3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (9)
  • medya (3)

45. Sürmeden yarım saat önce dudaklarınıza yoğun nemlendirici herhangi bir ürün sürdüğünüzde güzel sonuç veren ürün. Hafif bir allıkla yüzünüzde güller açmış gibi görünüyor, özellikle cildimin daha sağlıklı göründüğünü düşündüğüm günlerde sürmeyi seviyorum.

Cildi sağlıklı gösteren, canlı ve doğal bir koyu pembe.

9 ağustos 19:36

44. Yapısını en çok sevdiğim rujlarımdan biri. Sürümü gayet kolay, rengini iki kat sürümde tam veriyor, dudaklarımı da kurutmadı zaten golden rose'un rujlarını çok beğenirim özellikle kalem olanlarını. Golden rose crayon on dört ile beraber en çok kullandığım rujların başında geliyor.

1 haziran 19:32

4

43. sürüş biçiminize göre renk yoğunluğunu, doğal/yapay görünme durumunu ayarlayabileceğiniz, sıcak pembe yorumlarına rağmen bana göre soğuk bir pembe olan golden rose markasının en iyi ruj serisi olan velvet matte serisinden bir renktir.

Pıt pıt sürüldüğünde belli belirsiz tatlı pembe bir dudak rengi gibi dururken, dudağınızın üzerinde kaydırarak sürüp tam renk aldığınızda ‘rujum, buradayım, ama cart değil doğalım’ diyor. 

Kendi dudak rengi pembe olanlar ve pembe rujlara yakın olanlar her iki kullanımda da seveceklerdir.

Rengin bir avantajı da her ten rengine yakışacağını düşündüğüm bir pembe olması. 

ilgili medya:
1
1 haziran 16:21


42. Renk olarak vazgeçilmezim fakat dudakları inanılmaz kurutuyor. Ben bu yüzden sürmeden dudaklarımı ıslatıyorum. Lipstickler gibi parlatmıyor ve nedense işe yarıyor.

20 mart 03:48

41. Matlığı , duruşu, kalıcılığı , pigmenti on numara beş yıldız.çok seviyorum bu seriyi.12numara da çok hoş orta tonlu sıcak bir pembe.dudak rengimden bir tık koyu , benim mlbb rujum.

1 mart 11:59

40. Yapısıyla ve rengiyle en sevdiğim rujlardan biridir. Sürmeyi en sevdiğim hali de göz makyajı olarak sadece paint pot (painterly) ve rimel,  nemlendirilmiş bir cilt ve bu ruj. Ben bu rujun bu tür makyajlarda kendini daha ön plana çıkardığını düşünüyorum.  Ama her türlü makyaja gidebilecek rujlardan biri olduğu gerçeğini değiştirmez tabi bu. 

16 şubat 00:45

39. kesinlikle her makyaja uyacak bir rujdur. mat rujların ilk popüler olduğu zamanda almıştım. çok az kaldı bitmek üzere. yapısını da rengini de çok seviyorum hatta marka ve numarası en çok sorulan rujum da kendileridir ^^

27 ocak 21:21


38. Bu serinin en sevdiğim renklerinden biridir. Her mevsime gittiğini düşünüyorum ve yapısı da nedense diğer renklerine göre daha güzel geliyor.

25 nisan 2017 14:47

37. Golden rose velvet matte serisinden aldığım ilk ruj. Dudağı kurutma problemi var ama çok güzel bir gül kurusu rengi. Ne açık bir renk pembe, ne de koyu bir renk kahve gibi. Tam anlamıyla koyu bir gül kurusu. Gerçekten dudakta duruşu tam anlamıyla kadife gibi ve hafif göz makyajıyla çok güzel bütünlük sağlıyor.

19 mart 2017 14:52 20 mart 2017 10:47

36. geçen yıl cosmetica indiriminden 5,90 gibi bir fiyata aldığım rengi muhteşem ruj. her türlü göz makyajınızla kullanabileceğiniz bir joker ruj olarak da düşünebilirsiniz. (gizlinot: swh)

sürümü lip balm ile de lip balm olmadan da çok kolay. kalıcılık anlamında da beni yarı yolda hiç bırakmadı.

20 şubat 2017 01:20