0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (0)
  • medya (5)

16. En sevdiğim oje markasıdır ! Renklerinin doygunluğu beni cezbetmiştir. Diğer markalara oranla renkleri daha kıvamlıdır. 2 katlı uygulandığında gayet de güzel sonuçlar elde edilir.

18 mart 22:06

15. İş hayatına başladığımdan beri elim renkli ojelere gitmiyor bir türlü o yoğunluğun içinde kenarı kalkar ben silemem rezil olurum korkusuyla hep nude ve şeffaf tonları tercih ediyordum ama ufaktanda sıkılmaya başlamıştım geçen gün tesadüfen görüp halografik ojelerinden 02-03 renklerini aldım. Bence ofis içinde, günlük olarakta tam bir joker hem renkli hem eğlenceli hemde cart değiller kalıcılıklarıda çok iyi ufak hatalarıda belli etmiyorlar. Hemde her klavyede yazı yazdığımda renk geçişlerini görüp mutlu oluyorum. Helal olsun çok güzel yapmışlar.

21 aralık 2017 20:10

14. Nadirdir bu markanın ojesini aldığım, oje markam genelde Flormar. Ama yeni çıkan serileri ve renklerine kayıtsız kalamıyorum. Bugün gözlerimi alamadım, öyle şahane renkleri gelmiş ki Express dry serisinin. Ve ambalajı çok şık. Az miktar olması da iyi. Kalıcılığını filan pek bilmiyorum bu seriden ikinci ojemi bugün aldım ama...sevdim ben ! Bugün aldığım renk de, 82, sonbahara hazırlık ! 

23 ağustos 2017 23:33


13. Rıch color serisinden 120 numarasının uzunca bir süredir müptelası olduğum doğrudur. Bankada, toplu taşımada, arkadaşlar arasında sürekli sorulan daha ojeniz dediklerinde direkt numarasını söylediğim rengi golden rose longstay rujlardan 10 numaraya benzeyen böyle leylak gibi bir rengi olan ellerime ve tenime acayip yakıştığını düşündüğüm oje. Deneyin bayılacaksınız.

27 mayıs 2017 00:56

12. color expert 32 numarasına an itibariyle erimiş bulunmaktayım. oldukça koyu bir bordo, içindeki simler ile keyifli bir parlaklık kazandırmış. bordo galaksi gibi oldu resmen. baya da hızlı kurudu.

6 ocak 2017 20:17

11. Favori ojemdir zaten ucuz ve her yerde bulunabilmesi kalbimi fethetmiştir. Rich color serisi kocaman fırçalarıyla tek seferde tüm tırnağı kaplıyor fakat biraz akışkan o nedenle ince ince birkaç katman sürmek lazım.

28 aralık 2016 23:36

10. jolly jewels serisinin 117 numaralı ojesini çok sevdim. internette süremediklerinden veya ertesi gün soyulup çıktığından bahsetmişler ama bende hiç öyle olmadı. sadece sanırım altına siyah oje sürmek gerekiyor. öteki türlü iki kat geçmek zorunda kalıyorsunuz ve simler üst üste geliyor, tuhaf oluyorlar. pütürlü bir görünüm oluyor. onun dışında bende tek soyulma sürdükten iki gün sonra gerçekleşti ve sadece bir parmağımınki soyuldu.

serinin diğer ojeleri de harika görünüyor. kısa zamanda almayı düşünüyorum denk gelirse.

11 aralık 2016 00:26


9. 60 sec.fast dry serisi gerçekten berbat. Çok beğenerek aldığım bir renk olmasına rağmen verdiğim para çöp. Sildim başka oje sürdüm. O nasıl kötü yapılı bir ojedir. Tırnaklarınızda nokta nokta baloncuklar bir değil iki değil bir sürü. Daha önce bu seriden oje alıp aynı sorunla karşılaştığım geldi aklıma sonra. Şaka gibi bu kadar berbat bir ürünü piyasaya sürmüşler. Görkem karman'a da ürün göndermişler dün bu ojelerden, snaplerinde gösterdi. Sürdükten sonra ne kadar kötü olduğunu söyler umarım. 60 sec. serisinden kesinlikle oje almayın pişman olursunuz varsın geç kuruyuversin ojeleriniz.

18 kasım 2016 01:33

8. Rich colour serisi gayet başarılı.(gizlinot: fırçası geniş ve kolay sürümlü) Ben eski parislerini de seviyordum sanırım bu markayı seviyorum.

18 ağustos 2016 19:03

7. 60 sec. Fast dry ojesi cok kotu bir oje. Evet dedigi gibi 60 saniyede kuruyor hatta daha surerken kuruyor cok hizli surmeniz lazim. Surdukten sonra istisnasiz her tirnagimda baloncuklar oldu. Korkunc gorunuyor ya. Nefret ettim bu ojeden ben aldim siz almayin

24 eylül 2015 18:56