4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (280)
  • oylar (47)
  • medya (6)
5

280. Her yerde bitmiş olmasına inanamıyorum.Bugün kaç aylık arayışım sona erdi ve ücra bir gratiste buldum.Düşünün golden rose un kendi mağazasında bile yoktu.Peki bu popülerliği hakediyor mu?Kesinlikle bayıldım.Sürümü çok kolay uğraştırmıyor ve çok beyaz tenli olmasamda gerçekten çok şık durdugunu düşünüyorum.

dün 13:43

279. devamlı internette görüyordum, nasıl güzel bir kiremit, nasıl tatlı bir kahvelik diye. gittim küçük boy olanlarından aldım, güzel ve hafif bir göz ve ten makyajı üzerine dudaklarıma sadece bir kat sürmem ile pembe bir ruj görünümü gecikmedi, ikinci katı sürdüm daha koyu pembe. Koyu buğday tenliyim, ben aradığımı bulamadım kendisinde.

8 ağustos 18:48

278. bunun hakkında ne yazsam az kalır. ilk rujum olur kendileri. kullanan arkadaşlarımdan da biliyorum her ten rengine uyum gösterir. şu ana kadar yakışmayan birini görmedim. eksi yanına gelirsek çok çabuk çıkıyor, bir kalıcılığı yok. bu yüzden sürekli yanımda taşırdım. 

31 temmuz 00:29


277. velvet matte serisinin sanıyorum en popüler olan rengi. gerçekten çok güzel bir dokuya sahip olan bu ruju kullanan herkese yakıştırıyorum. eski popülerliği kalmamasına rağmen üretildiği sürece kullanmayı planladığım bu ruj sayesinde mat rujlara olan ön yargımı kırmayı başarmıştım, bu nedenle kendisinin yeri bende çok ayrıdır.

29 temmuz 19:11

276. Benim mlbb rujumdur, her şeyimdir. Öyle çok seviyorum 

27 temmuz 02:43

275. Kahvelik barındıran gül kurusu şeftali tonlarında ruj

Tüm makyajlara uyuyor tüm kıyafetlere uyuyor bittikçe alırım

24 temmuz 19:16

274. Şüphesiz her makyajla yakışan rujum, vazgeçilmezimdir. İlk olarak mini boyunu kullanmaya başladım ve ilk denemede gidip büyük boyunu aldım. Alışveriş rutinim haline geldi 5 veya 6. alışım olabilir. İçinde kahve, bakır tonlarını barındırıyor. Mat olmasına rağmen dudaklarımı kurutmuyor. Ben biraz sürüp dağıtıyorum ve gayet doğal bir görünüm elde ediyorum. Allık olarak kullanan süslüler de varmış,onu da mutlaka deneyeceğim. İndirimde şans vermelisiniz, vazgeçilmeziniz olacak.

24 temmuz 18:43


273. Çok çok severek kullandığım bir ruj. İndirime girdiğinde fiyatı bayağı uygun oluyor. Bu rujdan yanaklarıma pıt pıt sürüp elimle dağıtıyorum çok güzel allık oluyor tavsiye ederim.

24 temmuz 09:59 24 temmuz 09:59

272. Çok severek kullanıyordum ama bendeki hemen küflendi. Benim dudağımda koyu kiremit duruyordu, buğday tenliyim. Çoğu makyaja uyum sağlayan bi ruj. Bendeki eski serisiydi sanırım sonradan rengi değişmiş. Mat olmasına rağmen sürimü kolay yumuşacık. Fiyatına göre başarılı bi rujdu ancak dediğim gibi çabuk küflendi. Mat kalem rujlardan 21 numarayla birebir aynı renkte bu arada. 

23 temmuz 23:38

5

271. Tek bir ruj hakkım olsa seçeceğim ruj olurdu herhalde. Yaptığım her makyaja gidiyor (gizlinot: Yazar yaptığı en çılgın makyajda creasede kahverengi yerine turuncu kullanıyor). Bende kahve tabanlı Duruyor ama pembelik ve hafif turunculuk da var. Dudağımın 2-3 ton koyusu gibi. belirginleştiriyor ama çok ön plana çıkarmıyor. Ama herkeste çok farklı durduğuna şahit oldum. Mesela 4 arkadaş aynı ruju sürdüğümüz gün beyaz tenli soğuk alt tonlu arkadaşlarımda kiremite daha yakın bir renk ortaya çıktı. yapısına çok bayıldığımı söyleyemem kalıcı ama birkaç saat sonra dudaklarımda pütür pütür parçalar oluşuyor sanki. Yine de biterse alırım çünkü joker bir rengi var.

23 temmuz 23:33