4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (297)
  • oylar ()
  • medya (8)

297. Benim dudağımda kiremit rengi gibi duruyor. Bitirebildiğim ve stokladığım tek ruj. O kadar güzel ki. Sürümü çok kolay, bulaşma yapmıyor ve kalıcı. Gün içinde 1 kez tazeliyorum yetiyor. Her makyajla da uyum sağlıyor.

25 ağustos 21:26

296. gül kurusu, kahverengi mat bir ruj. dudakları kurutmuyor. günlük ve risksiz bir ruj. her makyaja gidiyor. Hangi ruju sürsem bilemediğimde elimin gittiği ilk ruj. Tenden tene duruşu değişiyor fakat herkese yakışıyor. vanilya gibi bir kokusu var. ambalajındaki yazılar çok çabuk siliniyor, keşke o bakımdan biraz daha kaliteli olsaydı. ama uygun fiyatıyla bu sorunun pek de bir önemi yok. alınabilecek güzel ürünlerden biri.

25 ağustos 20:30 3 eylül 09:45

295. Bu ruju golden rose'un minik ruj setinde sürüp cok beğenmiştim ve almak istemiştim. Mağazaya gittigimde crayonlarda indirim vardi ve crayon 21 kendisine cok benziyordu ben de ucuz olduğu için onu tercih etmiştim ama aklım bu rujda kalmıştı ufak ton farkından dolayı. Şimdi kendisine sahibim ve ikisini denediğimde crayon 21'i bu kadar ufak ton farkının beğenimi böyle etkileyeceğini düşünmemiştim. Görsellere ekleme yapacağım orada neredeyse ayni gibi ama anlamadığım biçimde dudağımda fark ediyor halbuki elimde bakınca neredeyse aynı gibi. Yine de bu ruju da seviyorum cok fazla şeyle kullanmak mümkün.

ilgili medya:
1
25 ağustos 14:32


294. Bende açık kiremit rengi duruyor.Cogu makyajla uyum sağlayan bir renk.neredeyse her gün kullanıyorum.kesinlikle tavsiye ederim.

22 ağustos 20:20

293. bence kendisi golden rose markasının en başarılı ürünü.

amerika ya da fransa menşeli bir markaya ait olsaydı hindistanın köylerine kadar ulaşırdı. gerçekten çok başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum. bu güne kadar iki kişiye hediye ettim ve ikisine de çok yakıştı. herkeste aynı durmadığı için de üçüz üçüz gezme durumu da yaşamadık.

tek eksisinin kışın fazla sert olması. yazın tam kıvamındayken kışın biraz uğraşabiliyoruz. ürün kalitesinin biraz daha iyileştirilmesiyle daha da mükemmel olabilir.

19 ağustos 19:17

292. Bence bu ruj sihirli. Yaptığım göz makyajına göre bazen pembe alt tonlu bir nude, bazen kahve alt tonlu nude'a dönüşüyor. Muazzam.

16 ağustos 00:16

291. Favori rujum olur kendisi. Alt tonu, üst tonu her şeyiyle her cilde uyum sağlayan kiremitimsi nude rengi. Aşığınım velvet 16.

15 ağustos 23:49


5

290. Her yerde bitmiş olmasına inanamıyorum.Bugün kaç aylık arayışım sona erdi ve ücra bir gratiste buldum.Düşünün golden rose un kendi mağazasında bile yoktu.Peki bu popülerliği hakediyor mu?Kesinlikle bayıldım.Sürümü çok kolay uğraştırmıyor ve çok beyaz tenli olmasamda gerçekten çok şık durdugunu düşünüyorum.

15 ağustos 13:43

289. velvet matte serisinin sanıyorum en popüler olan rengi. gerçekten çok güzel bir dokuya sahip olan bu ruju kullanan herkese yakıştırıyorum. eski popülerliği kalmamasına rağmen üretildiği sürece kullanmayı planladığım bu ruj sayesinde mat rujlara olan ön yargımı kırmayı başarmıştım, bu nedenle kendisinin yeri bende çok ayrıdır.

29 temmuz 19:11

288. Benim mlbb rujumdur, her şeyimdir. Öyle çok seviyorum 

27 temmuz 02:43