sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (6)
  • medya (3)
  4

  14. Golden rose'e ait, abh markasının iyi bir muadili olan kaş kalemidir. Çok ince uçlu oluşu nedeniyle, kaş aralarına kıl çizerim diye satın almıştım. Kalem ucu sert olduğundan kaş arasına abh videolarındaki gibi çizgı çizmek için bastırdığımda kıl dökülmesine neden olduğundan beceremedim. Ben de sadece kaş aralarını doldurmakla yetindim. Renk skalası oldukça fazla. 105 ve 107 numaralarını kullandım. arkasındaki fırçası da çok kullanışlı. Bununla birlikte, kalem çok ince, gramajı da çok az. Her gün kaşlarımı doldurduğum için bir ay gibi bir sürede bitirdim. Şu sıralar 24₺ 'ya satıldığını düşünülürse bereketli olmadığı ve pahalıya geldiği için tekrar satın almayı düşünmüyorum.

  4 nisan 21:39 4 nisan 21:44

  13. Favori kaş kalemim. Daha önce de nyx inkinden 2 tane bitirimis biri olarak incecik ucu ile bu ürünü daha cok sevdigimi soyleyebilirim. Ki bu zamana kadar 4 tane falan bitirdim. Yalnız çok çabuk bitiriyor. Sonuncusunu 2 ay önce almistim ve bugun bitti.

  14 mart 23:48

  12. 103 numarasından iki tane bitirmiş olduğum kalem.

  kaş fakiri olduğum için iki elim kanda da olsa kaş dolduruyorum mecburen...

  ucunun inceliğinden, asansörlü olmasından, son derece hafif ve ince olduğu için makyaj çantamda aman aman bir yer kaplamamasını seviyordum. sonra elimdekiler bitti ve indirimsiz fiyatıyla edinmek istemeyip wet n wild'ın kaş farı kitine geçtim.

  biraz para biriktireyim, yine alacağım <3

  24 temmuz 2018 15:20

  5

  11. Ben kaş farı ve renkli kaş jeli kullanmayı beceremiyorum. Kaş farı kullansam çok vaktimi alıyor kaş jeli de fırçasına çok ürün geldiğinden doğallık yakalayamıyorum dolayısıyla en rahat en hızlı en kolay kullandığım kaş kalemleri oluyor. Piyasaki bir çok kaş kalemini kullandım ama çoğunun sıkıntısı arkasındaki fırçalarının çok tombul olmasıydı. Tombul fırça ile kaşları tararken tarakta olan renk kaş hizasından çıkıp özellikle kaşın üstüne renk veriyor ve kötü duruyor. Ama bu ürünün kaş fırçası ince dolayısıyla istediğiniz kadar tarayıp aşağı veya yukarı doğru kaşlarınızı kalınlaştırabilir doldurabilirsiniz. Benden bir artı daha almasının nedeni de ucunun çok ince mikro denilen yapıda olması. Böylece kaşlarınıza tek tek kıl çizer gibi yapabilir ya da aşağıdan sağa doğru net çektiğimiz çizgiyi çok rahat ve ince bir şekilde elde edebilirsiniz. Ayrıca asansörlü olması da gayet iyi, standart kalemler gibi kalemtraş ile açma derdiniz yok dolayısıyla yanınızda çok rahat taşıyabilirsiniz. Tek sıkıntısı bence gramajı az olduğundan fiyatının yüksek olması. Biraz daha uygun olsa eminim çok daha fazla satış yaparlar.

  3 mart 2018 16:36

  10. 102 numarasına sahip olduğum kaş kalemi. eve shop geçtiğimiz pazar günü hem indirim hem kargo bedava yapınca ikinciyi aldım. 12-13 TL gibi bir fiyata. kaslarım dağınık ve seyrek. bu yüzden doldurmayı tercih ediyorum. daha derli toplu bir görüntü oluşuyor.

  golden rose'dan önce maybelline duo -bir tarafı far bir tarafı kalem- kaş kalemini kullanıyordum. o kalem çok kalın ve far kısmı da benim için işlevsiz olduğu için bittikten sonra almadım. bunun kalem kısmı ince ve bence çok doğal dolduruyor. tek tek kıl çizmek için çok uygun değil ama. asansörlü olması bence büyük kolaylık, ayrıca arkasında kaş fırçası da var.

  3 mart 2018 12:07 3 mart 2018 12:20

  9. 2 3 yıl önce cahilliğimle aldığım turuncu tonlu kaş kalemlerinden korktuğum için hiç yanaşmıyordum kaş doldurmaya. Ama bu kalemi baya öven olduğu için denemek istedim. İnternetten renklerine bakıp bana uyacağını düşündüğüm 103 numarasını cosmetica'dan almıştım. İnce oluşunu ve arkasındaki fırçasını sevdim. Rengi de baya uydu bana kaşlarımda sırıtmadığını düşünüyorum. Pigmentasyon denir mi kalem için bilmiyorum ama hani böyle direk aşırı renk veren bi kalem gibi değil. Bastırmanızla yada üstünden geçmenizle rengi koyulaşıyor diyeyim. Kalıcılığı da gün boyu aynı geldi bana. 

  Az önce kaşlarımı dolduruyordum canım before after çekmek istedi. Dedim sözlüğe de yazayım bari ^^ Görseli de ekliyorum ^^ 

  23 ağustos 2017 10:59

  8. yeni çıkan renklerinden 107 numara drugstore'daki en küllü renk, helal olsun yani. arkasındaki fırçası harika. kalıcılığı güzel, mac'in kaş kaleminden de daha bereketli ve fiyatı neredeyse dörtte biri. Ha mac daha pigmentliydi, bunun yapısı epey kuru. ben bu özelliğini build-up edebildiğimden seviyorum ama eğer dökülen, zayıf, hassas kaşlarınız varsa almayın.

  22 temmuz 2017 19:36

  7. severek kullandığım ürün.alırken arkasındaki fırçanın çok dandik olduğunu düşünmüştüm ama beni yanılttı. kaşlara gerçekten doğal bir görünüm veriyor. Günlük makyajımın vazgeçilmezlerinden biri sayılır.

  8 haziran 2017 01:31

  6. Uzun zamandır 102 numarasını bulamadığım için 105 numarasıyla idare ettiğim süper kaş kalemi. Kaşlara çok doğal bir görünüm vererek doldurur. Nyx ve anastasia'nın asansörlü kaş kalemlerine de iyi bir muadildir.

  Bir bu, bir de essence hot chocolate göz kalemi sayesinde kalem bitirmek ve yedekleme telaşı nedir öğrenmiş oldum.

  27 kasım 2016 01:39

  5. 102 numarası uzunca bir süredir stoklarda yok. Firmada yok diyorlar. Üretimden kalkmasından korkuyorum. Stoklamamıştım da. Kalakaldım öyle.

  12 kasım 2016 01:46