sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (11)
 • oylar (6)
 • medya (2)
5

11. Likit ve krem farların kullanımı daha kolay olduğu için bu farı görünce hemen aldım. Pigment beklentilerimi fazlasıyla karşıladı çok güzel bir yapısı var uzun süre kalsa bile bölük pörçük bir yapı oluşturmuyor aynen sürdüğüm gibi kalıyor. Uygulamayı ise ben aplikatörü önce elime sürüp sonra elimden alıp gözüme uyguluyorum. Bazen normal far kullandığım zamanlarda ise göz pınarına yakın olarak sürüyorum parlaklık ve aydınlık görüntü vermesi için.

27 temmuz 19:57

10. bende mink ve khaki renkleri var.. şahsen çok memnunum... duruşu çok metalik değil daha ziyade ışıltılı, yanar dönerli.. sürüldükten sonra hemen dağıtılması lazım çünkü zamk gibi yapışıyor.. çok dayanıklı, saatlerce taş gibi duruyo.. cildim yağlı ve göz kapağım düşük olduğu için hangi farı sürersem süreyim katlanma yerinde birikme yapmıştır.. bu hiç öyle değil.. ayrıca dediğim renklerin buğday tenlilere ve bronz makyajdan hoşlananlara çok yakışacağını düşünüyorum.. sevgiler..

27 temmuz 13:47

9. Rossman indiriminden 110 Lılac rengini kendimi neşeli hissettiğim günlerde kullanıyorum. Öncelikle far, bu reklerden hoşlanan süslülerin seveceği bir yapıda. Özellikle Mac Painterly Paint Pot üstüne sürdüğümde gün içerisinde göz kapaklarımda hiç birikme yapmadı. 2-3 pıt yaparak far fırçasıyla dağıtarak sürüyorum ve üstüne sabitlemek amacıyla Kiko'nun 21 nolu Smart tekli farını - ki bu da lila rengi- dağıtarak sürüyorum. Süper bir yaz rengi oluyor.

21 mayıs 13:48


8. Bende 111 numarası var. Tam bir pratik makyaj ürünü, 5 saniyede sür çık. Çok çabuk sabitleniyor ve bütün gün kalıcı. Sim sim de durmuyor güzel bir parlaklık veriyor. Tavsiye edilir:)

21 mayıs 13:27

7. Elimde khaki rengi var çok sevdim sabitlenmesi fırçayla veya elimle kolay sürülmesi crease bölgesine başka far geçince yapısının bozulmaması vs çok güzel rengi apayrı gold gibi ama yeşil yansımaları var tam aradığım renk olive diye tarif edesim geliyor yeşilimsi sarımsı kahvemsi bi renk 

20 mayıs 16:17

6. dün ilk defa bendeki "khaki" rengini denedim. ilk kez likit far kullandığım için sürdüğümde biraz ıslak ıslak hissettirdi. dağıtması gerçekten kolaydı. sanki dağıtırken biraz rengi uçtu gibi hissettim ama üzerine biraz daha sürüp rengi tam ortaya çıkardım. khaki rengi çok güzel yeşilimsi bronz bir renk. yeşil bir farım olsun ama süremeyeceğim şekilde yeşil yeşil parlamasın istiyordum. bu tam aradığım gibi o açıdan. yeşil diye bağırmıyor ama içinde belli yeşil olduğu. çok metalik durmuyordu bence bu rengi ama kesinlikle ışıltılı ve güzel bir duruşu var gözde. 5 saat boyunca durdu gözümde ve ne çizgilenme ne de renginde bir azalma gözlemledim. çok memnun kaldım açıkçası. belki başka renklerini de alırım. yeşil gözlülere özellikle öneririm çok güzel duracaktır diye düşünüyorum. bu tarz bir far arayan herkese öneriyorum. beğendim (gizlinot: bravo golden rose )

6 mayıs 16:05

5. henüz iki kez kullandığım beğenmekle beğenmemek arasında gidip geldiğim far. bendeki altın rengi olan rosewood rengi. çok homojen durmadığını düşünüyorum ben yakından bakınca biraz o "patchy" dediğimiz dalgalı görüntüyü oluşturuyor gibi geldi ama biraz daha deneyeceğim, belki doğru uygulamamışımdır. sentetik kıllı göz fırçasıyla göz kapağıma yayarak kullandım. yoğun bir yapısı var, çok az miktarı bayağı yayabiliyorsunuz.

ayrıca fotoğraflarda göz makyajını çok güzel çıkartıyor kesinlikle. aynaya baktığımda ışıl ışıl, metalik durmuyordu far ama o gün çekilmiş bir fotoğrafımda göz makyajım o kadar hoşuma gitti ki anlatamam. normal sedefli, metalik toz ya da krem farlar bu şekilde kendini belli etmiyor. fırsat olduğunda swatch da ekleyeceğim.

25 nisan 19:44


5

4. golden rose'un sitesinde 16 tl ürün. fiyatına göre çok güzel bence özellikle daha şarap tonları olan rosewood rengini aydınlatıcı olarakta sürdüm evet yaptım bunu ve güzel durdu. bence fiyatına göre gerçekten iyi bir ürün copper dust rengini de almıştım ama o daha koyu ve günük makyaj için çok fazla metalic görünüm yakalıyor o yüzden pek elim gitmedi ona.

14 şubat 08:33

3. Yine cosmetica indiriminde 13 tl gibi bir fiyata aldığım likit far. Uygulaması yapısı fena değil. İlk uyguladığımda aşırı metalik duruyor ve ürün nasıl gözüküyorsa kabında öyle renk veriyor ancak dağıtınca(el ya da fırça fark etmedi) renk gittikçe silikleşiyor ben baz kullanmadan sürdüğüm için de olabilir ancak likit bir farın altına da baz sürmek gerekir mi bilmiyorum. İçinde pembe ışıltılar var rahatsız etmeyecek kadar güzel duruyorlar. Bir diğer güzel tarafı da çabuk sabitlenmeden farı uygulayabilmemiz. Kalıcılığını pek gözlemleyemedim yeni olduğu için ancak dağıttıktan sonra oluşan renk benim hoşuma gitti hem doğal hem de uğraşılmış bir görüntü oluştu. Çoğu göz rengine de uyabilecek bir renk olduğunu düşündüğüm için tavsiye edebilirim.

12 şubat 11:15

5

2. Copper dust'ın swatch'ını ekledim başlığın görsellerine. Güzide sözlüğümüz medyada yayınlanmadığı için buraya yazıyorum. 

Bence de underrated bir seri bu likit far serisi. Çok başarılılar ve indirimden sadece 13 tlye almıştım. Bilseydim bu kadar orijinal ve güzel görüneceğini renklerinin, kesinlikle birkaç tane daha alırdım. Performans olarak da gayet başarılı

13 ocak 17:18