4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (7)
  • medya (3)

20. En sevdiğim oje serisi bu. Çok hızlı kuruyorlar, ikinci katı geçerken hiç zorlanmıyorum ve fırçası tırnaklarım için müthiş. Renkleri de çok güzel ayrıca. Bitirip bitirip aldığım ojeler hep bu seriden.

03 numarası açık kırmızı, 05 numarası koyu kırmızı. Bu iki rengini özellikle sonbahara ve kışa yakıştırıyorum. 03 yakında bitecek, tekrar tekrar alacağım nadir ojelerden.

4 kasım 11:18

19. Matlığını çok çabuk kaybediyor.Ertesi gün uçlarından çıkmış oluyor.Çok çabuk kuruyor diye acelem varsa sürüyorum sadece.Tekrar almam.

9 ağustos 14:07

18. Heveslenip siyah rengini almıştım. Sadece birkaç saat içinde benim ojem parlamaya başlıyor. Üstelik altına top coat yada üstüne oje kurutucu falan sürmüyorum. Belki ilk aldığım bozuktu diyerek bir ikincisini golden rose mağazından aldım. Yine aynı şey. Anlamadım gitti :(

9 ağustos 00:52


17. Mor olanın tam örtücülük sağlaması için dört kat sürmek zorunda kaldığım oje.

23 haziran 13:29

16. Ben ojeleri ince 2 kat halinde uygulamayı severim. Bu seriden bende siyah rengi var, yazdığım şekilde uyguladığımda tam örtücü oluyor. Kolay sürülüyor, çabuk kuruyor, hemen soyulmuyor, tırnaktan çıkarması da siyah olmasina rağmen çok kolay. Üstelik birkac gun tırnağımim üstünde kalsa da bi sararma vs yapmıyor. Sanirim bende iki senedir falan var ancak yapısında herhangi bir bozulma olmadı.

Sevgilimin hediyesiydi, mat ojelere düşkün olsam muhtemelen diğer renklerini de toplardım.

23 haziran 12:54

5

15. hemen kuruyor çok rahat sürülüp, tırnakta boya çok kolay yayılıyor. çok memnunum

23 haziran 01:46

5

14. erkek arkadaşımın mat oje görünümünü sevmesi nedeniyle kullanmaya başladığım seri. ancak o kadar memnunum ki her rengini almak istiyorum. şu an elimde 10 renk var. kalın sürüldüğünde dahi çok kısa süre içinde kuruyabilmesi beni benden alıyor. eğer acelem varsa hemen elim bu seriye gidiyor.

ancak tek şikayetim flormarın mat serisindeki kadar güzel bir beyaz rengi olmaması. tek beyaz seçenek 17 numara. o da sürüldüğünde sedefli bir görünüm veriyor. olsun gene de sana hayranım mat serisi.

26 mayıs 00:21


13. Siyah rengi var bende. Biraz kalın sürüldüğünde kurusa bile bir yere değdiğimde hemen bozuluyor ama görünümü güzel.

12 mart 17:01

4

12. Mat ojelerde favorim. Renkler ve matlık şahane fakat kalıcılığı çok kötü. Sürdükten 1 gün sonra bi bakmışsın soyulmuşlar hemen.

3 mart 19:36

11. Bende 18 numaralısı var. açık pembe renkli bu oje simi andıran pırıltılara sahip olmasına rağmen ilginç bir şekilde mat. severek kullandığımı belirtmek isterim. Tek kat sürüşte bile yeterli kapatıcılığı sağlıyor. Çabuk kuruduğu için de kısıtlı zamanlarda sürülüp çıkılacak bir oje

16 aralık 2016 21:25