3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (1)
  • medya (0)

6. ben sarı alt tonlu olduğum için 3 yani warm gold numarasını almıştım. adından da anlaşılacağı üzere sıcak bir altın rengi. sun light kadar koyu ve patlak değil. rose gold'da da aklım kalmadı değil. fakat buğday hatta esmere yakın ten rengi olan bir yüze rose gold gider mi emin olamadım.

14 şubat 22:44

5. 03 numarasını far olarak kullandığım aydınlatıcı. alırken far sanıp aldım. çok güzel ıslak ıslak, canlı gösteriyor. aydınlatıcı olarak cildime çok uymadı çünkü çok çabuk sabitlendi, dağıtamadım. far olarak da rengi çok güzel olsa da biraz yapış yapış oluyor. cildim ve göz kapaklarımda yapısı  farklı performans gösterdi. yine de neredeyse her gün kullanıyorum. beğendim seni bebeğim

14 şubat 01:49

4. 02 ve 03 renkleri var elimde. 02 rose gold 03 altınımsı bi renk. çok doğal duruyorlar. tam bir ıslak ıslak görüntüyü veriyo bu aydınlatıcılar. kalıcılığı da çok iyi. sabahtan akşama kadar ışıl ışıl duruyor ciltte. f/p olarak cidden çok başarılılar.

14 şubat 01:36


3. Gratis indiriminde ablamların far zannedip aldıkları ama highligter çıkan ürün... Ablama buradan selam olsun! Bu aydınlatıcı aslına bakarsanız Golden Rose'dan beklemediğim bir ürün. Sürümü oldukça rahat ama eğer elle dağıtmada benim gibi özürlüyseniz... Toz aydınlatıcıları tercih edin derim. Kalıcılığı bazsız veya sabitleyici spreysiz makyajı öğlen yaptıysanız akşama doğru hafif gitmeye başlayan bir şekilde. Sim sim durmuyor ve hafif ıslak bir görünümü var. Bende bulunan renk 02 Rose Gold ve günlük kullanım için tavsiye ederim. Oldukça güzel bir ürün.

5 şubat 01:01

2. Eğer simli degilse Lancome click&glow için muadil olabilir. Hatta swatchlarina bakarak diyebilirim ki bu ona bin basar. Kısa zamanda deneyip bu girdiyi editleyeceğim.

15 ocak 02:56

1. Geçtiğimiz gratis indiriminde 13 tlye almıştım rose gold rengini, amacım hem aydınlatıcı hem far olarak kullanmaktı ve iki türlü de başarılı.

Bendeki rengi 02 rose gold, fakat renk tam bir açık şeker pembesi, göz kapağımda birikme yapmadı, sadece kapaklarımda sanki biraz yapışma oldu gibi kırparken, ama sadece his, zaten işlevi bu olmadığı için normal. Sabitlenmesine orta diyebilirim, aman aman performans vermedi.

Aydınlatıcı olarak ise mükkkkkemmel. Rengi çok doğal duruyor, dağıtması çok kolay, çok güzel bütünleşiyor ve sim sim durmuyor. Fiyatı da çok uygun zaten, bence şans verirseniz pişman olmazsınız. Aydınlatıcı olarak beğenmezseniz far olarak da değerlendirebilirsiniz ^^

12 ocak 15:15