4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (246)
  • oylar (30)
  • medya (8)

246. Yumusacik, harika rengi olan, diger rujlarla cok rahat karistirilabilen golden rose ruju.

2.sini bitirdim ve goz makyajina gore renk degistiriyor bence bu ruj. Kimi zaman kahverengi kimi zaman daha grimsi duruyor. Kalicigili cok iyi degil ancak uzerine lipgloss surulunce hem renk olarak hem de kalicik olarak efsane oluyor.

9 nisan 21:30

245. arkadaşımda görüp koşarak kendime ve kardeşime de bir tane aldığım canım rujum. hoşlanmadığım tek yanı çok basit görünen bir kutusunun olması, bu ruj daha iyisini hakediyor sjsjj dudaklarımda kuruma vs yapmadı, ancak bir dudak kalemiyle dudak çevremi belirginleştirmem gerekiyor çünkü bu rujla keskin hatlar çizmeyi malesef beceremiyorum ben

2 nisan 00:51

244. uzun süre giden kiremit rengi bir ruj. 16 numara likit mat rujuda çok güzel olan ruj serisi. ve ben bir tane bitirdim. tekrar aldım o derece. her kıyafetle uyumlu, her makyajla uyumlu bir ruj. her dudakta rengi biraz da olsa mutlaka değişiyor. benim dudağımı kurutmadı. kalıcılığı orta gün içinde tazeliyorum. neredeyse her gün sürüyordum bir ara. aşkım rujum inşallah kalkmaz hiç bir zaman piyasadan. <3

16 mart 12:40


243. Günlük olsun özel gün olsun her zaman kullanabiliyorum.En sevdiğim rujlarımdan oldu.Ben aslında 22 numarasıyla başlamıştım ve ilk defa tam anlamıyla bitirdiğim ruj 22 numara oldu.Sonra 16 numarasını keşfettim şimdide bayılarak sürüyorum kendisini.

16 mart 00:20

242. Neredeyse bütün makyajlarla iyi giden ruj.Herkeste durusu farklı oluyor sanırım ama ben bu tonlarda rujları esmerlere de acık tenlilere de cok yakıstırıyorum.Yapısı da rahatsız etmiyor cok kuru değil.

15 mart 22:17

241. En sevdiğim rujum. Kremsi yapisi rengi çok güzel fiyatina gore gayet güzel bir ruj bence ancak pek kalıcı değil malesef.

15 mart 21:50

240. mac taupe ile oldukça benzeyen bir ruj, benim dudaklarımı biraz kuru gösteriyor ama öncesinde iyi nemlendirdiğimde günlük olarak  severek kullanıyorum.

15 mart 21:50


239. bu ruju ne zaman sürsem, bu hangi ruj diye soruluyor. bir ara çevremdeki herkes almaya başladıği için adını söylemediğim bile oldu. her dudakta aynı durmuyor fakat, hepsinde de hoş bir ton yakalıyor.

kalıcı bulmayanlar için, ben bir kat sürüp peçeteyle fazlasını alıp ardından ikinci katı sürüyorum(gizlinot: kalıcı olmasını istediğim günlerde) . isterseniz üzerine ince bir kat peçete koyup transparan pudrayla üzerinden geçerek kalıcığını da arttırabilirsiniz.

13 mart 22:37 13 mart 23:22

238. çok fazla övüldüğü için merak edip indirimsiz olarak yirmi küsür liraya aldığım ruj. her ne kadar rengini beğensem de maalesef kalıcılık açısından beklentilerimi karşılamadığını söylemeliyim. yine de severek kullanıyorum indirimde alınabilir.

12 mart 22:21

237. Geç tanıştım ama olsun geç olsun güç olmasın.Rengi enfes gerçekten doğal duruyor solgun göstermiyor.Fakat bir kusuru var kalıcı değil yarım saat sonra dudağımda eser kalmıyor.Ben mi yiyiyorum yoksa ruj mu uçuyo acaba.Aynı tonda daha kalıcısı varsa tavsiyelere açıgım.

7 mart 23:12