sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (12)
 • oylar (3)
 • medya (3)

12. 103 numarasından iki tane bitirmiş olduğum kalem.

kaş fakiri olduğum için iki elim kanda da olsa kaş dolduruyorum mecburen...

ucunun inceliğinden, asansörlü olmasından, son derece hafif ve ince olduğu için makyaj çantamda aman aman bir yer kaplamamasını seviyordum. sonra elimdekiler bitti ve indirimsiz fiyatıyla edinmek istemeyip wet n wild'ın kaş farı kitine geçtim.

biraz para biriktireyim, yine alacağım <3

24 temmuz 15:20

11. Ben kaş farı ve renkli kaş jeli kullanmayı beceremiyorum. Kaş farı kullansam çok vaktimi alıyor kaş jeli de fırçasına çok ürün geldiğinden doğallık yakalayamıyorum dolayısıyla en rahat en hızlı en kolay kullandığım kaş kalemleri oluyor. Piyasaki bir çok kaş kalemini kullandım ama çoğunun sıkıntısı arkasındaki fırçalarının çok tombul olmasıydı. Tombul fırça ile kaşları tararken tarakta olan renk kaş hizasından çıkıp özellikle kaşın üstüne renk veriyor ve kötü duruyor. Ama bu ürünün kaş fırçası ince dolayısıyla istediğiniz kadar tarayıp aşağı veya yukarı doğru kaşlarınızı kalınlaştırabilir doldurabilirsiniz. Benden bir artı daha almasının nedeni de ucunun çok ince mikro denilen yapıda olması. Böylece kaşlarınıza tek tek kıl çizer gibi yapabilir ya da aşağıdan sağa doğru net çektiğimiz çizgiyi çok rahat ve ince bir şekilde elde edebilirsiniz. Ayrıca asansörlü olması da gayet iyi, standart kalemler gibi kalemtraş ile açma derdiniz yok dolayısıyla yanınızda çok rahat taşıyabilirsiniz. Tek sıkıntısı bence gramajı az olduğundan fiyatının yüksek olması. Biraz daha uygun olsa eminim çok daha fazla satış yaparlar.

3 mart 16:36

10. 102 numarasına sahip olduğum kaş kalemi. eve shop geçtiğimiz pazar günü hem indirim hem kargo bedava yapınca ikinciyi aldım. 12-13 TL gibi bir fiyata. kaslarım dağınık ve seyrek. bu yüzden doldurmayı tercih ediyorum. daha derli toplu bir görüntü oluşuyor.

golden rose'dan önce maybelline duo -bir tarafı far bir tarafı kalem- kaş kalemini kullanıyordum. o kalem çok kalın ve far kısmı da benim için işlevsiz olduğu için bittikten sonra almadım. bunun kalem kısmı ince ve bence çok doğal dolduruyor. tek tek kıl çizmek için çok uygun değil ama. asansörlü olması bence büyük kolaylık, ayrıca arkasında kaş fırçası da var.

3 mart 12:07 3 mart 12:20


9. 2 3 yıl önce cahilliğimle aldığım turuncu tonlu kaş kalemlerinden korktuğum için hiç yanaşmıyordum kaş doldurmaya. Ama bu kalemi baya öven olduğu için denemek istedim. İnternetten renklerine bakıp bana uyacağını düşündüğüm 103 numarasını cosmetica'dan almıştım. İnce oluşunu ve arkasındaki fırçasını sevdim. Rengi de baya uydu bana kaşlarımda sırıtmadığını düşünüyorum. Pigmentasyon denir mi kalem için bilmiyorum ama hani böyle direk aşırı renk veren bi kalem gibi değil. Bastırmanızla yada üstünden geçmenizle rengi koyulaşıyor diyeyim. Kalıcılığı da gün boyu aynı geldi bana. 

Az önce kaşlarımı dolduruyordum canım before after çekmek istedi. Dedim sözlüğe de yazayım bari ^^ Görseli de ekliyorum ^^ 

23 ağustos 2017 10:59

8. yeni çıkan renklerinden 107 numara drugstore'daki en küllü renk, helal olsun yani. arkasındaki fırçası harika. kalıcılığı güzel, mac'in kaş kaleminden de daha bereketli ve fiyatı neredeyse dörtte biri. Ha mac daha pigmentliydi, bunun yapısı epey kuru. ben bu özelliğini build-up edebildiğimden seviyorum ama eğer dökülen, zayıf, hassas kaşlarınız varsa almayın.

22 temmuz 2017 19:36

7. severek kullandığım ürün.alırken arkasındaki fırçanın çok dandik olduğunu düşünmüştüm ama beni yanılttı. kaşlara gerçekten doğal bir görünüm veriyor. Günlük makyajımın vazgeçilmezlerinden biri sayılır.

8 haziran 2017 01:31

6. Uzun zamandır 102 numarasını bulamadığım için 105 numarasıyla idare ettiğim süper kaş kalemi. Kaşlara çok doğal bir görünüm vererek doldurur. Nyx ve anastasia'nın asansörlü kaş kalemlerine de iyi bir muadildir.

Bir bu, bir de essence hot chocolate göz kalemi sayesinde kalem bitirmek ve yedekleme telaşı nedir öğrenmiş oldum.

27 kasım 2016 01:39


5. 102 numarası uzunca bir süredir stoklarda yok. Firmada yok diyorlar. Üretimden kalkmasından korkuyorum. Stoklamamıştım da. Kalakaldım öyle.

12 kasım 2016 01:46

5

4. Bayram indiriminden 102 numarasını tekrar satın alıp bu yaz sıcaklarında kalıcılığını oldukça beğendiğim kaş kalemi. Maybelline satin duo kaş kalemine göre rengi daha iyi verdiğini, ucunun daha ince olduğunu ve kalıcılığının daha yüksek olduğunu belirtmeliyim. Benim gibi, maybelline kalemin kaş farı kısmını kullanmayanların, arkasında bulunan kaş fırçası oldukça hoşuna gidecektir. Renk skalası en bol kaş kalemi sanıyorum. Çok sık indirime gitse bunu tercih edeceğim doğrudur.

14 temmuz 2016 16:56

3. Golden rose'un mat rujlarının hastası biri olarak standda bunu görünce denemek istedim. İyi ki de almışım. Bendeki 101 numaralı. Bi tık açık kaldı o yüzden koyusunu da alacağım. Asansörlü olmasına rağmen bozulma gibi bi durum da söz konusu olmadı.

8 nisan 2016 18:59 ed.8 nisan 2016 23:30