4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (239)
  • oylar (37)
  • medya (8)
5

239. tanım: uygun fiyatlı olmasına rağmen hem gündüz hem gece makyajını idare edebilecek mükemmel mat ruj.

kendisini eveshop'tan almıştım, gündelik olarak dudaklarıma pıt pıt yaparak parmağımla dağıtıyorum, çok doğal duruyor. kızlarla dışarı çıkasaksam veya akşam dışarıda olacaksam daha da bastırarak sürüyorum, çok güzel duruyor. bol rimel, doldurulmuş düzgün kaşlar ve beyaz bir ten ile harika bir kombinasyon oluşturuyor ve ben buna bayılıyorum ❤ sıcak alt tonlu bir ruj olduğu için dişlerinizi sarı gösterebilir yalnız.

27 mayıs 21:56

238. instagramda gezinirken karşıma çıkan ruj.bence o kıza çok yakışmıştı ya da farklı bir ürün sürüp 16 numara diye kandırdı bizi bilemiycem.bana yakışmadığını düşündüğüm renk hatta bence mac-taupe muadili değil wet and wild- sand storm ile kardeş olur bunlar o derece benziyorlar. Wet and wild kalitesiz kardeş rolünü üstleniyor tabi ki.

Şu bir gerçek ki golden rose mat seri rujların sürümü harika,rujun tasarımı için bir el atmalılar olaya,ürün fiyat karşılaştırmasından da geçer not alıyor.

27 mayıs 16:24

237. Günlük kullanıma uygun her ten rengine gidebilecek güzel bir ruj.Ama rengini her dudakta farklı verebiliyor bunu da dudak rengine bağlıyorum.Ben kendisine uygun kalem bulamadım, ondan da olabilir.

12 mayıs 10:38


236. Sürmeden önce dudaklara yoğun nemlendirici sürülmemesi gereken ruj, hem kalıcılığını inanılmaz azaltıyor hem de rengi biraz daha açılıyor.

Ayrıca bu sıra hiçbir gratiste bulamadım, arayan varsa T-shopa bakmasını tavsiye ederim.

11 mayıs 21:01

235. Yumusacik, harika rengi olan, diger rujlarla cok rahat karistirilabilen golden rose ruju.

2.sini bitirdim ve goz makyajina gore renk degistiriyor bence bu ruj. Kimi zaman kahverengi kimi zaman daha grimsi duruyor. Kalicigili cok iyi degil ancak uzerine lipgloss surulunce hem renk olarak hem de kalicik olarak efsane oluyor.

9 nisan 21:30

234. arkadaşımda görüp koşarak kendime ve kardeşime de bir tane aldığım canım rujum. hoşlanmadığım tek yanı çok basit görünen bir kutusunun olması, bu ruj daha iyisini hakediyor sjsjj dudaklarımda kuruma vs yapmadı, ancak bir dudak kalemiyle dudak çevremi belirginleştirmem gerekiyor çünkü bu rujla keskin hatlar çizmeyi malesef beceremiyorum ben

2 nisan 00:51

233. uzun süre giden kiremit rengi bir ruj. 16 numara likit mat rujuda çok güzel olan ruj serisi. ve ben bir tane bitirdim. tekrar aldım o derece. her kıyafetle uyumlu, her makyajla uyumlu bir ruj. her dudakta rengi biraz da olsa mutlaka değişiyor. benim dudağımı kurutmadı. kalıcılığı orta gün içinde tazeliyorum. neredeyse her gün sürüyordum bir ara. aşkım rujum inşallah kalkmaz hiç bir zaman piyasadan. <3

16 mart 12:40


232. Günlük olsun özel gün olsun her zaman kullanabiliyorum.En sevdiğim rujlarımdan oldu.Ben aslında 22 numarasıyla başlamıştım ve ilk defa tam anlamıyla bitirdiğim ruj 22 numara oldu.Sonra 16 numarasını keşfettim şimdide bayılarak sürüyorum kendisini.

16 mart 00:20

231. Neredeyse bütün makyajlarla iyi giden ruj.Herkeste durusu farklı oluyor sanırım ama ben bu tonlarda rujları esmerlere de acık tenlilere de cok yakıstırıyorum.Yapısı da rahatsız etmiyor cok kuru değil.

15 mart 22:17

230. En sevdiğim rujum. Kremsi yapisi rengi çok güzel fiyatina gore gayet güzel bir ruj bence ancak pek kalıcı değil malesef.

15 mart 21:50