3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (149)
  • oylar (18)
  • medya (21)

149. 09 numarasını %50 indirimle 12 lira gibi bir fiyata aldım. Patlak bir kırmızı çok hoş rengi. Ama sanki fırçası çok uzun. Sürerken hakimiyetini kaybettiriyor.

Kalıcılığını başarılı buldum. Dudakları kurutmuyor. Çıktığı tek yer yağlı yemekler.

13 haziran 02:48 13 haziran 02:50

148. Kalıcılığı ve renkleri harika. Çoğu rengine sahip olmakla birlikte nude tonlar arayanlar için 16 numara şiddetle tavsiye edilir.

16 mayıs 20:47 17 mayıs 14:07

147. Bir tek 16 numarasını denedim, kalıcılığından duruşundan memnundum ama 2-3 ay sonra kıvamı aşırı sulandı ve kokusu çirkinleşti. Bir daha almam.

11 mayıs 20:52


146. Ruj görünce tutamıyorum kendimi ve 10 numarasını a101'de görünce dayanamadım iki tane aldım bir kendime bir de kuzenime olarak birkaç ay önce. Ama 10 numaranın gri olduğunu sanmadım, hani diyorum kim soğuk gri ruj üretir ki? Golden rose üretirmiş ama. O şaşkınlıkla sinirle kendimkini attım çöpe, en son kuzenimden istedim ona aldığımı. Başka rujlarla karıştırmayı deneyeceğim bir de, bakalım ne olacak

11 mayıs 18:13

5

145. Eğer canlı, kendini belli eden o kırmızı ruju arıyorsanız 09 numarasını şiddetle tavsiye ederim. Bu tonu ve canlılığı bulamamıştım uzun süre. Artık her daim çantamda olcak bir ürün.

11 mayıs 02:08

3

144. 4 numarasına sahip olduğum ruj.Pastel renkleri yüzüm kaldırır genelde buna güvenip bu rengi aldım.Ama çok patladı yüzümde o yüzden pek kullanamadım.Bence sürümü zor çünkü tasirdigim an sabitleniyor ve temizlemek zor o yüzden dudak fırçasıyla sürmeyi tercih ediyorum.Rengini veriyor,benim sectigim renk benim hatam yani.Dudaklari kurutmuyor ama bence matlasmasi da yeterli değil islak/mat arası bir ruj.Bir de dediğim gibi çok çabuk sabitleniyor, bulaşması az ve kalıcılığı fazla yemek yesem bile çerçeve gibi kalmıyor.

19 nisan 17:56

4

143. Likit mat rujların dudak içlerinden hemen çıkmasını ve dudağı kurutmasını hiç sevmiyorum. Ama bu ruj kesinlikle bunları yapmıyor. Kasa kenarından küçük boy bir rengini aldım. Pratik olur, hem sevmezsem bir daha almam deneyeyim diye aldım. İyi ki almışım. Bordomsu, koyu bir renk olmasına rağmen kesinlikle çıkmıyor. Yani şöyle diyeyim, sabah sürdüm işe gittim, öğlene kadar üç-dört bardak sıcak içecek içtim. Yemeğe gitmeden bakayım dedim tazelemek için. Ama zerre bozulmamış, çıkmamıştı. Arkadaşım da şok oldu. Fiyatı çok uygun zaten.

3 nisan 21:48


142. Uygulaması kolay.

renk yoğunluğu ve dudakta duruşu mükemmel.

dudakları kurutmayan bir formül.

ancak ruju uzun süre dudakta tutmak çok mümkün değil.

öpücük geçirmez değil.

fincana, bardağa, sigaraya, ele bulaşıyor.

yaklaşık iki saat sonra dudak içlerinden çıkmaya başlıyor ve rezalet bir çerçeve kalıyor. 

özellikle koyu renklerde dudaklarınızı izlemeli çıkan yerleri tazelemelisiniz.

gereksiz stres..

3 nisan 02:51

3

141. Yakın zamanda bim indiriminde aldığım ürün, fiyatı 10 tl idi. Aldığımdan beri ilk defa dün gece deneme fırsatım oldu. Bendeki rengin numarası ne bilmesemde dudağıma sürdüğümde 2 ton daha koyu bir görünüm gözlemledim, bu pek hoşuma gitmedi. Kokusu buram buram capuccino gibi sürerken yemek isteyebilirsiniz. Uzun süre kalıcılığına diyecek birşey yok çünkü ben ruju dudağımdan çıkarmakta aşırı zorlandım. Bu kadar kalıcılığın bedeli olarak tabikide bol bol kimyasal yutmuş oldum. Sanırım pek kullanmamaya karar verdiğim bir ürün.

22 mart 18:31

140. 01 numarasını far olarak çok beğendiğim ruj Serisi. Ben bunu A101 den almış bulundum ama dudaklarımda o kadar korkunç durdu ki adeta ölmüşüm ama gömülmemişim, hayatımda kendimi bu kadar korkunç görmemiştim aynada. Ne yapacağım ben bunu diye üzülürken likit far olarak nasıl olur acaba dedim. Göz kapağıma dokundurup parmağımla dağıttım ve müthiş durdu. Hiç uğraşmadan kendinden geçişli bir göz makyajı oldu, üzerine eyeliner da gider, kenarlardan daha koyu bir renkle dağıtarak smoky de olur. Elimde olup kullanamayan varsa bir denesin derim. 

18 şubat 19:48