3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (4)
  • medya (2)

5. Özellikle de kolay sürülebilmesi ve kısa sürede kuruması nedeniyle oldukça memnun olduğum bir seridir. Bazen ikinci kata bile gerek kalmadığı oluyor. Renkleri de her zevke hitap eden türden. Tavsiye ederim

6 mart 09:54

5

4. Diğer süslülerin yazdıklarını görünce şok olduğum ojeler.

Benim eeeeen memnun kaldığım oje serisi bu. Ben oje sürmeyi bilmiyorum, dolayısıyla beklediğim şey şu,

1- kolay uygulansın,

2- tek katta yeterince kapatsın, en fazla 2. Katta rengi net bir şekilde versin.

3- Çabuk kurusun

Bu seriden 2 ojem var, görsel eklemeye çalışırım becerebilecek miyim emin değilim ama, ikisinden de çok çok memnunum, bu saydığım özelliklerin hepsi var. Ayrıca canlı ve -neon mu desem?- patlayan renkler. Minik şişeli olması da ayrı harika, çünkü sakızlanmadan bitirebilirim, ki zaten yarıya geldim bile 3-4 kullanımda. Gayet memnunum, benim gibi beceremeyenlere öneririm.

5 mart 15:29

1

3. elimde bordosu var numarasını hatırlamıyorum. minik olduğu için almıştım, sıkılmadan biter diye. ama tek katta dalga dalga oluyor rengi, çizgileniyor da. rengi de açık vişne. ikinci katı sürmeden kullanmanın imkanı yok, o derece kötü. 2 katta güzel koyu bir bordo oluyor. çok da kolay soyulmaya başlıyor. kıvamı da yoğun.

hem minik kutusu, hem de sürekli yenilemek zorunda kalmam sebebiyle çabuk bitecek. ben de buna seviniyorum. bir daha almam.

5 mart 15:03


2. tırnaklarımda bir günden fazla kalmayan oje. Top coatla da denedim tırnak uçlarımdan direkt soyulmaya başlıyor. Golden rose ojeleri çok sevsem de bu seri hayal kırıklığı oldu benim için. Aldığım tüm ojelerde de aynı şeyi yaşadım.

21 şubat 09:58

1. kesme şeker gibi mini minnak şirin mi şirin şişeleri olan golden rose oje serilerinden. bende 150 numara var. biraz daha dikkatli sürseydim belki tek katta dalgalanma yaşamayabilirdim ama 2 kat çok rahat opak bir renk elde edebiliyorsunuz.

150 numaranın rengine vurularak aldım. iki kat sürünce lila gibi durdu ama şişesinde rengi çok güzel. bi dahaki sefer tek kat uygulamaya çalışacağım.

(link: https://www.suslusozluk.com/golden-rose-ice-color-oje?tab=media&i=33171 ilgili medya)

20 şubat 16:30 20 şubat 16:31