yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • oylar (37)
  • medya (7)

  51. şimdiye dek denediğim en özgün likit mat ruj formülasyonuna sahip ruj serisi. yoğun bir pigmentasyona sahip ancak ağır değil. pigmentasyon yoğunluğu kalıcılığını da olumlu yönde etkiliyor ve ince bir tabaka hâlinde sürülmeye uygun. köpüksü formülü, dudağın kurumasına fazla izin vermiyor. bende 101, 102, 106, 107, 113, 115 ve 118 renkleri bulunuyor. 101 leylak-bej, açık tonlarda ve enteresan bir ruj, 102 ise çok uçuk, bej tabanlı, sıcak bir pembe. 106 yine sıcak bir pembe, doğal ve açık kahve bir alt tona sahip. 107 kahve ile gülkurusu arasında bir tonda ve sanırım seride elimin en çok gittiği renk bu. seride elimin en çok gittiği ikinci renk ise 113, soğuk ve orta koyulukta bir mürdüm. 115 tok ve soğuk alt tonlu bir kırmızı. Son olarak kiremit-kahve 118, serinin muhtemelen en popüler rengi.

  8 şubat 17:43

  3

  50. 102 numarasına sahip olduğum, yumuşak sürümlü, kremsi likit ruj. Sürümü çok rahat ve mat olmamasına rağmen çabuk sabitleniyor. Dudağı kurutmuyor. Bu renk benim dudağımda oldukça nude durdu ve yüzümü cansız gösterdi açıkçası. Normalde şeftali-pembe arası bir renk. Renginden dolayı mi bilmiyorum bende pek kalıcı değildi. Renginden pek hoşlanmasam da yapısı itibariyle güzel bir ruj. Diğer renklerini denemeye değer.

  17 eylül 2019 16:43

  5

  49. En güzel stick ruj serisi. Aynısını pastel için de demiştim ama golden rose ruj konusunda gerçekten çok iyi. Yumuşacık yok gibi bir his. Asla rahatsız etmiyor, evet müthiş kalıcı değil ama sürüşü de rahat olduğundan tazeledikten sonra hiç bir problem olmuyor. Çok güzel renkleri var hepsini almak istiyorum.

  111 ve 104 numaralarının fotoğraflarını yeni başlık açıp bıraktım. En en en çok sevdiğim rujlarım :)

  15 eylül 2019 21:52


  5

  48. Dışarda lipbalm kullanmadan rahat rahat sürebildiğim için şu ara çantamdan eksik etmediğim harika ruj serisi.

  İlk sürerken kremimsi, matlaşmayacak gibi ıslak bir yapısı var gibi ama 5-6 dk sonra matlaşıp sabitleniyor ve bir şey yiyip içmediğiniz sürece dudağınızda ruj mu var unutacağınız seviyede konfor sağlıyor. Bu aralar dudaklarım inanılmaz çatlak olmasına rağmen rahat rahat sürüyorum ve asla kuru kuru bir görüntüye ve rahatsız edici bir hisse neden olmuyor. Çok beğenerek kullanıyorum. Eve indiriminde 7.99’a almıştım sanırım. Bir ruju bitirmeden yeni bir tane açmama ilkesi edindiğim için baya bekledi çekmecede, ruj bitirince de direkt açtım. Kalıcılığı muhteşem değil ama dudakta bıraktığı o kremsi his için bile alınır.

  Bendeki 107 numaraymış. İçinde bolca kahvelik bulunduran güzel bir gül kurusu.

  Edit: fotoğraf eklemeye çalıştım ama sözlük izin vermiyor -.-

  10 eylül 2019 21:04 10 eylül 2019 21:20

  4

  47. dudağımda ağırlığını hissetmediğim kremsi yapıda olan likit mat ruj. öncelikle bu rujun 111 numaralı rengine sahibim sıcak pembe tonlarında tam aradığım bir renkti. bu nedenle aldığımdan beri çoğunlukla elim bu ruja gidiyor. sürümü gerçekten kolay kaymak gibi kayıyor fakat kuruması zaman alıyor yapısından dolayı. kuruduktan sonra oldukça kalıcı tabii ki bir şeyler yiyip içmediğiniz sürece. eğer kurutmayan likit mat ruj arayışındaysanız kesinlikle öneririm.

  31 ağustos 2019 18:39

  5

  46. Uzun süre hep yorumlarını görüp herkesin çok beğendiğini okuduğum,kaç indirimde bakıp bu rengin çok benzeri bende var, çok fazla rujum var diye diye hep yerine bıraktığım,en sonunda geçen ay aldığım ve aldığımdan beri başka ruja elimin gitmediği rujdur.Sürmeden önce altına lip balm sürdüğüm halde dudağımı çöle çeviren rujlara inat bunun altına hiçbir şey sürmesem bile yumuşacık.Hiç kurutmuyor.Sürerken bile farkı anlaşılıyor.Ve çok kalıcı yeyip içtiğinizde bile sadece ortalardan hafif hafif çıkıyor.Ben 103 numarasını almıştım ama kesinlikle indirimlerde bulduğumda diğer renklerini de alacağım.Yani kısaca almayı düşünen süslüler hiç düşünmesin direk sepete atsın :) 

  25 ağustos 2019 15:35

  45. 107 numarasına sahibim

  kalıcılığı: birşeyler tüketmediğin sürece sürüldüğü gibi kalıyor.

  matlık: muhteşem

  sürümü: hemen kurumuyor bu yüzden kolay sürülüyor.

  kurutma: içinde bulunan jojoba ve avokada yağından kaynaklı sanırım. dudakları kurutmuyor. Çizgilere dolmuyor. Hafifliği sayesinde dudağında hissetmiyorsun.

  Golden Rose rujlarda gerçekten başarılı.

  11 haziran 2019 15:48


  44. Bende 107 numarası bulunan ruj. Renk olarak golden rose velvet matte 16 numara ile aynı renkte, alırken fark etmemişim. Yapısı yumuşacık, sürümü kolay, dudakları kurutmuyor. Kokusu tereyağlı çikolata gibi değişik ama bence güzel (gizlinot: swh) . Bu tarz likit bir ruja ihtiyacınız varsa güzel bir alternatif olabilir.

  10 haziran 2019 12:23

  4

  43. almaya değer bir seri.

  ilk sürdüğümde hiç sevmemiştim, çok kremsi geldi ve sabitlenmediğini düşündüm.

  ancak 10-15 dakika içerisinde tamamen sabitleniyor. ne kadar sabitlense de pastel daylong serisi kadar kalıcı olamıyor ne yazık ki. zaten hem sabitlesin hem de dudağımı kurutmasın olmuyor. hepsinin aynı anda tutturulabildiği bir formül yok.

  bütün bunlara ek olarak krema mı, çikolata mı tam çözemediğim ama güzel bir kokusu var.

  28 nisan 2019 17:44

  42. Yapısı ve 117 numaralı rengine bayıldığım hatta aşık olduğum rujdur. Diğer renklerinide denemeyi düşünmüyor değilim. Tek sorun çıkarırken aşırı zorlanıp gün içinde yemek yerken vs bulaşması. Onun dışında 10 numara 5 yıldız bir ruj. Dudakta duruşu sürümü yumuşaklığı muazzam

  20 nisan 2019 00:24