hapşırmaya basliyorum. Ve kontür adina hicbir sey yapmak mumkun degil. 

  1 mart 2018 12:11

  13. ben de trendyoldan almıştım nerdeyse bir sene olacak ve poğaça gibi yanaklarım olduğundan sık sık kullanıyorum. taşlaşma benimkinde de oldu ama neblim takılmadım hiç. fırçaya aldığım kadarı bana yetiyor. öyle çok matah kontür yapabileceğimi düşünmediğimden az gelmesi avantaj benim için, en azından kolayca dağıtıyorum.fiyat performans açısından iyi bence tercih edilebilir

  28 şubat 2018 12:23

  12. Kızlar ben bu ürünü aldım ve resmen pigmentasyonu yok, 0 yani, taşlaşmış. Ben de soğuk kahveyi kırıp içine katı ve sıvı kremi ekleyip karıştırarak krem bronzer elde ettim çok da memnunum. Benim gibi olan varsa tavsiye ederim.

  27 şubat 2018 21:06

  11. pigmentasyonu kotu urun

  fircaya cok almak ve dagitmak icin cok ugrasmak gerekiyor

  renkler guzel kontur rengi tam bir kontur rengi fakat parmagimla aldigimda bile zor geliyor

  gene de kisin acik tende kendini daha belli edecegi icin kullanilabilecek seyahatler icin pratik bir urun

  27 mayıs 2017 20:47

  10. kontür pudrasının turunculuk içerdiği palet

  süslüler içermiyor demiş ama bilmiyorum cilt alt tonundan mı neyden kaynaklanıyor bendeki soğuk değil sıcak kahve duruyor. dolayısıyla iki bronzerım olmuş oldu :/

  beyaz pudranın simsiz olmasını istiyordum zaten belirginleştirmek için ama renk vermiyor. kaç kere almam gerekecek fırçaya bilemiyorum.

  kısacası beğenmedim. belki far olarak kullanırım

  27 mayıs 2017 15:24

  2

  9. ürünün pigmentasyonu zamanla azaldı (ki 4-5 aylık bir süre). Bronzer'da bir sıkıntı yok ama kontür ve aydınlatıcı tebeşirleşti ve artık fırçaya alamıyorum. benim için kayıp bir ürün oldu.

  31 mart 2017 17:12 15 ekim 2017 13:33