yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (10)
  • medya (1)

  10. geçen yıl bir kere kullandığım, bu hafta da bim'e gelmesiyle tekrar edindiğim ürün.

  geçen sene sarı olan versiyonunu kullanmıştım, bu sefer de beyaz olan versiyonunu satın aldım. genele baktığımızda yapı olarak çok bir farklılık yok ama ıslaklıkları farklıydı. sarı çok ıslak olmasına rağmen beyaz olan kıvamlıydı.

  kirpiklerimin yapısından bahsetmem gerekirse orta derecede kıvrıklar, ortalama sıklıktalar.

  beyaz olanın fırçası (link: https://eksiup.com/p/bc109750bxs2 şu) şekilde. sarı olanın ise biraz daha kıvrık bir yapısı vardı .(gizlinot: geçen sene kullandığım için elimde fotoğrafı yok maalesef.) beyaz olanı kirpiklerim daha çok beğendi diyebilirim.

  İlk sürüşte kirpiklerimi ayırdı ama biraz yapıştırdı, sonraki denemelerimde bunu yaşamadım. Kıvırması orta düzeyde, çok düz kirpikleriniz varsa beyaz olanın işe yaracağını pek sanmıyorum(gizlinot: sarı olan beyaz olana oranla daha iyi kıvırıyor tabii ki).

  En fazla 6-7 saat gözümde kaldı, bu süre zarfında akma veya dökülme yapmadı, gözlerimi rahatsız etmedi.

  Temizlemesi kolay, tek ve çift fazlı iki farklı temizleyiciyle de denedim kolayca çıkıyor.

  Mucizevi bir maskara değil ama F/P açısından(gizlinot: bime 11-12 lira cıvarında geldi) gerçekten önerebileceğim bir ürün.

  14 eylül 2019 21:05 19 eylül 2019 18:24

  4

  9. Bugün beyaz ve pembe olanı Bim'lere gelmişti.beyaz olanını tercih ettim incecik bir plastik fırçası üzerinde de minik minik tarakları.fırça açısında loreal telescopic'e benziyor.ilk açtığımda çok ıslak geldi ama zaman geçtikçe yapısı oturur her maskara böyle nerdeyse.bence bu maskarada 2.kata falan gerek yok çünkü dediğim gibi ıslak olduğundan fırçaya bol bol geliyor.kirpiklerimi sürerken yapıştırdı ama nasıl oldu anlamadım 10 dk sonra aynaya baktığımda kirpiklerim tek tek ayrılmıştı harika bi görüntü.ayrıca düz kirpiklerimi aşırı uzattı.yaklaşık 5-6 saattir gözümde kirpiklerim hala kıvrık ve kalkık.sadece alt kirpiklerde dökülme yaptı o kadar.11.90 gibi bi fiyata göre gerçekten çok iyi tam f/p ürünü ama daha fazlası verilmez.

  10 eylül 2019 15:41 10 eylül 2019 15:42

  2

  8. bendeki pembe yazılı olan full volume and length intense black olan. anlaşamadık oysa ki fırçasına aşık olmuştum. silikon fırça hafif eğimli lakin bildiginiz topak topak duruyor sürerken bile dökülme yapıyor hiç intense black değil boşa almayın benim kirpiklerim orta boy ve az hafif kıvrık 5tllik ürün bile arşa kaldırabilir lakin bu ürün ne 2. kata izin veriyor ne de simsiyah duruyor. olmamış bu sorry golden rose. :(

  28 ağustos 2019 20:01


  4

  7. Waterproof olanını kullandığım maskara. İçinde 8 ml ürün var ve silikon esnek bir fırçaya sahip. Esnek fırçası kirpikleri kolayca kavramayı sağlıyor ve güzelce kıvırıyor. Kıvrık, tek tek ayrılmış güzel bir görüntü veriyor ama gün sonunda bende waterproof olmasına rağmen biraz dökülme yaptı. Ayrıca kirpiklerimi döktüğünü fark ettim. Eğer kirpiklerim dökülmeye devam ederse tekrar almam, ama onun dışında günlük güzel bir maskara.

  22 ağustos 2019 13:47

  5

  6. Waterproof olmayanları bütün gün dökülme yapıyor ama suya dayanıklı olanı çok renk ve hacim vermese de dökülme yapmadan kıvrık bir şekilde günü kurtarmanızı sağlıyor. Günlük kullanılabilir.

  24 mayıs 2019 13:05

  5. Bende aşırı akma yaptı. Tüm gün gözlerimin altını ıslak mendille temizlemek zorunda kaldım. Öyle çok maskarası akan biri değilimdir, bu maskarada bir tuhaflık var. Bunun yerine maybelline’in klasik rimellerinden alın en azından gününüzün yarısını makyaj düzeltmekle uğraşmazsınız

  4 nisan 2019 20:06

  5

  4. Waterproof olmayanını alt kirpiklerinize sürmenizi tavsiye etmem bütün gün dökülme yapıyor. Ama waterproof olanı vazgeçilmez maskaramdır. Kıvrık kirpiğiniz bütün gün düşmez, makyajı çıkarırken kirpikleriniz dökülmez ve önemlisi plastik fırçalı kirpikleri tek tek ayırıp uzatan tam bir f/p ürünüdür kendisi

  10 şubat 2019 21:33


  3. Plastik fırçalı çok başarılı bir maskara. En önemlisi dökülme yapmıyor. Kirpiklerime hacim veriyor.

  9 şubat 2019 21:30

  5

  2. gosh volumateur waterproof maskaranın gidişinden beri ennn sevdiğim rimeldir kendisi.gözümde tam 14 saat kaldı.evet deneyimledim bunu.alt kısımlara çok az bir şekilde dökülme yapıyor ama gözümde her gün çok fazla süre tuttuğum için bunun normal olduğunu düşünüyorum.düz ve uzun kirpiklerimi harika bir şekilde kıvırıyor ve kirpiklerimi hep yukarda tutuyor.sürümü oldukça kolay,plastik bir fırçaya sahip.çıkarırken zorlanmıyorum ve kirpiklerimi hiç dökmüyor.fiyat olarak da oldukça uygun olduğunu düşününce kesinlikle tavsiye ediyorum!

  9 şubat 2019 17:24

  1. bende great curl& volume olanı var gratiste indirimle 12 tlye almıştım ve gerçekten çok güzel bir maskara volum veriyor kıvırıyor ve uzatıyor. Akmıyor ama çok kolay bir şekilde çıkıyor. Uygun fiyatlı en iyi maskaralardan biri

  18 ekim 2018 15:52