yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • oylar (43)
  • medya (1)
  4

  65.  Sürdüğüm zaman yüzümü ışıl ışıl yapıyor ve canlılık veriyor. Teni soluk bir insanım, gerçekten sürdüğüm gün aynada kendimi görünce enerjim yükseliyor. Aydınlatıcı olarak da kullanıyorum, fondötenle karıştırdığım da oluyor. Her halükarda beğeniyorum. Ancak primer geçmişi veya ihtiyacı olan bir insan değilim bu yüzden bir kıyas yapamayacağım.Söyleyebileceklerim, yüzü çok güzel aydınlatıp sağlıklı gösterdiği ve fondötenle karıştınca süreci uzatıp kusmayı engellediği.

  27 ağustos 22:48

  3

  64. burda çok sevildiği için gidip aldım bu makyaj bazını. ilk olarak bende sivilce yaptı ama zaten yüzüm sivilceye baya meyilli olduğu için herkeste yapıcağını düşünmüyorum kişiye göre değişir. Sevdiğim özelliği makyajı ciltte tutuyor normalde kusan bir cildim var ama bu bazı sürdüğümde makyajım yerinde duruyor. En sevmediğim kısmı da gözenek görüntüsünü asla almıyor hatta bence daha gözenekli gösteriyor cildi bir bazın özelliklerinden biri de gözenek görünümü azaltmak olmalı benim için. Yüzü sorunsuz ciltler makyaj kalıcılığını artırmak için tercih edebilir ama diğer ciltlere önermiyorum

  24 ağustos 19:25 24 ağustos 19:25

  63. kendisini makyaj bazı olarak değil highlighter bazı olarak kullanıyorum.

  cilt makyajımı bitirdikten sonra highlighter süreceğim yerlere parmağımın ucuyla pıt pıtlıyorum böylece highlightera tutunması için ıslak ve biraz yapış yapış bir zemin sağlıyorum. hem highlighterim daha parlak gözüküyor hem de kalıcı oluyor.

  sivilce sorunu yaşayan süslüler bir de böyle deneyebilir belki \o/

  2 nisan 14:36

  62. Doğal bir ışıltı verdiği ve bende sivilce yapmadığından sevdiğim bir ürün, elmacık kemiklere highlighter olarak da fondoten altına baz olarak da kullanışlı

  22 mart 22:55

  2

  61. sürü psikolojisiyle alıp pek de memnun kalmadığım ürün oldu kendisi. öncelikle, ben meğer kendimde ıslak görünümü sevmiyormuşum. bu yüzden kendimizi tanımamız çok önemli. evet belki herkes parlak bir cildi olsun ister ancak yapış yapış bir cilt istemeyenlerdenmişim ben.

  bu primer sürülürken bile ciltte ıslaklık, yapışıklık hissediliyor. zamanla da bu yapışıklık geçmiyor. hatta çabuk sabitlenen fondötenin altına sürüldüğünde o fondöten asla sabitlenmiyor. benim sevmeme sebebim de bu oldu.

  güzel bir parlaklık veriyor, doğal görünüm oluyor ciltte. rengi sedefli beyaz gibi. aynı zamanda fondötenle karıştırıldığında çok hafif renk açma etkisi var.

  kısacası, ben cildimde fondötenin sabitlenmemesine sebep olduğu için sevemedim. her kullanımımda cildimi pudraladığım için o parlaklığı görememiş oldum. onun dışında bir irritasyona sebep olmadı, ışıltıyı sevenlere tavsiye edebilirim.

  18 mart 15:28

  4

  60. birkaç bloggerda görünce aklımda kalmıştı, eve indiriminde de denk gelince hemen süslü sözlüğümüze bakıp aldım.

  ilk olarak doğal ışıltı vermesi çok hoşuma gitti. cilde içten gelen bir parlaklık katıyor. sim sim bir yapısı yok. fondöten ile karıştırıp kullanmak da hoş sonuçlar doğuruyor, fondötenin yapısını bozmuyor.

  bende sivilce yapmadı. üstüne pudra ya da fondöten sürdüğüm günler yağlanma sorunu ile karşılaşmadım.

  tek başına kullandığım da çok oluyor, bence yaz için ideal. indirimde 25 tl'ye almıştım, tekrar indirimde alırım. şu an kendisiyle bir problemim yok, seviyorum sözlük.

  17 mart 23:11 18 mart 09:26

  5

  59. cildim kötü olduğu zamanlarda kapatıcılığı güzel bir pudra altına güneş kremi sürdükten yarım saat sonra neredeyse her gün kullandığım baz. Oldukça iyi bir kalıcılığı olduğunu düşünüyorum. En önemlisi pudranın zamanla çok daha sağlıklı bir görüntü almasına yardımcı oluyor.

  not: sık kullanmayı bıraktım. sivilce yapma ihtimali olan ürünleri hayatımdan çıkarıyorum. çok özel günler dışında kullanmam ama gerçekten güzel bir ürün. daha çok cildimin güzel olduğu zamanlar yanaklarıma kullanırım highlighter gibi geliyor.

  31 ocak 11:26 23 haziran 02:54

  58. Verdiği doğal ışıltıya bayıldığım için sık sık kullandığım bir ürün ama nemlendirdiğine şahit olamadım ne yazık ki. hatta bırak nemlendirmeyi bir tık fazla kaçarsa kurutuyor bile. bilemiyorum sorun tamamen bende mi...

  31 ocak 00:12

  57. Cildime verdiği aydınlığı sevdiğim makyaj bazı. Benim için ışıltı kavramı tam olarak bu. Oldukça mütevazi bir ışıltı. Fondöten performansına bir katkı sağladığını düşünmüyorum. Fakat benim kışı kuru geçiren cildimin donuk görüntüsüne yardımcı olduğu kesin. Yalnız ben alalı üç dört ay olmasına rağmen ürünün yapısında bozulma oldu. Ürün yağ şeklinde çıkıyor. Çalkalıyorum falan yine aynı. Sanki böyle krem ve yağ olarak ayrışmış, bozulmuş gibi. Kokusunda da hiçbir değişiklik yok o yüzden anlam veremedim ama sanırım artık kullanmayacağım.

  30 ocak 01:37

  56. Cildimin çok kuru olduğu günlerde makyaj yapmak çok zor geldiği için bunu sürüp çıkıyorum bazen ve kuru görüntüyü az da olsa alıp daha sağlıklı gösteriyor. Ayrıca sanırım öyle bir vaadi yok ama hafiften gözenekleri de gizliyor.

  1 ocak 18:18