4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar ()
  • medya (3)
3

18. Elimde 39 numarası mevcut olan oje. Net bir kırmızı iki kat sürünce tabii. Nisan ayı gibi golden rose standından 3-4 lira gibi bi fiyata aldım. 5 küsür olsa asla para vermezdim. Sahi oje ne zaman bu kadar pahalı oldu? Bir milyoncudan dünya kadar oje alırdık hepsi de şimdiki ojeler ayarında.

Neyse güzel bir renk çok lazım mı illa bu seri elbette değil. Şişesine vurulmayın hele de o minik versiyonlarına. Tam bir pazarlama stratejisi promosyon boy algısı ile satın alma motivlerimizi etkiliyor.

15 ağustos 10:58

17. Şurada pek çok rengin uygulanmış halı gösterilen oje serisi.

(link: https://youtu.be/QeT0p29fcOY )

15 ağustos 10:34

16. Küp şeklinde şişe tasarımıyla gönlümü çalan golden rose'un oje serisi.

98 numarasına sahibim. Gri lila karışımı, şişede çok tatlı duran ancak ikinci katta tam renk veren bir oje. Kalıcılığı da orta seviye.ikinci gün uçlardan gitmeye başlıyor (tek kat sürerseniz). 

20 şubat 23:29 21 şubat 13:28


15. Bence golden rose un bu zamana kadar çıkardığı en iyi seri . Her rengi mi güzel olur? Gerçekten her rengin soguk tonu . Hele ki kırmızısına aşık oldum.

18 şubat 10:46

14. Bende pembesi olan oje. Uzun süre kalıcı ve kolay sürümlü.

16 şubat 22:10

13. bunların mini boy olanları (büyük boy varsa bilmiyorum) yoğun renkli. tek kat sürünce bile tırnak rengini göstermeyecek kadar renk veriyor. serinin renk seçeneği geniş, o da güzel.

tek olumsuz bulduğum tarafı, flormar, pastel ojelere oranla kıvamı daha çabuk bozuluyor. golden rose'dan başka bir oje kullanmadım, markayla mı ilgilidir, renk yoğun olduğu için midir, yoksa şişe mini boy diye mi bilmem. ama bu yaz aynı gün bu seriden kırmızı bir oje, flormar'dan beyaz bir oje aldım. ikisi de piyasaya yeni çıkmıştı dolayısıyla raflara aşağı yukarı aynı anda gelmiş. şu an sadece ice chic olanın kıvamı bozulmaya 1-2 ay kaldı gibi.

25 aralık 2017 22:27

3

12. renklerine bayılarak aldım ama sürünce hiçbirinden istediğim kadar memnun kalmadım. şişede renkleri süper duruyor ama sürünce aynı rengi vermiyorlar. şişede daha parlak duran renkler, sürünce opaklaşıyor ve aynı ton olmuyor. o yüzden herbiri biraz hayal kırıklığı. golden rose'un diğer ojelerine göre kalıcılığı da daha az. 3-4 renk almış bulundum ama başka renk alacağımı sanmıyorum.

20 haziran 2017 16:43


11. Çılgınlar gibi açık sarı oje ararken bugün karşıma bu serinin 85 numarası çıktı ve düşünmeden aldım. Daha önce de gratisten kasa yanından sütlü kahve rengi almıştım ve yapısından oldukça memnun kalmıştım, ona güvenerek bi kez büyük boyunu alayım dedim. 6,75 tl çöp... Korkunç derecede fırça izi bırakıyor, öyle böyle değil. Ayrıca şişede durduğu gibi de durmuyor. Sanki tırnaklarıma oje değil de daksil sürmüşüm gibi çirkin bir kıvam... Hayallerim ve param bir kez daha suya düştü, valla artık yeter he

Bu arada bildiği iyi bir açık sarı oje olan varsa mesaj kutuma beklerim, tişikkürler :)

11 nisan 2017 00:09

10. Opak degil 2.katta bile bazi yerler acik bazi yerler koyu oluyor homojen bir gorunum yok, olmamis goldenrose..

11 nisan 2017 00:09

9. Golden rose'un yeni oje serisi olur kendisi. Oje konusunda golden rose'u tercih ederim hep. Çünkü fiyat/performans anlamında iyi olduklarını düşünürüm. Ama açıkçası 5.75 de küçük bir şişe için biraz fazla. Yapısı gayet güzel, tek katta opak renk verdi diyemem ama rengi iyi verdi yine de. Kuruma hızı başarılı. Çabucak da çıkmıyor. Bir de bu seride metalik renkler de var. Ben ki asla ama asla metalik renk kullanmam derdim, ilk metalik ojemi aldırttı bana. Metalik renkleri sevenler mutlaka baksın bu seridekilere. Benim ilk aldığım 41 numaralı kırmızı rengiydi. Çok güzel bir kırmızı. Bir kırmızı renk iddialı olmalı bana göre ve öyleydi sahiden. Metalik bronz-bakır gibi olan rengin numarası da 62. Mutlaka bakın derim. Gratis'te de golden rose'un kendi mağazalarında da daha küçük şişelerde sarı,turuncu, yeşil, vb. ama daha canlı renkler var. 2.95'ti sanırım. Onlara da bakılabilir. Beğendim seni ice chic serisi.

10 mart 2017 02:23