sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (20)
 • oylar (7)
 • medya (2)

20. Essencein i love extreme maskarasını kullanıyordum 3 tüp bitirdim. Hacim vermesini, siyahlığını ve uzatmasını baya başarılı buluyordum fakat bi süre sonra yüzüme nokta nokta dökülmesi beni sinir etmeye başlamıştı. Golden rose maxim Eyes aldım dün gratis indiriminden, bugün denedim; topak topak yapmıyor, uzatıyor fakat hacim göremedim beni üzdü :( kirpiklerim uzun ama ince dolayisiyla en büyük beklentim hacim ve siyahlık. Umarım zamanla beni şaşırtır.

Loreal superstar maskara kullanıyordum essence öncesinde. Loreal fiyatları uçup gidince bırakmak zorunda kalmıştım. Ah su dolar kurları :( ülkedeki pahalılık her yerden tokat gibi vuruyor yüzümüze 

21 nisan 12:17

19. nerde golden rose city style maskara nerde bu maskara!

city style a bayıldıktan sonra bunu da deneyeyim dedim. Bol bol topaklanıyor, kirpikleri yapıştırıyor. Kirpiklerininin yapışmasını sevenler için iyi.

City style döver.

21 ocak 18:33

18. çok uzun zamandır denemek istiyordum ve a101'den çok uygun bir fiyata almıştım bir süre önce. elimde açık olan çok maskara olduğu için kullanmayı bir süre erteledim ve geçenlerde artık deneyeyim dedim. lakin hayal kırıklığı yaşattı. kirpiklerimi yapıştırdı ve dolgunluk-uzunluk namına bir fayda göremedim.

ortaya çıkan sonuç siyaha boyanmış ve yapışmış kirpiklerdi.

kirpiklerim seyrek olduğu için daha sık aralıklı plastik maskaralar daha çok işe yarıyor bende. bir daha almayacağım ürünler arasında.

22 aralık 2018 16:12 22 aralık 2018 16:14

17. Kardeşi cat walk kadar bayılmasam da fiyatına göre gerçekten başarılı olduğunu düşündüğüm maskara. A101 den 9.99 a almıştım. Kirpiklerimi tek tek ayırdı ve uzattı. Verdiği siyahlığı sevdim. Gün içinde dökülme yapmadı. Fena değil benim için günlük bir ürün oldu. Sevdim..

13 ekim 2018 12:07

16. "her şey pahalı, çok pahalı!" diyerekten gratis-watsons-cosmo home üçgeninde gezip, hiçbir maskaraya fiyatı yüzünden elimin gitmediği bir günde keşfettiğim maskara budur efendim.

kozmetik gezmelerinden elim boş dönüp, kahvaltılık almak için a101'e seyirttim. kasanın yanında duran işbu maskaralar 9,99 ₺ idi. birkaç çeşidi vardı. kirpiklerim kendiliğinden kıvrık ancak çok kısalar. bi maskaradan beklentim ise güzelce uzatmasıdır. hızlıca süslü sözlük'te bakındım ve bu maskarada karar kıldım.

deneyimim: kirpiklerimi çok güzel uzattı. ekstra bir kirpik dökülmesi problemi yaşamadım, makyaj temizleme suyuyla temizlemesi kolay, alt kirpiklerime dökülmedi, gayet günü kurtaran, uygun fiyatlı bir maskara.

böyle bir beklentim yoktu zaten ama buna önem veren süslüler için ekleyeyim, suya dayanıklı değil maalesef. 

4 eylül 2018 10:59

15. Orada burada övdüm ama buraya yazmazsam olmazdı.

Plastik fırçası var öncelikle, benim anlaştığım fırçalar kıl fırça hep. Yine de plastik fırça olması bana bir sorun çıkarmadı, verdiği etki muhteşem çünkü.

Maskarada uzunluktan ziyade dolgunluk arıyorum ben, ikisi de bir olursa ama şahane. Bu maskara ikisini de veriyor. İki kat sürüyorum ben. Normalde iki gözüme de bir kat sürdükten sonra ikinci katı sürerim ancak çabuk kuruyan bir yapısı var kirpikte, bu nedenle ilk katı sürdükten hemen sonra aynı gözüme ikinci katı sürüyorum. İlk katta uzunluk veriyor ancak dolgunluğu pek vermiyor, ikinci katta daha da uzun ve dolgun oluyor kirpikler.

İlk açtığım zaman ben böyle ıslak bir maskara görmedim demiştim, bu kıvamına gelse bile normal maskaralardan daha ıslak yapıda olur diye düşünüyordum fakat öyle olmadı. Kısa süre sonra yapısı normale döndü ve ıslaklıktan eser kalmadı.

Fiyatı çok çok uygun, cosmetica'da kasa arkası ürünlerinde görüyorum sık sık, 10 liraydı fiyatı da. Çok sık maskara bitirdiğim için piyasada farklı ürünler denemeyi seviyorum, bitince hemen almam bunu ancak sabit bir maskarayla devam etmek istersem bundan sonra maxim eyes'la devam ederim gibi duruyor şimdilik.

31 ağustos 2018 12:38

14. beğenmediğim maskara. ne işe yaradığını anlayamadım. asla hacim vermiyor.kirpikleri tarıyor ayırıyor ama hacim ve kıvırma yok. uzatması ise orta. ikinci katı sürdüğümde bile istediğim etkiyi alamadım. gün içerisinde biraz dökülme yapti. keşke essence extreme rimellerden alsaydım aynı paraya çok daha güzel.

3 nisan 2018 21:16

13. Kirpiklerim orta uzunlukta ve düz. Bu maskara hayatımın maskarası diyebilirim. Benim için en önemli olan kıvırması ve gün boyunca ağırlaştırıp düşürmemesiydi. Bu maskara dolgunlaştırıyor, kıvırıyor ve daha önemlisi essence i love extreme gibi kirpiği ağırlaştırıp aşağı çekmiyor, ailecek seviyoruz

4 şubat 2018 13:09

12. Bende alerji yapan maskara. Bu maskara yüzünden bir ara göz makyajı yapamamıştım.

4 aralık 2017 19:06

11. Kurudukça güzelleşen maskara. 

İlk açıldığında ıslak, kirpikleri yapıştırıyor ancak akma vs gözlemlemedim. Ancak kurudukça güzelliği ortaya çıkıyor. Hacim verdiğini çok düşünmüyorum ancak kirpikleri ayırıp uzatmada başarılı. 

3 aralık 2017 21:51