4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar (4)
  • medya (4)

39. Ben çok kitsch buluyorum bu tarz ojeleri. böyle karışık duruyor,sanki ne giyilse, yan yana geldiğinde göz yoracakmış gibi.

ancak desensiz,dümdüz baştan aşağı beyaz bir kombinle oluru var gibi. 

Belki de pırıltı sim sevmediğimdendir bilemiyorum. 

18tl verip asla almayacagim oje

2 saat önce

38. Rengi tam almak için 3-4 kat sürmek yerine opak bir siyah ojenin üzerine tek kat geçerseniz direkt rengi alabilirsiniz. Elimde 07 ve 05 (gizlinot: 05 mor ve lila ortası 07ye göre daha sıcak bir ton, 07 ise grimsi bir renk)numaraları var, kalıcılar ve göz kamaştırıyorlar ben de 07nin duruşu; (link: https://www.suslusozluk.com/golden-rose-holographic-nail-colour?i=37613 --)

dün 22:53 bugün 00:18

37. artık 21 liradır. holosexual olduğum için paraya kıyıp 03 ve 06 yı aldım . 06 3 katta m-ü--k-e-m-m-e-l. saatlerdir tırnaklarımı izliyorum medya da ekleyeceğim. 03 ü de denedim tek başına 3 katta bile istediğim opaklık olmadı ama lila rengi bi ojenin üstüne sürünce tek katta opak renk verdi . çok pahalı biliyorum ama dayanamadım :(

ilgili medya:
1
dün 21:32


36. 03 numarasına sahibim Allahim tam bir unicorn <3 cok guzel pembe yansimalari var. 2 kat sürünce rengi daha iyi oturuyor ve ustune top coat sürünce daha parlak oluyor 

ilgili medya:
1
16 mayıs 02:26 16 mayıs 11:08

35. Swatchlarını gördükçe içim gidiyor. Ama minnak bir oje 20lira olur mu insafsız golden rose!

13 mayıs 19:18

34. Geçen yazla bu yaz arasında 2 tl zam geldi, fiyatı bir oje için evet bencede pahalı ama sürdüğünüzde gözlerinizden kalp fışkırarak bakıyorsunuz tırnaklarınıza. Bereketli de bir ürün geçen yazı neredeyse full bu ojeyle geçirdim kışın ise sürmememe rağmen yapısında bozulma olmadı ve bu yazı da bitiririm gibi görünüyor. Bendeki rengi eflatuna benzer olan, iki kat sürünce rengi biraz daha ortaya çıkıyor ama bazen üşeniyorum tek kat sürüyorum. O zaman bile ışıkta parıl parıl parlıyor çok güzel. Kalıcılığı konusunda da söyleyebileceğim 2-3 günden sonra uçlardan soyulmaya başlıyor

12 mayıs 23:29

33. Mor, pembe ve siyah olmak üzere 3 rengine sahibim. Kalıcılığı ile ilgili bir şey diyemem. Tırnaklarım sürekli kırıldığı için hepsi aynı sürede dayanıyor. İkinci katta rengini belli ediyor. Kapalı ortamlarda hologramı tam belli olmasada. Güneşe çıktığınız o anda tam o anda parlamasıyla karanlık gecelerinize güneş gibi doğuyor, mutluluğu buldunuz ışıltıyı veriyor. Özetle alınız süslü kardeşlerim.

12 mayıs 22:23


32. Elimde şimdilik sadece 06 rengi olan ama bu gidişle fiyatına falan bakmayıp bütün serisini alacağım golden rose’un holografik oje serisi. Öyle parıltılı oje sever bi insan falan da değilim, hatta çoğunlukla ya koyu renklere, hatta %90 siyaha yönelirim hep, ama holografik şeylere ciddi zaafım var. cidden, çok seviyorum (gizlinot: simply nailogical'ın da dediği gibi 'I am holosexual' swh). bi de güzel yapmışlar ojeleri açıkçası, tam anlamıyla holografik, gökkuşağının her rengini görebiliyorsunuz ojelerde.

12 mayıs 00:31

31. %50 indirimde almıştım. 18 lirayı bir golden rose ojesine verebilir miydim  bilmiyorum. Bende 01 rengi var ama en yakın zamanda bir kaç tane daha edinmek istiyorum. Sürdüğüm  zaman  ojemi soranlar oluyor. Gölgede gri simli oje gibi dursa da ışıkta ve güneşte holografik olduğu belli oluyor. Ellerime de çok yakıştırıyorum sürekli ellerimi hareket ettirip kendimce mutlu oluyorum.

16 nisan 13:31 16 nisan 13:32

5

30. 03 numaralısını bugün aldığım, eve gelir gelmez sürdüğüm ve aşık olduğum oje. deli gibi durmadan elime ışık tutup, tırnaklarımdaki gökkuşağı yansımalarını izliyorum. durmadan arkadaşlarımın gözlerine ellerimi sokup, “çok güzel değil mi yaaaa” diyorum. sanırım bıktırdım artık ama böyle bir güzellik yok. indirime girerse serinin diğer renklerini de alacağım.

yalnız tam oje kutusundaki rengi çıkartmak için 3 kat sürmek gerekiyor ve kuruması biraz sürüyor. ojeyi sürmemin üzerinden 1 saat geçmesine rağmen daha tam olarak kurumamıştı mesela. ama rengi o kadar güzel ki bunu sorun etmedim. fiyatı bir ojeye göre pahalı evet ama ben muadili daha ucuz bir oje bilmiyorum türkiyede satılan. o yüzden değdiğini düşünüyorum. ben bugün 20 lira 25 kuruşa aldım. kalıcılığını gördükten sonra girdimi editleyeceğim ilerleyen günlerde.

edit: bugün süreli sanırım 6 gün oldu. iki tırnağımın ucundan minicik silinmeye başladı. artık birazdan ojeleri çıkaracağım. herhangi bir top coat ya da base kullanmadan sürmüştüm. ben memnun kaldım.

11 nisan 21:48 18 nisan 23:34